Konya Söz, Nişan Mekanları

0 söz, nişan mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Konya’daki Söz ve Nişan Mekanları

Türkiye’de derin tarihe ve kültürel dokuya sahip şehirlerden biri Konya. Hamamları, parkları, gölleri ile birçok değerli yapıyı içinde barındırıyor. Bu güzel şehirde nişan veya söz organizasyonu gerçekleştirmeye karar verdiysen doğru bir seçim yaptığını söyleyebiliriz. Konya’da her çifte ve her tercihe uygun söz ve nişan mekanı bulmak mümkün.

Konya söz mekanları için her kapasiteye uygun denilebilir. Şehirdeki çoğu mekan 100-200 kişilik kapasiteye sahip. Ancak 3000’den fazla kapasiteye sahip nişan mekanı da bulabilirsin. Konya 50 kişilik nişan mekanları da oldukça tatlı yerler. Konya nişan yerleri en fazla Selçuklu ve Meram’da yer alıyor. Ayrıca Ereğli ve Karatay’da da söz ve nişan mekanı bulabilirsin.

Konya’da söz yapılacak yerlerin ortalama yarısı kadarı hem açık hem kapalı alana sahipken diğer yarısı ise kapalı salon şeklinde. Mekanların neredeyse hepsi merkezi konumda yer alıyor ve büyük kısmı yüksek tavana sahip. Birkaç Konya nişan salonu ise buna ek olarak kolonsuz özellikte. Mekanların çoğunda bahçe bulunuyor. Ayrıca terasa sahip mekan da bulabilirsin.

Konya’da Nişan Mekanları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Konya söz nişan mekanlarının verdikleri hizmetler, mekanın türüne ve birçok etkene göre değişiyor. Ancak bütün mekanlar sana deneyimli bir organizasyon sorumlusu temin ediyor ve bütün organizasyon bu deneyimli sorumlu ile planlanıyor. Neredeyse her mekan, dışarıdan organizasyon firması da getirmene izin veriyor. Ayrıca bütün mekanlar müzik veya DJ hizmeti de sağlıyor.

Konya’daki söz ve nişan mekanları hizmet konusunda gayet yeterli. Mekanların hepsi süsleme yapıyor. Bütün mekanlar nişan tepsisi sağlıyor ve bazılarında nişan çikolatası da temin ediliyor. Mekanların birçoğu Hint kınası, dilek feneri gibi hizmetler veriyor. Bazı mekanlarda dans ekipleri de bulabiliyorsun. Fotoğrafçısı olan mekanlar var ancak olmayanlara da anlaştığın fotoğrafçıyı getirebilirsin.

Mekanların hepsi kokteylli ve meşrubatlı menüye sahip. Kokteyllerde genellikle kuru ve yaş pasta, kuruyemiş, patlamış mısır, kanepe, zeytinyağlı veya çiğköfte gibi seçenekler mevcut. Tabii ki bu menüler mekana ve senin isteklerine göre değişiyor. Yemekli organizasyon yapan mekanlar da bulunuyor. Bu mekanlarda da yöresel veya dünya mutfaklarından tatlara sahip menüler hazırlanabiliyor.

Konya Nişan Mekanları Fiyatları Ne Kadar?

Konya nişan salonu fiyatları, herkese uygun rakamlarda seyrediyor. Mekanların neredeyse hepsi için uygun fiyatlı denilebilir. Konya nişan salonları fiyatları değişiklik gösterse de aşırı rakamlarla karşılaşmıyoruz. Diğerlerinden daha yüksek fiyatlı mekanlar Meram ve Selçuklu‘da yer alıyor fakat buralarda da uygun seçenekler bulunabiliyor. Ereğli ve Karatay’da ise çok uygun fiyatlı mekanlar bulunuyor.

Konya söz ve nişan mekanlarında kokteylli organizasyonlar, yemekli organizasyonlardan genellikle daha uygun fiyatlı olabiliyor. Menü içeriğine göre de fiyatta değişiklik oluyor. Örneğin kırmızı etli, bol çeşitli bir menü; fiyatı daha fazla arttıracaktır. Mekanlarda hafta sonu fiyatları, hafta içinden daha yüksek olabiliyor. Ancak Konya’da, seçeceğin tarih fiyatta çok büyük etkiler yaratmıyor.

Konya nişan mekanları, pakete dahil olmayan fakat dahil olmasını istediğin ekstra hizmetlere göre fiyatta artış isteyebiliyor. Ancak Konya’daki nişan ve söz mekanlarının birçoğunda süper indirimler ve avantajlar yakalayabiliyorsun. Ayrıca erken rezervasyon yaptırdığında fiyatta çok güzel indirimler olduğu için elini çabuk tutman daha bütçe dostu bir seçim olacaktır.

Konya’da Nişan Yapılacak Yerler Nasıl Seçilir?

Konya’da Nişan Yaparken Aklında Bulundurman Gerekenler

Tüm Söz ve Nişan Mekanları