Mersin Söz, Nişan Mekanları

0 söz, nişan mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Mersin’deki Söz ve Nişan Mekanları

Enfes Toros Dağları’ndan başlayarak Akdeniz’e uzanan kıyılarıyla, muhteşem manzaralarıyla harika bir şehir Mersin. Bu şehirde söz veya nişanını yapmaya karar verdiysen çok güzel bir organizasyon seni bekliyor. Mersin’in ulaşımı da oldukça gelişmiş ve insanı yormuyor. Neredeyse her mahalleye otobüs ile ulaşım mümkün. Şehirde çok yorucu bir trafik ise genellikle görülmüyor.

Mersin nişan organizasyon mekanları ise çok çeşitli kapasitelere sahip değil genellikle. Mekanların çoğu 50-100 kişilik kapasiteye sahipken geri kalanlar ise 100-200 kişilik kapasitede. Bunların dışında daha büyük kapasiteli mekan bulmak ise pek mümkün değil. Mersin küçük söz mekanlarında aynı zamanda doğum günü partileri, bekarlığa veda ve kına geceleri yapabilmen de mümkün.

Mersin nişan için mekanlar çoğunlukla kapalı salonlar ve otellerden oluşuyor. Eğer açık alanda organizasyon yapmak istersen Mersin’de nişan yapılacak kafeler ve restoranlar sana göre. Mekanların neredeyse hepsi Yenişehir ilçesinde yer alıyor. Fakat Mezitli ilçesinde de söz ve nişan mekanı bulabilirsin. Bu mekanların neredeyse hepsi merkezi konumda yer aldıkları için ulaşımları oldukça kolay.

Mersin’de nişan yapılacak yerler çok güzel manzaralara sahip. Bu mekanların hepsi şehir manzarası sunuyor. Bunun yanı sıra; kır, bahçe, park ve doğa manzaralı mekanlar bulabilirsin. Kapalı salonların neredeyse hepsinin kolonsuz olduğunu da söyleyelim. Yine birçok mekan yüksek tavanlı. Terası bulunan birçok mekan bulunuyor ayrıca balkonu ve bahçesi olanlar da var.

Mersin Nişan Mekanlarının Sağladığı Hizmetler

Mersin nişan yapılacak yerler çoğunlukla yeterli hizmeti sağlıyorlar. Mekanların neredeyse hepsi müzik ve DJ hizmeti sağlıyor. Ayrıca mekanların çoğu dans ekibi ve şovlar da sunuyor. Neredeyse her mekan nişan ve söz geceni planlayacak organizasyon sorumlusuna sahip ve süsleme yapıyor. Çoğu mekana ise istediğin takdirde organizasyon firması getirebilirsin.

Mekanların birçoğunda atıştırmalık, meşrubat, kuru ve yaş pasta gibi içeriklere sahip kokteylli menü mevcut. Çoğu mekanda yemekli menü de var ve bu yemek menüsünde çorba, ara sıcak, ana yemek ve tatlı alternatifleri bulunuyor. Daha hafif lezzetler istersen ordövr tabağı sunan mekanlar da var. Mekanların çoğu istersen dışarıdan catering firması getirmene de izin veriyor.

Mersin nişan yapılacak kafeler canlı müzik hizmeti de sağlayabiliyor. Nişan tepsisi ve süsleme gibi imkanlar sağlayan mekan sayısı fazla. “Ben sadece boş mekan kiralamak istiyorum, geri kalanı bende.”diyorsan Mersin nişan yeri kiralama hizmeti sunan mekanlara göz atabilirsin. Fotoğrafçı hizmeti sunan mekan çok bulunmuyor ancak istediğin takdirde mekana anlaşacağın fotoğrafçıyı getirmene izin var.

Mersin Nişan Mekanları Fiyatları

Mersin nişan salonu fiyatları birçok etkene göre değişebiliyor. Hafta içi organizasyon yapacaksan hafta sonu fiyatlarından daha uyguna geliyor. Eğer yemekli bir organizasyon düşünüyorsan kokteylli organizasyonlardan daha yüksek fiyatlı olduğunu da söyleyelim. Ayrıca seçeceğin menü içeriğine göre de fiyatta artış olabiliyor. Daha hazırlanması zor, yüksek maliyetli menü istersen fiyatlar yükselecektir.

Mekanların fiyatları sahip oldukları özelliklere göre de farklılık gösteriyor. Mersin açık hava nişan mekanları ortalama fiyatlarda seyrederken kapalı salonlar yüksek tavanlı ve kolonsuz ise daha yüksek fiyatlı oluyor. “Mersin söz yapılacak mekanlardan en uygunları hangileri?”diye sorarsan Yenişehir ilçesinde bulunan kapalı salonların bazılarında çok uygun fiyatlarla kaliteli organizasyonlar yapabileceğini söyleyelim.

Mersin’de nişan ve söz salonlarının ortalama fiyatları cep yakmayan türden. Ortalama fiyattan daha uygun mekan arayışındaysan onu da bulabilmen mümkün. Ancak yüksek tutarlara çıkan Mersin nişan yerleri de bulunuyor. Yenişehir ilçesinde farklı bütçe aralıklarında mekan bulabilirsin. Mezitli ilçesinde ise ortalama fiyatlı mekanlar yer alıyor.

Mersin Söz Nişan Mekanlarını Seçerken Neye Bakmalısın?

Mersin’de Söz ve Nişan Yapmanın Güzel Yanları

Tüm Söz ve Nişan Mekanları