Telefon:

Fiyat Teklifi Al

Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya Hakkında

Kaptan-ı Derya Teknesi, Mavi Marmara filosunun düğünler için kullanılan teknelerinden biri. 20 seneyi aşkın süredir tekne turu ve organizasyonları konusunda öne çıkan bu mekanda, düğün planlamanı tecrübeli ellere bırakabilirsin. Burada, tekne kalkış yeri ve güzergahını tamamen senin belirlemene izin veriliyor. Bu sayede düğününü hangi manzarayı izlerken yapmak istediğine sen karar veriyorsun.

Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya fiyatları, İstanbul teknede düğün mekanları kategorisinde ortalama seyrediyor.
 • Cumartesi, pazar, pazartesi salı… Haftanın her günü, düğün fiyatları aynı!
 • Yemekli ve kokteylli organizasyonlarda, ücretler değişim göstermiyor.
 • Müzikal hizmetler ve düğün fotoğrafçısı için ekstra ücretler ödemen gerekmiyor.
 • Catering ve organizasyon konusunda farklı ekiplerden yardım alabiliyorsun.
 • Düğününe özel ücretler ve kampanyaları değerlendirmek için teklif butonuna tıklamanı öneriyoruz.

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 200-300 kişi
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya Düğün Paketleri

Kaptan-ı Derya Gemisi, 2002 yılından beri verdiği düğün hizmetleriyle dillere destan. Mekanın düğünün için temin ettiği süslemeler, senin belirlediğin dekorasyon anlayışının ışığında seçiliyor. Müzik ve eğlence için en kaliteli ekipmanlarla ses ve sahne sistemi kuruluyor; ardından bir DJ performansı ayarlanıyor. Boğazın ışıklarında en güzel fotoğrafları çekilmen için mekan fotoğraf ve video olanağı da sağlıyor.

 • Firma, kokteyl veya yemek konseptine göre farklı menüler oluşturuyor. Bu menülerde değişiklikler yapabiliyorsun.
 • Vegan ve vejetaryen konukların için özel yemek listeleri oluşturuluyor.
 • Düğününde çizilecek tekne rotası senin tarafından belirleniyor.
 • Dışarıdan bir göz ile çalışmak istersen farklı organizasyon ekipleriyle anlaşmana izin veriliyor.
 • Düğün sonrasında after party alanını kullanabiliyorsun.

Dekorasyon / Süsleme

 • Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya, hem açık hem kapalı alana sahip. Eğer teknede bir salon düğünü istersen mekanın camla kaplı kapalı alanını kullanabiliyorsun.
 • Burası 42 metre uzunluğa sahip.
 • Teknede kullanılan renkler genellikle altın rengi ve beyaz.
 • Tiffany sandalyeler, yuvarlak masalarla uyum içinde. Masa örtüleri ve sandalye süslemeleri senin tarafından belirlenebiliyor.
 • Masalara yerleştirilen şık şamdanlar, düğününe lüks bir ambiyans katıyor.
 • Yemek takımları için görkemli porselenler tercih ediliyor.
 • Açık alanda, kokteyl planlamalı düğünler için bistrolar kurulabiliyor. Ayrıca güvertede koltuklar da bulunuyor. Dilersen sandalye düzeni de kullanılabilir.

Müzik

Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya, düğününde senin için teknolojik ekipmanları ve sahnesini kuruyor. Canlı müzik ve farklı performanslar için uygun olan sahne, dans pistinin hemen yanında, açık alanda bulunuyor. Mekanın beraber çalıştığı DJ, düğününde sahne alıyor; böylece favori şarkılarını denizi izleyerek dinleyebiliyorsun. 00:00’a dek sürecek olan müzik yayını, after party alanında devam edebiliyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya Teknesi’nin profesyonel bir donanımla çalışan fotoğraf ekibi; düğününün her anını fotoğraflıyor. Video kaydına alınan geceni istediğin zaman CD sayesinde izleyebiliyor, o anları bir daha yaşayabiliyorsun. Fotoğraflardan beğendiklerinden bir düğün albümü oluşturabiliyorsun. Kaptan-ı Derya, istersen başka bir fotoğraf ekibiyle çalışmana da müsaade ediyor.

Otopark

Kaptan-ı Derya, Bebek Sahili’nde konumlanmış. Dolayısıyla bu mekanın kendine ait bir otoparkı mevcut değil. Fakat mekanın yakınlarında bulunan ve 24 saat açık olan İspark ile birçok özel otopark düğününe gelen konukların için hizmet verebiliyor. Düğün davetlileri, çevredeki park yerleri ve ücretli otoparklara araçlarını bırakabiliyorlar.

Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya Diğer Organizasyonlar

Kaptan-ı Derya Bebek; tekne düğünleri kadar nişanlar, kına geceleri, sünnet düğünleri, bekarlığa veda partileri gibi organizasyonlarda tecrübeli. Mekanın güvertesi ve salonunda çeşitli davetler düzenlenebiliyor. Konsepte göre dans şovları, ışık hizmetleri, aksesuar temini, sahne performansları ayarlanıyor. Eğer istersen, tekneyi boş şekilde de kiralayıp tüm düzenlemeleri kutlama tarzına uygun olarak kendin de planlayabiliyorsun.

Alkışlarımız

 • Firmanın 20 senelik sektör tecrübesi, personellerindeki bilgi birikimine yol açıyor.
 • Mekanın farklı firmalarla anlaşma sağlanabilmesine izin vermesi ile istediğin kişilerle çalışabiliyorsun.
 • Kaptan-ı Derya düğün fiyatları İstanbul düğün yerleri ve verilen imkanlara göre çok uygun karşılanıyor.
 • Mekanda vegan ve vejetaryen yemekler çıkabilmesi sayesinde misafirlerinin hiçbiri aç kalmıyor.
 • 00:00’dan sonra müziğin tadını çıkarabilmen için after party düzenleyebiliyorsun.
 • Yemek listelerinde değişikliğe gidebilmek, düğün gününde misafirlerine sunulacak menülerin hepsinden tamamen emin olmanı sağlıyor.

Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya Çift Yorumları

Başak & Görkem: “İkramlar çok lezzetliydi. Misafirlerimizden çok iyi geri dönüşler aldık. Bize ilk defa bir toplu yemekte yemek yedim diyen misafirlerimiz de oldu. Lodos olmasına rağmen kaptanımız sayesinde rahatsızlık duymadan turu eğlenerek tamamladık. Mekan işletmecisi başta olmak üzere tüm ekibe ayrı ayrı çok teşekkür ederiz, yapılacak tüm organizasyonlar için bu ekibe gözü kapalı güvenebilirsiniz.”

Lisa & Berkay: “Düğünümüzü boğazda yapmaya karar vermiştik. Burası da düşündüğümüz tekneler arasındaydı. İyi ki sizi seçmişiz gerek hizmet ve güler yüz gerekse müzikleri gayet iyiydi. Düğünde çalan DJ çok yardım etti bizlere eğlence sırasında, tüm telaşımız ve stresimiz gitti. İyi ki varsınız.”

Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya Nerede?

Adres:Bebek Sahili, Bebek – Beşiktaş / İstanbul

Telefon:

Kaptan-ı Derya tekne düğününe özel araçları yerine toplu taşıma kullanarak ulaşacak misafirlerin için; otobüs, metro, dolmuş olanakları mevcut. 22, 25E, 40T, 42T otobüsleriyle Küçük Bebek Durağı’na gelindiğinde, 2 dakika uzaklıkta kalıyor. Mekan Beşiktaş 5 dolmuşlarıyla vardığın Bebek Durağı’ndan, 4 dakika mesafede. Son seçenek olarak burası, M6 metrosunun geçtiği Etiler Durağı’ndan 5 dakikalık uzaklıkta.

Fiyat Teklifi Al