Telefon:

Fiyat Teklifi Al

Helios Tur Hakkında

İstanbul’un büyüleyici manzarası eşliğinde farklı bir düğün yapma düşüncesi seni heyecanlandırdı mı? Helios Tur, bu hayali gerçekleştirmekte çok başarılı. Düğünün esnasında çeşitli yerleri gezerek birçok manzarayı fotoğraf karelerine konuk etme fırsatı sunan mekan, 2020 yılından beri hizmet veriyor. After party için de ayrıcalıklı bir hizmet alma şansının olduğu mekanın tüm olanakları yazımızın devamında.

Helios Tur Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Helios Tur düğün fiyatları ortalamanın bir tık üstünde rakamlardan oluşuyor.
 • İstanbul tekne düğünü mekanları arasında oldukça popüler olan Helios, yemekli veya kokteylli bir davet verme imkanı sunuyor.
 • Kokteylli davetlerin ücretleri biraz daha uygun fiyatlı.
 • Helios Tur fiyatlarının tarihe göre farklılık göstermemesi iyi bir fırsat diyebiliriz. Bu sayede düğün tarihinde değişiklik yapmana gerek kalmıyor.
 • Menü tadımı yapabildiğin teknede menüde değişiklik imkanı da sunuluyor. Her misafirinin memnuniyeti için özenli bir çalışma yapıldığını özel menülerden anlayabiliyoruz.
 • Vegan, vejetaryen, diyabet, kosher ve çocuklara özel menüleri mevcut.
 • After party için mekan değişikliği yapmana gerek kalmaması çok iyi bir avantaj. Düğünden sonra da eğlenceye devam edebiliyorsun.
 • Dilersen mekanla iletişime geçerek ayırman gereken net bütçeyi öğrenebilirsin.

Kapasite

Yemekli kapasite 100-200 kişi
Kokteylli kapasite 100-200 kişi
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Helios Tur’un misafirlerini dört mevsim ağırlama özelliği var. Açık davet alanlarının açılır kapanır tavanları olması sayesinde olumsuz havalardan da etkilenmiyorsun. Kapalı salonları ise kolonsuz ve oldukça ferah. 100-200 kişiyi misafir edebildiğin teknede after party alanı da bulunuyor. Bunun için açık veya kapalı alanlarını kullanma imkanı sunuyorlar. Oturma düzenini de misafir sayısına göre oluşturuyorlar.

Helios Tur Düğün Paketleri

Helios Tur düğün organizasyonunda her şeyin istediğin gibi olmasını sağlıyor. İkramların çeşidini sana bırakan mekanın birbirinden lezzetli menüleri mevcut. Beyaz veya kırmızı et tercih edebileceğin gibi balıkları da ana yemek olarak seçebiliyorsun. Sıcak ve soğuk başlangıçlar ana yemeklere eşlik ediyor. Vejetaryen, vegan, kosher, diyabet ve çocuklara özel menüleri de hazırlayabiliyorlar.

Helios Tekne, yapacağın düğünün eksiksiz olması için deneyimli bir davet sorumlusuyla çalışıyor. Başka bir firma da getirebiliyorsun. Gece yarısına kadar yemek servisi ve müzik performansı gerçekleşiyor. After party alanı sunarak kutlamaların devam etmesini sağlıyorlar. Işık, ses ve sahne hizmetleriyle de mest olacağın mekan, fotoğrafçı getirme olanağı da sunuyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Helios Tekne Turu, sadece nefis manzaralarla değil yaptığı dekorasyonlarla da büyülüyor.
 • İstediğin aksesuarların düğününde yer almasını sağlıyorlar. Her dokunuş senin isteklerine göre oluyor.
 • Zarif bir düğünün olmazsa olmazı beyaz renk mekana hakim.
 • Açık alanlarındaki beyaz ve mavi renkten oluşan dinlenme köşeleri oluyor.
 • Yuvarlak beyaz masaların yanında renkli tüllerle giydirdikleri sandalyeleri de oturma düzeninde kullanıyorlar. Uzun şölen masası alternatifi de sunuyorlar.
 • Balon ve tüllerle tekneyi boydan boya donatıyorlar. Bakan bir daha bakıyor!
 • Masaları gül yaprakları ve mumlarla süsleyerek romantizmi arttırıyorlar.
 • Teknenin uç kısmına arkasında boğaz manzarasının yer aldığı gelin tagı yerleştiriliyor.
 • Masalarda çiçek aranjmanları ve mumluklar yer alıyor.

Müzik

Helios Tur tekne düğününde DJ performansıyla eğlenmeni sağlıyor. Kalitesine hayran kalacağın ses sistemlerinden yankılanan şarkılarla gece saat 00:00’a kadar kutlama yapabiliyorsun. Işıklandırarak hazır hale getirdikleri sahneleri tam dans etmelik! After party düşüncen varsa İstanbul’un masmavi sularında yapma imkanın da oluyor. Senin hazırladığın çalma listesini dinleyip dinleyemeyeceğini mekanla iletişime geçerek daha net öğrenebilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Helios Tur Düğün Tekneleri’nde yapacağın kutlamaların kaydedilmesini istemek en doğal hakkın. Bu yüzden mekanın anlaşmalı olduğu fotoğraf ve video çekim ekibi bulunuyor. Dilersen kendi ekibini de getirmene müsaade ediyorlar. Tur sırasında eşsiz şarkılarla eğlenirken geçirdiğin tüm saatler ölümsüzleştiriliyor. Teslim alacağın poz sayısını öğrenmek için mekanla iletişime geçebilirsin.

Helios Tur Diğer Organizasyonlar

Helios Tur’un üstün hizmetlerinden açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, doğum günü partileri, kına geceleri, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon gibi etkinlikler düzenleyerek de yararlanma imkanın oluyor. Eşsiz boğaz turu sayesinde unutulmaz bir organizasyon seni bekliyor. Helios Tur’la iletişime geçmen için teklif butonuna tıklaman yeterli.

Alkışlarımız

 • Ferah davet alanlarında en sevdiklerinle mutluluğunu paylaşabiliyorsun.
 • Helios Düğün Tekneleri’nde after party alanının bulunması işini kolaylaştırıyor.
 • Müzik gece yarısına dek devam ederek eğlencenin uzun sürmesini sağlıyor.
 • İstanbul manzarasını görmekle kalmıyor, eşsiz güzellikleri gezip düğününü daha da farklı bir hale getirebiliyorsun.
 • Vegan, vejetaryen, kosher, diyabet ve minik misafirlere özel menülerinin olması çok tatlı.
 • Hayalindeki düğünü yapabilmen için her imkanı sunmalarının yanı sıra organizasyon ve catering gibi konularda farklı ekiplerle de çalışabiliyorlar.
 • Eminönü’nde yer aldığı için buraya ulaşım açısından hiç zorluk çekmiyorsun. Tercih edeceğin birden fazla yol var.
 • Açılır kapanır tavanlarla hizmet vermeleri düğününün sorunsuz ilerlemesinde büyük rol sahibi.

Helios Tur Nerede?

Adres:Haliç Metro İstasyonu Yanı, İspark Önü - Eminönü / İstanbul

Telefon:

Helios Tur Tekneleri Eminönü’nde kolaylıkla ulaşabileceğin bir konumda yer alıyor. Buraya ulaşımını ister metro istersen de otobüsle sağlayabiliyorsun. M2 metro hattı veya Marmaray’ı kullanabileceğin gibi; 32, 35, 44B, 70FE ya da 93 otobüslerini de tercih edebiliyorsun. Mekana ulaşabilmek için Haliç Durağı’nda inip kısa bir yürüyüş yapman gerekiyor. Daha detaylı yol tarifi için mekanla iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al