Florya Wedding Gölbaşı Ankara
Adres GOP Mah. Sahil Cad. No: 22 Gölbaşı / Ankara

Fiyat Teklifi Al

Florya Wedding hakkında

Florya Wedding Ankara Gölbaşı’nda; muhteşem göl manzarası, Silver ve Gold olmak üzere iki şıkır şıkır salonu ile hoş bir mekan. Gölün hemen yanında konuşlanan Florya Gölbaşı sıradan düğün salonlarından çok restorana benzeyen bir atmosfere sahip. Altın ve gümüş süslemelerin hakim olduğu iki salonu da göl manzaralı. Yemekli ve kokteyl düğün organizasyonları gerçekleştiren mekan, düğün için anlaşma yapan çiftlere kına gecesini hediye edecek kadar cömert davranabiliyor. Yazı boyunca Florya Wedding’den düğün görüntülerinin yer aldığı videolar da paylaşacağız ki oturduğun yerden salon ve organizasyon hakkında maksimum bilgi alabil. İlkiyle başlayalım, sonra da detaylara geçelim. Bu arada her Ankaralı gelin ve damat adayının okuması gereken bir listemiz var. Yeni sekmede açık tut ve bu mekanları da değerlendirmeyi unutma deriz: Başkentliler Aşkına: En İyi 11 Ankara Düğün Salonu

Florya Wedding düğün fiyatları (2019)

Kokteyl düğün fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 30-50 TL Hafta içi 50-80 TL
Hafta sonu 50-80 TL Hafta sonu 50-80 TL
 • Florya Gölbaşı düğün fiyatlarının başlangıç rakamları tablodaki gibi. Seçeceğin menü, fiyatı etkileyen ilk faktör. Yemekli mi, yemekliyse kırmızı et mi, beyaz et menü mü vs detaylar tabloyu değiştiriyor. Kokteyl ve yemekli menülerin içeriği ile net fiyatları teklif aldığında sana iletecekler.
 • Dışarıdan catering firması kabul etmiyorlar. Kokteyl de olsa yemekli de olsa ikramları kendileri hazırlıyorlar.
 • Servis 23:00’e kadar devam ediyor.
 • Alkollü düğün de akolsüz düğün de yapıyorlar. Sınırlama yok.

Fiyat Teklifi Al

Florya Wedding’i karşılaştırabileceğin süper bir liste. Bu kez Gölbaşı özelinde bir liste hazırladık: Hayallerindeki Düğün İçin En İyi Gölbaşı Düğün Salonları

Kapasite

Gold Salon 400 kişi 
Silver Salon 400 kişi

Düğün paketleri ve organizasyonu

Florya Wedding düğün kampanyalarını sezonsal olarak güncelliyor. Masa, salon ve sandalye süslemesi, canlı müzik, düğün pastası, sis ve volkan şovlu gelin-damat girişi, ilk dans gibi tüm düğün salonlarında olan hizmetler burada zaten var. Bunlara ek dans ekibi, trio grubu ile konukların karşılanması, ilk dans için dans eğitimi, sinevizyon gösterisi gibi hizmetleri de verebilen bir mekan burası. Düğün paketlerini hizmetlerin sayısına ve kapsamına göre çeşitli tutuyorlar. Fiyat teklifi aldığında paketlerdeki hizmetleri tüm ayrıntılarıyla önüne serecekler. Bak, epey fiyakalı ve keyifli bir karşılama yapmışlar bir düğünde mesela:

Dekorasyon ve süsleme

 • Gold Salon adından da anlayacağın gibi altın renginin hakim olduğu bir dekorasyona sahip. Düğün otellerinin balo salonlarını andıran görkemli bir havası var. Golden perdeler, kristal avizeler, minderli sandalyeler Florya Wedding’i birçok Ankara düğün salonundan ayrıştırıyor. Zaten göl manzarasının güzelliğine diyecek yok.
 • Silver Salon da altın yerine gümüşün hakim renk olduğu bir salon. Dekorasyon tarzı benzer. Yine kristaller, perdeler, aynalı masa şamdanları ve çiçekler salonun temel süslerini oluşturuyor.
 • Genel olarak lüks, gösterişli ve nezih bir havası var. En büyük etken birçok düğün salonundaki Napolyon sandalyeler yerine minderli eski tip sandalye kullanmaları bizce. Bir de perdeler de ağır bir hava katıyor salonlara.

Müzik

Canlı müzik eşliğinde eğlence 23:00’e kadar devam ediyor.

Düğün fotoğrafçısı

Fotoğraf ve video çekimi için mekanın anlaşmalı olduğu stüdyolar dışında içeriye kameraman sinekler bile giremiyor. 🙂 Fotoğraf ve video çekiminin ücretleri düğün paketlerinde yer alıyor olacak. Hediye poz fotoğrafları da olacak tabii ki.

Otopark

100-150 araçlık otoparkında valesi var.

Alkışlarımız

 • Gölün hemen kenarında olması ve manzarası muhteşem.
 • İki farklı salonunun olması seçenek sunması bakımından iyi.
 • Salonlar şık, nezih, özenli bir şekilde dekore edilmiş.
 • Menü tadımı yaptırıyorlar. Yemekli ve kokteyl menü için alternatifleri tatmin edici.
 • Kendine ait otoparkının olması güzel.
 • Karşılama müziği, ilk dans eğitimi gibi Ankara’daki düğün salonlarının çoğunda olmayan hizmetleri var.
 • Benzer Gölbaşı düğün salonlarının fiyatları ile arasında uçurum yok.

Bir videomuz daha var:

Keşkelerimiz

 • Hizmet konusunda bazı taleplerin ihmal edildiğine dair birkaç olumsuz yoruma denk geldik. Umarız düzeltmişlerdir.
 • Organizasyon firması dahil dışarıdan hiçbir müdahale kabul etmemeleri biraz sınırlayıcı olabilir senin için. Ama çiftler genelde her işin tek bir yer tarafından halledilmesini tercih ediyor zaten genelde. Biz yine de belirtelim istedik. 🙂

Diğer organizasyonlar

Florya Wedding kına gecesi, nişan, söz, sünnet düğünü, mezuniyet partisi gibi çeşitli organizasyonlar da düzenliyor. Kına gecesi ve düğün bir arada olursa epey indirim yapıyorlar diye duyduk. 🙂

Florya Wedding Gölbaşı’nda nerede?

Adres: GOP Mah. Sahil Cad. No: 22 Gölbaşı / Ankara

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.