Muğla Tekne Düğünü

0 tekne düğünü bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Muğla’daki Tekne Düğünü

Muğla, masmavi denizi ve yemyeşil zeytinlikleri ile Türkiye’de turizmde en önde gelen illerden biri. Bodrum, Marmaris, Datça, Fethiye... Her köşesinde ayrı güzellik yatan bu şehirde organizasyon yapacaksan çok doğru bir karar verdiğini söylemeliyiz. Renkli gece hayatına ve zevkli ellerden çıkmış işletmelere sahip bu şehirde nişandan bekarlığa veda partisine her türlü organizasyonunu yapabilmen mümkün.

Muğla’da düğününü yapabilmen için çok güzel mekanlar mevcut. Bu mekanlar arasında oteller, düğün salonları, restoranlar, sosyal tesisler, kulüp ve davet alanları gibi seçeneklerin mevcut. Ancak klasik düğünlerden sıkıldıysan bu şehir sana harika bir seçenek daha sunuyor. Muğla’da düğün için tekne kiralamak, özellikle farklı tarzda bir düğün isteyen çiftlerin gözdesi.

Ancak çoğu Muğla düğün teknesinin kalabalık düğünler için uygun olmayacağını söylemeliyiz. Daha çok butik düğünlere uygun olabilecek tekneler 100-200 kişi kapasiteli küçük veya 200-300 kişilik biraz daha büyük boyutlu olabiliyor. Çoğunda hem açık hem de kapalı alanlar mevcut oluyor. Bu sayede yaz veya kış fark etmeden düğününü gerçekleştirebiliyorsun.

Servis genellikle 23:30 gibi sona ererken müzik de 00:00’a kadar devam ediyor. Yetkililer ile konuşarak kalkış saatini kendine uygun bir şekilde ayarlayabiliyorsun. Kalkış yerleri ise firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Marmaris veya Bodrum‘da teknede düğün firmaları çoğunlukta. Bu ilçelerden kalkan teknelerle Muğla’nın en güzel koylarını ve sahillerini konuklarına gezdirebiliyorsun.

Muğla Teknede Düğün Organizasyonunda Sunulan Hizmetler

Muğla düğün teknelerinin bünyelerindeki organizasyon sorumluları ile düğünün en ince ayrıntıya kadar tasarlanıyor. Senin seçtiğin renk ve konseptlerde süsleme ve aksesuar temini yapılıyor. Teknelerin anlaşmalı oldukları organizasyon firmaları bulunuyor. Bu sayede aklındaki her konsept hayata geçirilebiliyor. Kendi çalışmak istediğin bir organizasyon firması varsa düğünün için o firma ile de çalışabilirsin.

Muğla yatta düğün organizasyonunda konuklarına istersen yemekli bir menü de sunabilirsin. Yemek menülerini kendin oluşturmana izin veriliyor. Ayrıca düğünden önce menüyü tadıp sevmediklerin olursa farklı yemeklerle değiştirebiliyorsun. Yemekleri ise usta aşçılar hazırlıyor ve ekipler hızlıca servis ediyor. Menülerde ise yok yok. Izgaralar, et, tavuk, köfte ve balık menüleri ve aperatifler arasından seçim yapabiliyorsun.

Yemekli bir menü istemezsen daha hafif pasta ve atıştırmalık gibi içeriğe sahip kokteylli bir menü de oluşturabilirsin. Muğla gemide düğün dahilinde ışık, ses ve sahne hizmetleri de sunuluyor. Teknelere dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmene de izin veriliyor. Muğla nikah sonrası teknede eğlence ile geceyi uzatmak istersen after party imkanı sunan tekneler de bulunuyor.

Muğla Teknede Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Muğla tekne düğün fiyatları sanılanın aksine oldukça uygun. Tekne düğünü planlayacak çiftler, kendilerini çok mutlu edecek rakamlar ile karşılaşıyor. Hafta sonunda yapılacak Muğla teknede yemekli düğün fiyatları ortalama skalada. Eğer düğünün hafta içine denk geliyorsa fiyat biraz daha düşebiliyor. Aynı şekilde kokteylli düğünlerde de fiyatta düşüş olabiliyor.

Muğla tekne düğünü fiyatları, Muğla’daki birçok otel ve salondan uygun fiyatlı olması nedeniyle bütçe dostu bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiyatlar kişi başı üzerinden hesaplandığı için düğününe katılacak davetli sayın arttıkça fiyat da orantılı olarak artacaktır. Muğla teknede düğün sonrası eğlenceye devam etmek için after party talebinde bulunursan fiyatta da artış olabilir.

Fiyatlar seçeceğin düğün yemeklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Kırmızı etli ve deniz mahsullü yemekleri seçmen, fiyatları tavuklu yemek seçiminden daha fazla arttırabiliyor. Kokteyl menü seçimi ise daha bütçe dostu bir seçenek. Ayrıca alkol servisi istediğinde fiyatta da ona göre belirleniyor. Eğer pakete dahil olarak düğün pastası bulunmuyorsa bunu mekandan talep ettiğinde ekstra fiyatlandırılabiliyor.

Teknelerin paketlere dahil etmediği diğer hizmetleri talep etmen de Muğla tekne düğün fiyatlarını arttırabilen başka bir etken. Düğünün daha az turist görülen kış veya bahar mevsimlerinden birine denk geliyor ise firmalar çok güzel indirimler yapabilirler. Ayrıca elini çabuk tutmanda da fayda var çünkü erken rezervasyon yaptırdığında güzel indirimlerle karşılaşabilirsin.

Mersin Yat Düğünü Yapmanın Avantajları

Mersin Tekne Düğününde Dikkat Edilecekler

Tüm Tekne Düğünleri