Adres İncek Mah. 06830 Gölbaşı / Ankara

Fiyat Teklifi Al

La Mozza Wedding Garden hakkında

La Mozza Wedding Garden, İncek’te kır düğünü deneyimi yaşamak isteyen çiftleri bekliyor! Mekanın oldukça geniş bir kır bahçesi var ve etrafı ağaçlarla çevrili. İşinde uzman ekibiyle çiftlerin hayallerindeki düğünü yapmasını sağlayan mekanın süslemeleri de kendine hayran bırakıyor.

O zaman La Mozza’yı incelemeye keyifli bir video ile başlayalım:

La Mozza İncek düğün fiyatları

La Mozza Wedding Garden’da düğün fiyatları kişi başı 100-150 TL’den başlıyor. Seçtiğin menüye, düğün tarihine, istediğin hizmetlere ve davetli sayısına göre fiyatlar değişiyor.

 • Kokteyl menüler yemekli menülere göre daha uygun fiyatlara sunuluyor.
 • Yemekli menüler ana yemek seçimine göre fiyatlandırılıyor. Beyaz et seçersen kırmızı ete göre daha uygun bir rakamla karşılaşıyorsun.
 • Özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlilerin varsa onlar için vegan, vejetaryen, diyabet, kosher menü talebinde bulunabiliyorsun. Bunların fiyatlandırması da ayrıyeten yapılıyor.
 • La Mozza İncek fiyat konusunda erken rezervasyon gibi durumlarda yardımcı olabiliyor.
 • Ankara düğün mekanlarından La Mozza’dan talep ettiğin ekstra hizmetler paket haricinde fiyatlandırılıyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 1.000-1.500 kişi
Kokteylli kapasite 1.500-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi 1.000-1.500 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi
 • La Mozza İncek düğün organizasyonları için açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyor.
 • Kalabalık organizasyonlar için daha çok kır bahçesi kullanılırken, kına gecesi gibi butik organizasyonlar için kapalı salon tercih ediliyor.
 • Salonlarda son teknoloji ses ve ışık sistemleri mevcut.
 • Mekandaki alanların dans pistleri ve sahneleri de oldukça geniş.

Düğün paketleri ve organizasyonu

İncek La Mozza’nın düğün paketinde menü, masa süslemesi, kamera ve video çekimi, canlı müzik, sinevizyon, konfeti ve volkan şovu gibi birçok hizmet bulunuyor. Yani bir düğün organizasyonunda olması gereken her detay düşünülmüş.

Mekanla anlaştığınızda bir organizasyon sorumlusuyla görüşüyorsunuz. Talepleriniz dinleniyor, hayallerinizdeki organizasyon öğreniliyor ve çalışmalara başlanıyor. Akış belirlendikten sonra düğün günü hepsi titiz bir şekilde uygulanıyor.

Dekorasyon ve süsleme

La Mozza düğün konseptinde ağırlıklı olarak beyaz renk kullanıyor. Düğünlerin en sevilen rengi beyazı kullanmak sanıldığı kadar kolay değildir. Tek bir tonla hem göz alıcı bir konsept yaratmak hem de bunun kaliteli görünmesini sağlamak gerekir. İşte La Mozza Wedding Garden bunu başaran kır düğünü mekanlarından biri.

Standart süslemelerin dışına çıkmak isteyenler için de farklı konseptler konusunda yardımcı olabiliyorlar. Dilersen dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da çalışabiliyorsun.

İncek’te düğün yapmayı kafana koyduysan: En İyi İncek Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Müzik

La Mozza Wedding Garden, canlı müzik konusunda oldukça iddialı. Her tarza uygun müzik yapabilen anlaşmalı ekipleri bulunuyor. Bu ekipler ile düğünden önce görüşüyor ve çalınmasını istediğin tarzı belirtiyor; istek parçalarını söyleyebiliyorsun.

Mekanda daha önce düğün yapmış çiftlerin yorumlarına baktığımızda da canlı müzik gruplarının ne kadar eğlenceli olduklarından, tüm davetlileri doyasıya dans ettirdiklerinden bahsettiklerini görüyoruz. E çift tecrübelerine kulak kabartmak şart.

Düğün fotoğrafçısı

La Mozza Düğün Salonu’nun bünyesinde hizmet veren fotoğraf ve video ekibi mevcut. Düğün boyunca tüm anlarınız kayıt altına alınıyor ve birbirinden güzel fotoğraflarınız çekiliyor. Özellikle hava karardığında ortaya çıkan aydınlatmalar, fotoğraflarınıza bohem bir fon oluşturuyor.

La Mozza Wedding Garden’ın ağaçların arasındaki ve yeşil zeminli alanı sayesinde ortaya müthiş kareler çıkıyor. Düğün öncesinde de alanda dış çekim yaptırabilir, hatta düğün albümün için bu çektirdiğin kareleri kullanabilirsin.

Gölbaşı’ndaki diğer düğün mekanlarını incelemek istersen: Hayallerindeki Düğün İçin En İyi Gölbaşı Düğün Salonları

Otopark

La Mozza Garden’ın 200 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Organizasyon günü özel aracıyla gelecek olan davetlilerin bu otoparkı kullanabiliyor. Kendilerini daha özel hissetmelerini istersen, mekandan vale hizmeti talebinde de bulunabilirsin.

Alkışlarımız

 • Bu kadar sade ve aynı zamanda böylesine şık süslemeleri olan mekanları çok seviyoruz. Beyazın asaleti deyiminin hayata geçtiğini görmek güzel.
 • Videolarından ve yorumlarından da anladığımız net bir şey var: La Mozza Wedding Garden’da gönlünüzce eğlenebiliyorsun. Pist bir dakika bile boş kalmıyor.
 • After party hizmeti vermeleri, eğlenceye doyamayan çiftler için çok iyi.
 • La Mozza Wedding Garden, görsel şovlar konusunda başarılı. Gül, volkan, sis ve konfeti şovlarıyla dolu dolu bir organizasyon geçirmeni sağlıyorlar.
 • Düğünde çektikleri fotoğrafların tamamını dijital olarak teslim etmeleri dışında 40 adet fotoğraf baskısını da düğün paketi dahilinde veriyorlar.
 • Işıklandırmalarına bayıldık! La Mozza İncek’in kır düğünü konseptine uygun ışıklandırmalarını bizce sen de çok seveceksin.
 • Mekanda dış çekim yapılabilmesi de çiftler açısından büyük avantaj. Fotoğraf çekimini düğün mekanında yaptıkları için organizasyona geç kalma tedirginliği yaşamıyorlar.

Diğer organizasyonlar

La Mozza Wedding Garden’da düğünlerin haricinde kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik, baby shower, doğum günü, mezuniyet partisi gibi organizasyonlar da düzenleniyor. Hatta çiftlerin büyük bir kısmı düğününü ve kına gecesini bu mekanda yapmayı tercih ediyor.

La Mozza Wedding Garden nerede?

La Mozza İncek Adres: İncek Mah. 06830 Gölbaşı / Ankara

La Mozza Wedding Garden İncek’e özel aracıyla gelecek olan davetliler merkezden kısa sürede ulaşabiliyor. Toplu taşıma kullanacak olanlar da dolmuşla rahat ulaşımı tercih ediyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.