Kayseri Tarihi Düğün Mekanları

0 tarihi düğün mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Kayseri’deki Tarihi Düğün Mekanları

Gerek kültürüyle gerekse yöresel lezzetleriyle gönüllerde taht kuran Kayseri’de tarihi yapılar da ön plana çıkıyor. Şehirde konumlandırılan tarihi yapılar arasında organizasyon hizmeti veren davet alanları da bulunuyor. Bu davet alanları 4 ilçeye yayılıyor. Kayseri’de düğün yapılan tarihi yerler; Akkışla, Kocasinan, Pınarbaşı ve Talas gibi ilçelerde yer alıyor.

Tarihi bir restoranda, otelde, yalıda, konakta veya köşkte şahane bir düğün organize edebilirsin. İster açık istersen de kapalı davet alanlarında organizasyonunu gerçekleştirebilirsin. Organizasyonun için; nehir, kır, doğa ya da kale manzaralı tarihi bir mekanı tercih edebilirsin. Düğününü organize edeceğin tarihi mekanın türüne karar verirken istek ve beklentilerini mutlaka göz önünde bulundurmalısın.

“Tarihi bir yerde uygun fiyatlı bir düğün gerçekleştirebilir miyim?” diye merak etmiş olabilirsin. Tarihi Kayseri yalı düğün mekanları bütçe dostu fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Şehirde ortalama fiyatlar karşılığında hizmet sunan mekanlar da bulunuyor. Bu davet alanlarında hem yüksek kapasiteli hem de daha butik konseptli bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsin.

Butik konseptli bir düğün organizasyonu yapmayı planlıyorsan Pınarbaşı’nda bulunan tarihi mekanlara göz atabilirsin. Yüksek kapasiteli organizasyonlar için Kocasinan ve Talas’ta konumlandırılan davet alanlarını inceleyebilirsin. Kayseri tarihi düğün mekanların tamamı hem açık hem de kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Kapalı davet alanlarının kolonsuz ve yüksek tavanlı oluşu çiftlerin dikkatini çekiyor.

Kayseri Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları

Kayseri’de uygun ve ortalama fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler sunan tarihi düğün yerleri bulunuyor. Kayseri köşkte düğün organizasyonunu çok uygun fiyatlara gerçekleştirebileceğin bir şehir. Kişi başı makul bir ücret ödeyerek hizmet alabileceğin Kayseri tarihi düğün mekanları; Kocasinan ve Akkışla’da yer alıyor. Bu ilçelerde konumlandırılan köşklerin açık ve kapalı davet alanları mevcut.

Bütçe dostu mekanlar hem açık hem de kapalı davet alanlarında 1.000 konuğa rahatlıkla hizmet verebiliyor. Uygun fiyatlı mekanlar yüksek kapasiteli bir organizasyon yapmayı planlayan çiftler için oldukça ideal. Çiftler ister kapalı salonda isterlerse de kır bahçesinde hayal ettikleri tarihi düğünü gerçekleştirebiliyor. Şehir merkezindeki tarihi mekanların salonları kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısıyla öne çıkıyor.

Yemekli düğün organizasyonunu tarihi bir han ya da konakta ortalama fiyatlar karşılığında gerçekleştirebilirsin. Tarihi dokulara zarar verilmeden restore edilmiş olan Karatay Han organizasyonunu yapabileceğin yerler arasında bulunuyor. Ortalama fiyatlar talep eden mekanlar Pınarbaşı ile Talas’ta yer alıyor. Yemeksiz, kokteylli bir organizasyon yapmak istersen ödeyeceğin tutar diğer seçeneklere göre daha cep dostu oluyor.

“Kayseri yalı düğünü ne kadar?” diye soracak olursan fiyatlar genel anlamda oldukça uygun. Hafta sonu gerçekleştirmeyi planladığın yemekli düğün organizasyonunda mekan için uçuk fiyatlar ödemeyeceğini belirtelim. Fakat bu noktada senin ve müstakbel eşinin beklentileri bir hayli önem arz ediyor. Menü seçiminin, almak istediğin ek hizmetlerin ve davetli sayının fiyatlar üzerinde belirleyici olacağını hatırlatalım.

Kayseri Tarihi Düğün Yerlerinde Sunulan Hizmetler

Kayseri Tarihi Düğün Mekanlarının Çiftlere Sağladığı Avantajlar

Kayseri; konak, köşk, han, yalı gibi tarihi mekanlarda düğününü organize edebileceğin bir şehir. Eğer yaşanmışlıkların olduğu tarihi bir mekanda farklı bir düğün organizasyonu yapmak istiyorsan Kayseri’de seçeneğin çok. Seçeneklerin bol olması hizmetlere de yansıyor. Her davet alanının; konuk kapasitesi, sunmuş olduğu hizmet, talep ettiği fiyat birbirinden farklı.

Mekan ve hizmetlerin çeşitliliği çiftler açısından oldukça avantajlı. Çünkü her çiftin zevk, istek ve beklentileri birbirinden farklı. Planlanan düğün organizasyonunun gerçekleştirilmesi için opsiyonların fazla olması bir hayli önemli. Karatay Han’da organizasyon gerçekleştirmeyi planlayan çiftler gibi Kayseri yalı düğünü yapmak isteyen çiftler de olabilir. Kayseri tarihi mekanları her çifte hitap ediyor.

Şehir, kale, kır ve doğa manzaralı davet alanları çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Tarihi mekanların tamamı hem açık hem de kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Bu imkan sayesinde çiftler mevsim fark etmeksizin gönül rahatlığıyla düğün organizasyonlarını gerçekleştirebiliyor. Davet alanlarında hava koşullarına karşı önlemler de alınıyor.

Kayseri yalıda düğün fiyatları cep yakmıyor oluşuyla ön plana çıkıyor. Yalnızca yalılar değil diğer tarihi mekanlar da bütçe dostu fiyatlar karşılığında pek çok hizmet sunuyor. Tarihi mekanların uygun fiyatlı olması çiftlerin cebini rahatlatıyor. Düğün paketlerinin içerisinde çok sayıda hizmet bulunuyor. Hem çiftler hem de konuklar bu hizmetlerden faydalanabiliyor.

Tüm Tarihi Düğün Mekanları