Sakarya Söz, Nişan Mekanları

0 söz, nişan mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Sakarya’daki Söz ve Nişan Mekanları

Ünlü Sapanca Gölü ile birçok ziyaret alan, son zamanlarda organizasyon gerçekleştirecekler arasında oldukça popülerleşmiş bir şehir Sakarya. Bu şehirde nişan ve söz organizasyonlarını gerçekleştirmen için birbirinden güzel ve sana uygun mekan bulabilirsin. Sakarya’da ister kapalı alana sahip bir mekan istersen de fazla sayıda hem açık hem kapalı davetli alanına sahip mekan mevcut.

Mekanların kapasiteleri oldukça çeşitli. çoğu mekan 1000-2000 kişilik kapasiteye sahip. Ancak 50-100 kişilik Sakarya küçük nişan mekanları da bulmak mümkün. çok davetlin varsa 3000 kişiden fazla kapasiteye sahip mekan bile bulabilirsin. Mekanların çoğu; kır, bahçe ve doğa manzarasına sahip. Şehir manzaralı birçok mekanın yanında dere, nehir, göl ve orman manzaralı mekanlar da bulunuyor.

Sakarya söz nişan mekanlarının çoğu Adapazarı ve Serdivan ilçelerinde yer alıyor. Karasu ve Sapanca’da da az sayıda mekan bulabiliyorsun. Neredeyse her Sakarya nişan salonu merkezi konumda yer alıyor. Mekanların birçoğunda çim alan ve bahçe bulunuyor. Yüksek tavanlı çok fazla mekan bulunabilirken kolonsuz salon bulmak biraz zorlayabilir. Ancak teraslı ve balkonlu mekanlar da mevcut.

Sakarya Nişan Mekanlarının Sunduğu Hizmetler

Neredeyse her mekan yemekli ve kokteylli menü seçenekleri sunuyor. Sakarya nişan yeri kiralama hizmeti de eğer boş mekan kiralamak istersen, çoğu mekan tarafından veriliyor. çok azı hariç bütün Sakarya nişan yerleri tarafından müzik ve DJ hizmeti de sağlanıyor. Her mekan nişanını planlaması için organizasyon sorumlusuna sahip ve çoğu mekan süsleme hizmeti de sağlıyor.

Hizmetler seçeceğin mekana göre değişiklik gösterebiliyor. Butik organizasyonlar için Sakarya küçük söz mekanlarını tercih edersen bu mekanlarda nişan tepsisi, keman dinletisi, fotoğraf ekibi gibi hizmetler sağlanabiliyor. Bu mekanlar daha çok restoran ve organizasyon evleri şeklinde oldukları için hizmet konusunda eksiklik yaşaman zor. Birbirinden leziz yemekler, pastalar ve ikramlar seni bekliyor.

Sakarya nişan yapılacak yerlerden bir diğeri ise orta kapasiteli kır bahçeleri ve düğün mekanları. Bu mekanlarda da muhteşem süslemeler yapılıyor. Damak tadına uygun olağanüstü lezzetlere sahip menüler bulunuyor. Bazı kır bahçeleri nişan tepsisi, nişan çikolatası, dilek feneri, Hint kınası gibi hizmetler de sağlayabiliyor. Bu mekanların bir kısmı fotoğraf hizmeti de verebiliyor.

Davetin için kalabalık bir konuk listen ve büyük bir alan ihtiyacın varsa, düğün ve toplantı mekanları işini görecektir. Bu mekanlar LED ekranda slayt gösterimi, canlı müzik, fotoğraf ve video çekimleri, zenne, oryantal ve dans ekipleri gibi hizmetler de sağlayabiliyorlar. Sakarya’da nişan için mekanların neredeyse hepsi dışarıdan organizasyon ve catering firması getirmene de izin veriyor.

Sakarya Nişan Mekanları Fiyatları Nasıl?

Sakarya nişan salonları fiyatları birçok etkene göre değişiklik gösterebiliyor. Ancak fiyatlar çok fazla değişmiyor. Konum bu etkenlerden bir tanesi. Karasu ve Adapazarı nişan mekanları genellikle çok uygun fiyatlı oluyorlar. Sapanca ilçesinde ise fiyatlar biraz daha yüksek. Serdivan ilçesinde ise çok uygun fiyatlar görülebileceği gibi biraz daha yüksek fiyatlar da görülebiliyor.

Sakarya nişan salonu fiyatları özelliklere göre de değişiklik gösteriyor. Göl kenarındaki mekanların fiyatı çok az daha yüksek olabiliyor. Kır bahçesindeki veya tesis şeklindeki mekanlar daha uygun oluyor. Daha kalabalık bir davetli listen varsa daha büyük bir mekan seçerek tasarruf edebilirsin çünkü büyük mekanlarda kişi başı daha az fiyatlarla anlaşma yapabiliyorsun.

Sakarya nişan salonları fiyatları oldukça uygun. Mekanların birçoğuna yemekli ve hafta sonu organizasyonlarında kişi başı çok uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırabilirsin. Sakarya’da uçuk fiyatlı mekan bulunmuyor. Bunların dışındaki mekanlar da her bütçeye uygun fiyatlandırma yapıyorlar. Tabii ki bu mekanlarda güzel indirimler yakalayabilirsin. Ayrıca erken rezervasyon imkanları da mevcut.

Sakarya Söz Yapılacak Mekanlar Seçilirken Nelere Dikkat Edilir?

Tüm Söz ve Nişan Mekanları