Ankara Söz, Nişan Mekanları

0 söz, nişan mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Ankara’daki Söz ve Nişan Mekanları

Kendine has kültürüyle ön plana çıkan Ankara’da söz ve nişan organizasyonunu gerçekleştirebileceğin onlarca sayıda mekan bulunuyor. Söz ve nişan organizasyonun için hizmet alabileceğin davet alanları şehrin her ilçesine yayılıyor. Organizasyonunu yapabileceğin mekanların büyük bir kısmı Ankara’nın gözde ilçesi Çankaya’da konumlandırılıyor. Çankaya’nın yanı sıra Gölbaşı ve Yenimahalle’de de birçok davet alanı mevcut.

Ankara’da her bütçeye uygun davet alanını bulmak mümkün. Şehirde; uygun, ortalama ya da yüksek fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler alabileceğin pek çok mekan var. Fakat genel olarak mekanların ücretlerine baktığımız zaman fiyatların oldukça bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz. Uygun fiyatlı mekanlar Çankaya ile Yenimahalle’nin yanı sıra Etimesgut ve Keçiören’de yer alıyor.

Ankara söz nişan mekanlarında 2.000 konuğunu rahatlıkla ağırlayabilirsin. Şehirde konumlandırılan yüksek kapasiteli davet alanları bulunuyor. Aile içinde samimi bir organizasyon yapmak istiyorsan, Ankara küçük söz mekanlarına göz atabilirsin. Şehirde butik konseptli organizasyonlar gerçekleştirebileceğin mekanların sayısı da bir hayli fazla. Ankara butik nişan mekanları; çankaya, Gölbaşı, Keçiören ve Mamak’ta yer alıyor.

Ankara nişan mekanı olarak; kapalı salonları, otelleri ve kır bahçelerini tercih edebilirsin. Havuz başında veya göl kenarında konumlandırılmış olan davet alanlarında şık bir organizasyon gerçekleştirebilirsin. Özellikle göl kenarında konumlandırılan mekanlar çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Doğa, orman, göl, bahçe ve panoramik manzaralı davet alanları çiftlerin ilgisini çekiyor.

Ankara Nişan Mekanlarının Fiyatları Nasıl?

Ankara isteme söz mekanları ile nişan yerlerinin geniş bir fiyat skalası bulunuyor. Şehirde uygun, ortalama veya daha yüksek fiyatlar karşılığında hizmet veren mekanlar yer alıyor. Ankara söz mekanları genel olarak uçuk fiyatlar talep etmiyor. Şehirde konumlandırılmış olan mekanların büyük bir kısmı uygun fiyatlı olmasıyla çiftlerin gönlünde taht kuruyor.

Çankaya, Yenimahalle, Altındağ, Mamak ve Etimesgut nişan mekanlarında uygun fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler alabilirsin. Cep dostu bir mekan arayışındaysan Gölbaşı, Sincan ve Keçiören’de konumlandırılan davet alanlarına bakabilirsin. Uygun fiyatlı mekanların büyük bir kısmı sadece kapalı salonlarda hizmet veriyor. Fakat göl kenarında ve havuz başında hizmet sunan uygun fiyatlı açık davet alanları da bulunuyor.

Gelelim fiyatları ortalamada seyreden Ankara nişan yerlerine. Bu mekanlar Çankaya, Gölbaşı ve Yenimahalle’de yer alıyor. Gölbaşı’na bağlı olan İncek nişan mekanları da çiftlere, ortalama fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler sunuyor. Bu ilçelerde konumlandırılan mekanlar maksimum 500 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Ortalama fiyatlı kapalı davet salonlarının tamamı kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısıyla dikkat çekiyor.

Fiyatları ortalamanın bir tık daha üzerinde seyreden Ankara nişan mekanları da bulunuyor. Yüksek fiyatlı davet alanları; Gölbaşı ve Çankaya ilçelerinde konumlandırılıyor. Bu davet alanlarında ister yüksek kapasiteli istersen de butik konseptli organizasyonlar gerçekleştirebilirsin. Fiyatları ortalamanın üzerinde olan mekanlar kapalı ve açık davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor.

Ankara Nişan Mekanlarındaki Hizmetler Neler?

Nişan mekanları Ankara’da bir hayli fazla sayıda. Mekanların fazlalığı hizmetlere de yansımış durumda. Ankara nişan mekanlarında yemekli veya kokteylli bir organizasyon gerçekleştirebilirsin. Yemekli organizasyonlar için nişan öncesi menü tadımı yapma imkanının bulunduğunu belirtelim. Mekanların büyük bir kısmı catering ve organizasyon firmasıyla birlikte çalışıyor. Bu açıdan çok şanslı olduğunu belirtelim.

Ankara, kendine has müzikleriyle ve oyun havalarıyla ön plana çıkan bir şehir. Bu açıdan müzik ve eğlence hizmetlerinin zengin olması çiftler açısından epey önemli. Orkestra ve müzisyenlerle birlikte çalışan nişan yerleri Ankara’da oldukça fazla sayıda. Canlı müzik hizmetleri, DJ performansı ve after party alanı bulunan mekanlar çiftler tarafından talep görüyor.

Yemeklerimizi ve ikramlıklarımızı yedikten sonra kurtlarımızı da bir güzel döktük. Geriye ne mi kaldı? Tabii ki de bu güzel anları ölümsüzleştirmek! Profesyonel bir çekim ekibiyle birlikte çalışan nişan salonu Ankara’da bir hayli fazla sayıda. Eğer “Ben dışarıdan farklı bir fotoğrafçı ve kameramanla çalışmak istiyorum” diyorsan mekanlar buna da müsaade ediyor.

Ankara nişan mekanlarının büyük bir kısmı süsleme ve dekorasyon konusunda çiftlere birçok opsiyon sunuyor. Açık davet alanlarının çoğunda açılır kapanır tavan ve tente; kapalı davet alanlarında ise havalandırma ve klima sistemleri bulunuyor. Mekanlar olası bir yağış durumuna karşı önlemler alıyor. Bu hizmetler sayesinde ferah ve sorunsuz bir organizasyon ortamı oluşuyor.

Ankara’da Nişan Yapılacak Yerler Neye Göre Seçilir?

Nişan sürecini planlamış fakat organizasyonunu nasıl bir yerde yapacağına karar verememiş olabilirsin. Bu konuda sana yardımcı olmak istiyoruz. Öncelikle organizasyonunun kalabalık mı yoksa butik konseptli mi olacağına karar vermelisin. “Tüm sevdiklerim yanımda olsun” istiyorsan Ankara’daki nişan yerlerine göz atabilirsin. Fakat aile arasında küçük bir merasim düzenlemek istiyorsan söz mekanlarını inceleyebilirsin.

Belirlemiş olduğun konsept, mekan seçiminde oldukça önemli. Samimi bir organizasyon için Ankara küçük nişan mekanlarını veya söz yerlerini tercih edebilirsin. Ankara nişan için kafelerden de hizmet alabileceğin bir şehir. Dilersen butik bir kafeyle anlaşabilirsin. Küçük nişan mekanları Ankara’nın her ilçesine yayıldığı için aradığın butik konseptli organizasyon alanını rahatlıkla bulabilirsin.

Ankara nişan salonu opsiyonları bir hayli fazla. Mekan seçimi yaparken bütçeni göz önünde bulundurmalısın. Cep yakmayan fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler almak her çiftin hayali. Uygun fiyatlı mekanlar şehrin 8 ilçesinde hizmet veriyor. Bu ilçelerde bulunan davet alanları arasında karar verirken hizmet içeriği zengin olan mekanı tercih etmelisin.

Organizasyonunu açık ya da kapalı davet alanlarından birinde yapabilirsin. Mekanın nasıl bir manzaraya sahip olduğu çiftler için büyük bir önem arz ediyor. Kış organizasyonları için kapalı davet alanlarını tercih edebilirsin. Yaz aylarında yapmayı planladığın nişan organizasyonun için çok fazla davet alanı seçeneğin bulunuyor. Bu noktada olumsuz hava koşullarına karşı önlem alan mekanları seçebilirsin.

Ankara Açık Hava Nişan Mekanlarının Süslemeleri

Tüm Söz ve Nişan Mekanları