Antalya Tekne Düğünü

0 tekne düğünü bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Antalya’daki Tekne Düğünü

Denizin tam ortasında sade ve şık bir organizasyon yapmanın hayalini kuruyorsan, Antalya düğün teknelerini tercih edebilirsin. Antalya’da konumlandırılmış olan organizasyon teknelerinin tamamı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Bu noktada arzu ettiğin davet alanında istediğin organizasyonu yapabilme olanağın da bulunuyor. Düğün tekneleri Kemer ile Lara Muratpaşa’da yer alıyor.

Antalya düğün için tekne kiralama yapabileceğin şehirler arasında yer alıyor. Çiftler, şehirdeki organizasyon teknelerinde yüksek kapasiteli ya da butik konseptli düğünlerini gerçekleştirebiliyor. Düşük kapasiteli butik tekneler Muratpaşa ilçesinde konumlandırılıyor. Yüksek konuk kapasitesi sunan organizasyon tekneleri Kemer’de bulunuyor. Kemer’de yer alan düğün tekneleri 750 konuğa ev sahipliği yapabiliyor.

Antalya tekne düğünü fiyatlarının geniş bir skalası bulunuyor. Şehirde uygun ya da daha yüksek fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin düğün organizasyon tekneleri yer alıyor. Cep dostu organizasyon tekneleri Kemer’de konumlandırılıyor. Daha yüksek fiyatlı tekneler ise Lara’da hizmet veriyor. Her tekne farklı bir özelliğiyle, olanağıyla ve hizmetiyle ön plana çıkıyor.

Şehirdeki düğün teknelerinde deniz ve ada manzarası dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra; kale, körfez, panoramik, şehir, doğa ve tarihi yer manzaralı tekneler de bulunuyor. Antalya teknelerinin bazıları açılır-kapanır tavan ile olumsuz hava koşullarına karşı önlem alıyor. Düğün organizasyon tekneleri hem şehir merkezinde hem de şehir dışında hizmet veriyor.

Antalya Yat Düğünü Organizasyonlarında Sunulan Hizmetler

“Antalya’da teknede düğün nasıl olur?” diye merak ediyorsan sana hizmetlerden bahsedebiliriz. Şehirdeki organizasyon teknelerinde birbirinden farklı pek çok hizmet bulunuyor. Teknelerin neredeyse tamamında; yemek servisi, organizasyon sorumlusu, ön tadım yapma, mekan ışıklandırma, sahne kurulumu ve ses ekipmanları gibi imkanlar yer alıyor. Antalya teknelerinin çoğu, dışarıdan bir fotoğrafçı ve catering firması getirmene müsaade ediyor.

Antalya teknede düğün sonrası eğlence yapabileceğin after party alanlarıyla çiftlerin ve konukların kalbinde taht kuruyor. Şehirde hizmet veren organizasyon teknelerinin tamamında engelli bireyler için engelsiz giriş alanları bulunuyor. Bazı tekneler arabası olan çiftler ve konuklar için otopark hizmeti de sağlıyor. Antalya organizasyon teknelerinin bir kısmı, olası yağış ihtimaline karşı önlem alıyor.

Şehirdeki organizasyon teknelerinde dekorasyon ve süsleme hizmetleri bulunuyor. Tekneler farklı tarzlarda süslenebiliyor. Dekorasyon ve süslemelerle organizasyon sorumlusu alakadar oluyor. Antalya düğün teknelerinin bir kısmı, alanında yetkili kişilerle çalışıyor. Usta şeflerle, tecrübeli garsonlarla, çekim ekibiyle, DJ ve müzisyenlerle birlikte çalışan organizasyon tekneleri olabiliyor. Çoğu tekne, çiftlerin dışarıdan hizmet almasına da olumlu yaklaşıyor.

Antalya yatta düğün organizasyonunu yemekli ya da kokteylli yapabilme opsiyonun bulunuyor. Bazı tekneler, konukların için özel menü seçenekleri sunuyor. Çiftler, içki servisi yapan organizasyon teknelerini tercih edebiliyor. Dünya ve Türk mutfağının sevilen lezzetleri çiftler ve konuklar için hazırlanıyor. Konuklara; çeşitli atıştırmalıklar, meşrubatlar, kuru ve yaş pastalar ikram ediliyor.

Antalya Teknede Düğün Fiyatları

Antalya tekne düğünü fiyatlarının bir hayli bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz. Şehirdeki organizasyon tekneleri uygun ya da daha yüksek fiyatlar karşılığında pek çok hizmet sunuyor. Kemer’de bulunan uygun fiyatlı düğün tekneleri çiftlerin cebini yakmıyor. Uygun fiyatlı organizasyon tekneleri yüksek kapasitesiyle ön plana çıkıyor. Bu teknelerin 500-750 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor.

Şehirde, fiyatları ortalama ve ortalamanın bir tık üzerinde seyreden tekneler de yer alıyor. Bu tekneler Muratpaşa ilçesinde hizmet veriyor. Çiftler, Muratpaşa Lara’da bulunan organizasyon teknelerinde 200-300 konuğunu ağırlayabiliyor. Bu tekneler hem açık hem de kapalı davet alanlarında hizmet verebiliyor. Bu tekneler, çiftlerden kokteylli düğünler için yemekli organizasyonların yarısı kadar bir ücret talep ediyor.

Antalya teknede yemekli düğün fiyatları kokteylli organizasyonlara göre daha yüksek olabiliyor. Ödeyeceğin tutarlar üzerinde etkili olan birçok unsur bulunuyor. Yemekli düğün organizasyonlarında menü seçimin fiyatları belirliyor. Almak istediğin ekstra hizmetler, ödeyeceğin ücretlere yansıyor. Davetli sayın da fiyatları doğrudan etkiliyor. Hafta içi organizasyonları hafta sonu düğün fiyatlarına göre daha uygun oluyor.

Şehrin farklı bölgelerinde hizmet veren düğün organizasyon tekneleri, çiftlerden çok uçuk rakamlar talep etmiyor. Çiftler daha uygun fiyatlı bir düğün organizasyonu yapmanın yollarını arıyor. Bazı düğün tekneleri, çiftlere düğün organizasyonları için çeşitli kampanyalar sunabiliyor. Çiftler, erken rezervasyon imkanlarıyla indirimlerden faydalanarak daha uygun fiyatlı bir düğün organizasyonu da yapabiliyor.

Antalya Tekne Düğünlerinin En Güzel Olanakları

Şehirdeki teknelerde düğün organizasyonunu yapman için birçok sebebin bulunuyor. Antalya düğün tekneleri hem çiftlere hem de konuklara güzel olanaklar sağlıyor. Organizasyon teknelerinin müzik ve saatle alakalı bir kısıtlaması bulunmuyor. Bu durum çiftlerin ve konukların dilediğince eğlenmelerine yardımcı oluyor. Gece yarısından sonra eğlencenin katlanarak arttığı tekne organizasyonları yalnızca çiftlerin değil konukların da aklına kazınıyor.

Şehirde hizmet veren düğün teknelerinde birçok organizasyonu gerçekleştirebilme imkanın bulunuyor. Antalya nikah sonrası teknede eğlence yapabileceğin en güzel şehirlerden biri. Teknede yalnızca düğün ve nikah sonrası eğlencelerini değil; düğün öncesi organizasyonlarını da düzenleyebilirsin. Nişan törenini ve kına gecesi organizasyonunu ister butik konseptli istersen de yüksek kapasiteli Antalya teknelerinde gerçekleştirebilirsin.

Tekne düğünlerinde; masmavi deniz, şahane gökyüzü ve parlak yıldızlar aşkına şahit oluyor. Antalya organizasyon tekneleri, manzarasıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Çiftlere ve konuklara dalga sesleri ile deniz kokusu eşlik ediyor. Böyle huzurlu bir ortamda sevdiklerinle bir arada olmak tekne düğünlerinin sağladığı en güzel olanaklar arasında yer alıyor.

Antalya düğün tekneleri her konuk sayısına ve her bütçeye hitap ediyor. Şehirde kişi başı çok makul miktarlar talep eden uygun fiyatlı tekneler bulunuyor. Çiftler, Antalya gibi muhteşem bir şehirde bütçe dostu bir tekne düğünü organizasyonu gerçekleştirebiliyor. Yakın çevrenin bulunduğu samimi organizasyonlar için butik; kalabalık organizasyonlar için yüksek kapasiteli tekneler hizmet veriyor.

Tekne Düğünü Yapmayı Planlayan Çiftlere Tavsiyeler

Tüm Tekne Düğünleri