Ağaç Ev Sarıyer Hakkında

Düğün öncesinde söz ve nişan organizasyonunu hayal ettiğin şekilde gerçekleştirebileceğin mekanlar arasında İstanbul Sarıyer Ağaç Ev de bulunuyor. Ağaç Ev Restaurant modern görünümüyle kapılarını sonuna kadar hem çiftlere hem de misafirlere açıyor. Boğaz manzaralı konumuyla herkesin beğenisini kazanan bu mekanda, avantajlı hizmetler ve çeşitli olanaklar yer alıyor.

Butik konseptli organizasyonlara ev sahipliği yapan Ağaç Ev Restaurant Kafe’nin 50-150 kişilik davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor. Ağaç Ev Sarıyer’in açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hem yemekli hem de kokteylli organizasyonlar düzenlenebiliyor. Şehir merkezinde konumlanan bu mekanda; açılır-kapanır tavan, teras, bahçe ve balkon gibi imkanlar yer alıyor.

Fiyat Teklifi Al

Ağaç Ev Sarıyer Nişan Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
 • İstanbul söz nişan mekanları arasında yer alan Ağaç Ev’in genel anlamda makul fiyatlı olduğunu söylemek mümkün.
 • Ağaç Ev Sarıyer söz nişan organizasyonunu ortalama fiyatlara mal edebileceğin mekanlar arasında yer alıyor. Burada hafta içi gerçekleştirilen yemekli organizasyonlar, diğer seçeneklere kıyasla daha cep dostu oluyor.
 • Söz ve nişan organizasyonunun yemekli ya da kokteylli düzende yapılacak olması fiyatları etkileyebiliyor. Menü opsiyonlarının fiyatları da birbirinden farklı olabiliyor.
 • Çiftlerin düğün organizasyonuyla alakalı talep ve beklentileri değiştikçe, ücretler de değişkenlik gösterebiliyor. Ek hizmet talepleri fiyatları bir tık yükseltebiliyor.
 • 50 kişilik bir organizasyon ile 150 konuğun bulunduğu bir nişan arasında pek tabii ki fiyat farkı oluyor. Menülerin, servislerin ve konuk masalarının hazırlığı davetli sayısı doğrultusunda yapılıyor.
 • İstanbul Ağaç Ev Sarıyer, erken rezervasyon yapan çiftlere özel bazı avantajlar sağlamayı ihmal etmiyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Ağaç Ev
Açık ve Kapalı Alan
Min. 50 - Max. 150 Min. 50 - Max. 150

Ağaç Ev Sarıyer Söz / Nişan Paketleri

Hisar Kampüsü Ağaç Ev Restaurant, çiftlerin beklentilerini karşılayan söz ve nişan organizasyonları gerçekleştiriyor. Çiftler tamamen kendi beğenilerini yansıtan bir organizasyon düzenlemek istiyor. Kendi sektöründe uzmanlaşmış olan profesyoneller, çiftlere her konuda destek veriyor. Boğaziçi Üniversitesi Ağaç Ev’in birlikte çalıştığı profesyoneller arasında; müzisyen, mutfak ekibi, organizasyon sorumlusu ve güvenlik yer alıyor.

Ağaç Ev Sarıyer menü opsiyonlarının lezzetiyle ön plana çıkıyor. Kokteylli organizasyonlarda, konuklara enfes atıştırmalık ve ikramlıklar sunuluyor. Ağaç Ev Sarıyer, çiftlerin isteklerine göre örnek masa hazırlayabiliyor. Otopark ve hazırlık odası gibi özel alanları hem çiftler hem de konuklar gönül rahatlığıyla kullanabiliyor. Burada sunulan diğer hizmetler ise şu şekilde:

 • Gece yarısına kadar süren canlı müzik
 • Işık, ses ve sahne hizmetleri
 • Çekim ekibi getirme
 • Boş mekan kiralama olanağı
 • Hint kınası
 • Kırmızı ve beyaz etli ana menü opsiyonları
 • Özel menü seçenekleri
 • 23:00’e kadar devam eden yemek servisi
 • Nişan çikolatası hizmeti
 • Ön tadım ve menüde değişiklik yapma imkanı
 • Organizasyon sorumlusu
 • Catering ve organizasyon firması getirme

Dekorasyon / Süsleme

Ağaç Ev İstanbul bahçesinde, yeşil alan ve ağaçlarla mükemmel bir uyum sağlayan ahşap masalar ve sandalyeler kullanıyor. Camekan alanda kullanılan sarkıt lambalar, mekanın tuğla duvarları ve ahşap nikah masası Ağaç Ev Sarıyer’in otantik görünümüne katkı sağlıyor. Siyah renkli sandalyelerle çevrilen yuvarlak masalara; renkli çiçeklerle donatılan uzun vazolar ve gümüş suplalar eşlik ediyor.

Müzik

İstanbul Ağaç Ev’in davet alanları muhteşem bir şekilde ışıklandırılıyor. Geniş dans pistinin yanında yer alan sahne, orkestra ve müzisyenler için eksiksiz olarak kuruluyor. Hem açık hem de kapalı davet alanında bulunan güçlü ses sistemleri sayesinde konuklar müziğin ve eğlencenin tadını keyifle çıkarabiliyor. Hisar Kampüsü Ağaç Ev’de canlı müzik 00:00’a kadar devam ediyor.

Fotoğrafçı

Ağaç Ev Sarıyer fotoğraflar ve videolar için çiftlere avantajlı hizmetler sunuyor. Organizasyonunu Ağaç Ev’de gerçekleştirmeyi planlayan çiftler; tarzlarına, zevklerine, beklentilerine ve bütçelerine en uygun olan çekim ekibiyle anlaşabiliyor. Ağaç Ev Sarıyer nişan organizasyonları için dışarıdan fotoğrafçı ve kameraman getirme olanağını çiftlerle buluşturuyor. Bu sayede özel ve anlamlı organizasyonlar, aradan yıllar geçse de unutulmuyor.

Otopark

Boğaziçi Üniversitesi Hisar Kampüs Ağaç Ev Restaurant gerek hizmetleriyle gerekse de olanaklarıyla çiftlerin ve konukların yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor. İstanbul Sarıyer’de konumlanan bu mekan, park yeri bulma sorununa büyük otoparkı ile çözüm getiriyor. Çiftler de konuklar da Sarıyer Ağaç Ev’e ait özel otoparkı kullanmak için herhangi bir ücret ödemesi yapmıyor.

Ağaç Ev Sarıyer Diğer Organizasyonlar

Ağaç Ev Kafe Restaurant Boğaziçi Üniversitesi içerisinde yer alan şahane bir organizasyon mekanı. Burası açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de çeşitli organizasyonlar gerçekleştirebileceğin yerler arasında bulunuyor. Küçük, samimi ve eğlenceli organizasyonlara ev sahipliği yapan Ağaç Ev Sarıyer’de; kutlamalar, etkinlikler, partiler ve davetler düzenlenebiliyor. Her organizasyon için sunulan hizmetler farklı oluyor.

Alkışlarımız

 • Ağaç Ev Boğaziçi Üniversitesi’nde; vegan, vejetaryen, diyabet, kosher ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor.
 • Ağaç Ev’de bulunan açılır-kapanır tavan sayesinde beklenmedik yağışlar bir sorun olmaktan çıkıyor.
 • Ağaç Ev Boğaziçi Üniversitesi Hisar Kampüsünde yer alıyor. Burası kolayca ulaşım sağlanılabilecek, merkezi bir lokasyonda bulunuyor.
 • Şehir, boğaz ve deniz manzaralı Ağaç Ev Sarıyer’de teras ile balkon da mevcut.
 • Ağaç Ev Sarıyer, çiftlerin dışarıdan hizmet almalarına olumlu yaklaşıyor.

Ağaç Ev Sarıyer Nerede?

Adres:Hisarüstü Mah. Nispetiye Cad. Boğaziçi Üni. Hisar Kampüsü Girişi Sarıyer/İstanbul

“Sarıyer Ağaç Ev nerede?” diye soracak olursan, burası Boğaziçi Üniversitesi Hisar Kampüsü’nün girişinde yer alıyor. Boğaziçi Üniversitesi Ağaç Ev adresine toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşım sağlanabiliyor. 43R, 559C, 59R ve 59RS numaralı otobüsler mekanın yakınından geçiyor. Aynı zamanda M6 numaralı metro hattıyla da Ağaç Ev Sarıyer’e gidilebiliyor.

Fiyat Teklifi Al