Eskişehir Söz, Nişan Mekanları

0 söz, nişan mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Eskişehir’deki Söz ve Nişan Mekanları

Göz kamaştıran otellerinden tut da şık mı şık davet alanlarına kadar Eskişehir, nişan organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftler arasında oldukça popüler. Onlarca mekan arasından seçimini yapabilir, hayallerini süsleyen o nişan törenini gerçekleştirebilirsin. Müzik hizmeti, davet alanı alternatifleri, uygun fiyatlar ve daha fazlası Eskişehir söz ve nişan mekanları bünyesinde seni bekliyor!

Eskişehir nişan yerlerinin kapasiteleri değişkenlik gösterse de genelde daha kalabalık davetler için uygun diyebiliriz. Ortalama kapasite 500 kişi civarında seyrediyor. Daha kalabalık davetler için bu kapasite yaklaşık 750 kişiye kadar çıkabiliyor. Öte yandan daha butik davetler için 50 ila 100 kişilik kapasiteye sahip Eskişehir küçük nişan mekanları da mevcut.

İlçe bazında incelediğimizde Eskişehir nişan mekanları genellikle Odunpazarı ilçesinde bulunuyor. Tepebaşı’nda da birçok mekan seçeneğin var. Pek sık rastlamasak da Merkez ilçesinde de birkaç mekan yer alıyor. Uzun lafın kısası ikamet ettiğin bölgeye veya ilgini çeken ilçeye bağlı olarak içinden seçebileceğin birçok mekan mevcut. Bu sayede nişanını dilediğin gibi şekillendirebilirsin.

Eskişehir’de nişan yapılacak mekanlar, Eskişehir’in sert ikliminden dolayı çoğunlukla kapalı salonlardan oluşuyor. Ancak bu açık alan alternatifinin bulunmadığı anlamına gelmiyor tabii. Bazı mekanlarda her iki seçeneği de bulabilirsin. İçinde bulunduğun mevsime veya yaratmak istediğin ambiyansa göre dilediğin davet alanı türünü seçebilirsin. Örneğin Eskişehir açık hava nişan mekanları kır düğünü ambiyansı için ideal.

Eskişehir Nişan Yeri Kiralama Fiyatları

Eskişehir nişan mekanları fiyatları ortalama seviyelerde seyrediyor. Daha uygun fiyatlarla hizmet veren mekanlar daha düşük fiyatlar teklif ediyor. Çoğunlukla kişi başı üzerinden hesaplanan fiyatlar; yararlanmak istediğin hizmetlere, paketlere ve servise göre değişkenlik gösteriyor. Daha lüks mekanlarda ise ortalamanın üstünde rakamlar görebiliyoruz.

İlçeleri incelediğimizde Eskişehir uygun fiyatlı nişan mekanları genelde Odunpazarı’nda bulunuyor. Fiyat yelpazesinin fazlasıyla geniş olduğu bir ilçe olduğundan Odunpazarı’nda lüks mekanlara da rastlayabilirsin. Tepebaşı ve Merkez ilçeleri daha ortalama fiyatlarla öne çıkıyor. Yine de hangi ilçeyi seçersen seç uçuk bir fiyat teklifi almayacağına eminiz. Fiyatlar konusunda ilçeler birbirlerine çok yakın.

Eskişehir nişan salonu fiyatlarını etkileyen birkaç faktör var. Bunlardan ilki nişan töreninde sunulmasını istediğin servis türü oluyor. Yemeksiz servis en uygun seçenek iken, kırmızı et menüsü bütçenin üzerinde kalabileceklerden. Mekan türü ise bir başka faktör. Eskişehir kafede nişan fiyatları genelde daha uygunken otelde nişan töreni organize etmek biraz bütçe aşabiliyor.

Eskişehir Söz Nişan Mekanlarının Nişan Paketleri

Eskişehir’de sıklıkla karşılaştığımız hizmetlerden biri müzik hizmeti. Müzik yayınının genelde 23:00 veya gece yarısına kadar devam ettiği Eskişehir söz mekanlarında, orkestra veya DJ hizmetlerinden yararlanabilirsin. Bazı mekanlar kendi anlaştığın bir isimle çalışmana da izin veriyor. Bu sayede nişan eğlenceni renklendirebilir, kendi hazırladığın repertuvar ile doyasıya dans edebilirsin.

Kusursuz bir gün geçirmek isteyenlerin ilgisini çekecek bir hizmetten bahsedelim! Eskişehir nişan yapılacak yerlerin organizasyon sorumluları nişanının hiçbir detayını atlamıyor ve özenle planlıyorlar. Nişan öncesi paket dahilinde olan hizmetlerin üzerinden geçiliyor ve eksik olan noktalar şipşak tamamlanıyor. Sen strese girmeden nişan organizasyonunun keyfini çıkar diye güler yüzlü bir ekip hep yanında oluyor.

Bazı işletmeler Eskişehir nişan salonu kiralamak isteyen çiftlere davet alanı konusunda birçok alternatif sunuyor. Kapalı ve açık alanlar dışında kapasitene veya yararlanmak istediğin hizmetlere bağlı olarak salon alternatiflerin bulunuyor. Örneğin Eskişehir küçük söz mekanları arayışında olan çiftler bir salonu, davetli listesi kalabalık olan çiftler ise bir diğerini tercih edebiliyor.

Nişanın İçin Neden Eskişehir’i Tercih Etmelisin?

Seçeneklerinin geniş olduğu bir il arayışındaysan, Eskişehir tam sana göre! Söz ve nişan mekanını belirlerken ilk kriterin kapasite ise burada birçok alternatifin bulunuyor. Eskişehir butik nişan mekanlarından tut da geniş mi geniş salonlara kadar birçok davet alanı mevcut. Öte yandan Eskişehir nişan için salon fiyatları da her bütçeye hitap ediyor.

Eskişehir otel mekanları bir hayli fazla. Nişan öncesi hazırlıklar için büyük bir avantaj bu. Ayrıca şehir dışından gelecek konuklarının konaklama sorununu da kolayca çözebilirsin. Balayını Eskişehir’de geçirmek isteyen çiftlere de hitap eden bir hizmet diyebiliriz. Bu mekanlar hem sana mükemmel bir nişan töreni vaat ediyor hem de bir otel odası kiralamana olanak tanıyor.

Eskişehir söz ve nişan mekanları oldukça merkezi konumlarda yer alıyorlar. Bu da sana birçok avantaj sağlıyor. Mesela konukların için daha fazla toplu taşıma seçeneği şehir merkezlerinde seni bekliyor. Öte yandan nişanında bir eksik varsa bunu kolaylıkla temin edebilirsin. Teknolojik imkanlar ve bunlar sayesinde oluşturulan çeşitli şovlar da yine şehirlere özel avantajlardan.

Tüm Söz ve Nişan Mekanları