Mersin Tekne Düğünü

0 tekne düğünü bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Mersin’deki Tekne Düğünü

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden bir olan Mersin; Akdeniz’e olan koyları, düzenli yapısı, Toros Dağları derken sakinlerine oldukça kaliteli bir yaşam sunuyor. Tabii ki durgun gözükmesi seni aldatmasın. Bu şehirde oldukça renkli ve eğlenceli organizasyonlar gerçekleştirebilirsin. Kına gecelerinden baby showerlara nasıl bir organizasyon yapacaksan yap sana uygun bir mekan muhakkak bulunuyor.

Bu şehirde düğün gerçekleştirmek istersen bolca seçeneğin var. Konuklarını bir salonda, otelde, sosyal tesiste, restoranda ağırlayabilir ve onlara enfes bir düğün yaşatabilirsin. Mersin düğün için tekne kiralamak isteyen çiftlere de uygun bir şehir. Teknede bir düğün yaparak konuklarına Akdeniz’in enfes manzarasını seyrettirebilirsin. Yaz-bahar hiç fark etmez, her mevsimde tekne düğünü gerçekleştirebiliyorsun.

Tekne düğünlerinde geminin rotasına bağlı olarak düğününü enfes ada, körfez ve şehir manzaraları eşliğinde gerçekleştirebilirsin. Ancak Mersin gemide düğün organizasyonlarının kalabalık düğünlere hitap etmesi çok mümkün değil. Tekneler ortalama 100-200 kişi kapasiteli. Mersin düğün teknesinde geç saatlere kadar organizasyonunu devam ettirebilirsin. Servis gece 01:00’e kadar devam ederken müzik de 00:00-01:00 arası sonlanıyor.

Mersin Teknede Düğün Organizasyonunda Sunulan Hizmetler

Mersin yatta düğün organizasyonlarında yemekli ve kokteyl menüler tercih edebilirsin. Menü seçimini kendin yapmana izin verdikleri gibi, teknelerin standart menülerinden birini de seçebilirsin. Menüler profesyonel aşçılar tarafından hazırlanıp hızlıca servis yapılıyor. Mersin düğün teknelerinde menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da sağlanıyor. Ayrıca çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen menü seçenekleri de bulunabiliyor.

Düğününü teknenin bünyesindeki organizasyon sorumlusu ile baştan sona planlayabilirsin. Ayrıca bu organizasyon sorumlusuna istediğin konuda danışabilirsin. Teknelerin anlaşmalı olduğu organizasyon firmaları da bulunuyor. Bu organizasyon firmaları süsleme ve dekorasyonu istediğin konseptte hazırlayabiliyorlar. Teknelerde son teknoloji ışık ve ses cihazlar kurulu. Tüm gece müzik hizmeti veriliyor. Çalınacak şarkılara da sen karar verebiliyorsun.

Teknelere dışarıdan organizasyon ekibi, catering firması ve fotoğrafçı da getirebiliyorsun. Mersin’de nikah sonrası teknede eğlence gerçekleştirmek istersen after party imkanları da mevcut. Bu sayede eğlenceyi geç saatlere kadar devam ettirebilirsin. Düğününü teknenin sahip olduğu organizasyon sorumlusu ile baştan sona planlayabilirsin. Ayrıca bu organizasyon sorumlusuna istediğin konuda danışabilirsin.

Mersin Teknede Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Mersin tekne düğünü fiyatlarının bütçeni aşabileceğini düşünüyor olabilirsin. Ancak durum hiç de öyle değil. Bu şehirde tekne düğününü çok uygun fiyatlarla yapabilirsin. Hafta sonu tarihlerinde Mersin teknede yemekli düğün fiyatları ortalamada civarında seyrediyor. Hafta içi ve kokteylli bir düğün yaptığında fiyatlar daha da düşüyor.

Seçeceğin menü ve tarihe göre Mersin tekne düğün fiyatları kişi başı çok uygun rakamlara düşebiliyor. Sonuç olarak düğün salonu fiyatlarıyla teknede düğün gerçekleştirebiliyorsun. Tabii ki bu fiyat seçeceğin menüdeki yemeklere göre değişiklik gösterebiliyor. Eğer daha maliyetli ve uğraştırıcı yemekler tercih edersen fiyatta da artış görebilmen mümkün.

Mersin teknede düğün sonrası eğlence için after party talebinde bulunursan da ödeyeceğin miktar artıyor. Aynı şekilde teknelerin paketlere dahil etmediği hizmetler talep edersen bu da fiyatta artışa neden olan bir faktör oluyor. Ancak özellikle sezon dışı düğünlerde çok uygun fiyatlarla karşılaşabileceğini söyleyelim. Erken rezervasyonda da tekneler indirim yapabiliyorlar.

Mersin Yat Düğünü Yapmanın Avantajları

Mersin Tekne Düğününde Nelere Dikkat Etmelisin?

Tüm Tekne Düğünleri