ercan steak house

Ercan Steak House Adres Ziya Gökalp Mah. Atatürk Blv. No:112, 34490 İkitelli Osb – Başakşehir / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Ercan Steak House hakkında

Nevco Holding markası olan ve 2016 tarihinde Başakşehir’de 10.000 metrekarelik alana kurulan Ercan Steak House; yüksek tavanlı salonları ile misafirlerine her zaman rahat ve konforlu bir alan yaratmayı hedefliyor. Dünyanın en büyük et restoranı zinciri unvanına sahip olan İkitelli Ercan Steak House, misafirlerini her daim nezih bir ortamda ağırlıyor.

Evliliğe giden yolda en son adım olan nişan ve sözlerde düğünün kadar olmasa da güzel bir tören yapmak herkesin yegane isteği. Bu isteğimiz için Ercan Et Başakşehir kolları sıvıyor ve güzel bir mekanın kapılarını özel günlerin için açıyor. Samimi davetlere ev sahipliği yapıyor. Haydi gel, ne gibi avantajlar sunuyorlar birlikte inceleyelim.

ercan steak house

Ercan Steak House nişan fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
 • İstanbul söz ve nişan mekanlarına baktığımızda, Ercan Steak House fiyatlarının ortalamanın bir tık üzerinde seyrettiğini görüyoruz.
 • Yemekli ve kokteylli seçenekler arasında fiyat farkı yok.
 • Hafta içi ve hafta sonu tercih edilen nişan töreni fiyatlarında bir fark yok.
 • Mekanda alkollü içecek servisi olmadığını belirtmek isteriz.
 • Fiyatlar için daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istersen alttaki butonu tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Tamamen senin dilediğin tarzda hazırlanan davet mekanında 100 kişiye kadar konuk ağırlayabilirsin. Nişan törenini aile arasında yapmak isteyenlere özel bir seçenekleri de var: Ercan Steak Başakşehir yine imdadına yetişiyor ve 30 kişi ağırlayabileceğin davet salonunda sana butik bir tören imkanı sağlıyor. İster ailen istersen bütün sevdiklerin yanında olsun; burada kendine uygun bir alan bulman mümkün.

ercan steak house

Ercan Steak House söz / nişan paketleri

Yeme içme sektöründe hizmet gösteren Ercan Restaurant Başakşehir, davet ve etkinliklere de ev sahipliği yaptığından çeşitli paketler hazırlamış. Halihazırda söz ve nişan organizasyonu düzenleyen mekan, istek ve beklentileri ön plana alarak bu paketlere son şeklini vermiş diyebiliriz. Fiyatlara göre farklı alternatifler bulunsa da hizmetleri genel olarak şöyle listeleyebiliriz:

 • Boş mekan kiralama alternatifi
 • Işık hizmeti
 • Fotoğrafçı getirme imkanı
 • Yemek servisi
 • Organizasyon sorumlusu
 • Organizasyon şirketi getirme imkanı
 • Menüde değişiklik 

Birçok hizmeti içinde bulunduran Ercan SteakHouse Burger, menüleri ile de göze girmeyi başarıyor. Diyet, vegan ve vejetaryen ile çocuklara özel menülere sahip olan mekan, leziz yemeklerinin tadına herkesin bakmasını sağlıyor. Çözüm ortakları da size destek sunuyor ama bunların hiçbiri ilgini çekmezse dışarıdan bir organizasyon firması getirebilme imkanın da var.

ercan steak house

Dekorasyon ve süsleme

 • Başakşehir Ercan Steak House, rustik bir tarza sahip. Dekorda kullanılan ahşap ögeler bu tarzın belirlenmesinde etkili olmuş.
 • Rustik tarzın tezatında ışıklandırmalar kullanılarak bu tarza modern bir hava katılmış.
 • Dikdörtgen masalar kullanılıyor ve bu masalara senin seçtiğin konsepte uygun süslemeler yapılıyor.
 • Masa üstüne koyulan bitki ve mumlar ile romantik ve samimi bir ortam oluşturuluyor.
 • Yüksek tavanlı olması nedeniyle ferah bir ortama ev sahipliği yapıyor.

Müzik

Müzik hem ruhumuzun hem de doğanın olmazsa olmaz huzur kaynağı. Kimi zaman acımızı kimi zaman coşkumuzu bazen de nişan törenlerinde olduğu gibi mutluluk ve sevincimizi paylaşıyor bizimle. Saat 00:00’a kadar sürecek olan müzik ile sen ve sevdiklerin mutluluğunuzu şarkılar eşliğinde danslarla bütünleştirebilirsiniz. Pist gecenin ilk dakikalarına kadar sizi bekliyor olacak.

ercan steak house

Fotoğrafçı

Sevdiklerin ile beraber hayatının en güzel anlarından birini yaşarken bu anların bir fotoğraf makinesi ile ölümsüzleştirilmesi… İşte, ileride çocuklarına gösterebilmek bir organizasyondan beklediğin en önemli şeylerden birisi! Ercan Steak House İkitelli bunun farkında olduğundan; nişanındaki en özel anları yakalaması için fotoğrafçı getirme imkanı sunuyor. Doyasıya poz ver.

Ercan Steak House diğer organizasyonlar

Restoran olarak hizmet veren ve bu konuda ismini duyurmuş bir yer olan Ercan Steak House, bir güzel haberi ile daha sevenlerinin yüzlerini güldürüyor. Bu mekanı herhangi bir organizasyona bağlı kalmadan boş mekan olarak da kiralayabilirsin. Dışarıdan organizasyon firması ile çalışarak dilediğin etkinliği gerçekleştirme fırsatı sunuyorlar sana. Ne harika değil mi? ?

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Çok özverili ve güler yüzlü bir ekip ile çalışıyorlar. Herkes çok memnun.
 • Ercan Steak House’un nişan yemeği alternatifleri de namı yayılmış burgerleri kadar lezzetli!
 • Çocuklar için hazırladıkları oyun odası ile onların da keyifli vakit geçirmelerini sağlıyorlar. Bu güzel hareket ile ebeveyn alkışları da Ercan Steakhouse’a gidiyor.
 • Alanı boş kiralama imkanı sundukları için en küçük detaya kadar senin düzenleyeceğin bir nişan salonu fırsatı sağlıyorlar.
 • Organizasyon sorumlusu sayesinde nişan günü ve nişan öncesi için rahat bir şekilde hareket edebilirsin.

Ercan Steak House çift yorumları

Merve & Mehmet: ”Ekibin güler yüzü için öncelikle teşekkürler. Mekanda söz-nişan merasimi gerçekleştirdik. Her şeyden önce bize evimizin sıcaklığını hissettirdi. Yemekler ve özellikle menüde seçtiğimiz katmer çok beğenildi. Mekan ışıkları fotoğrafları güzel yönde destekledi. Bizler çok memnun ayrıldık. Kesinlikle özel günler için öneririm.”

Şeydanur & Kürşad: İsteme-söz-nişan törenimi bir arada yaptık. Hepimiz çok memnun kaldık, iyi ki sizinle tanışmışız. Çok özenli ve ilgililerdi, her şey çok güzel oldu. Yedik, içtik, eğlendik, duygulandık; kısacası çok memnun kaldık. Menüleri çok leziz lakin çok doyurucu, bitiremiyorsunuz. Semaverde çay ikramınıza da ayrıca bayıldım. Her şey için çok teşekkür ederim. Yine olsa yine Ercan Steakhouse’u tercih ederim.”

ercan steak house

Ercan Steak House nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Ziya Gökalp Mah. Atatürk Blv. No:112, 34490 İkitelli Osb – Başakşehir / İstanbul

Nişanına araç ile değil kendi imkanları ile gelecek konukların metro, otobüs ve minibüs tercih edebilirler. Metrodan Siteler Durağı’nda inip 9 dakika yürümeleri gerekiyor. 79B,79T numaralı otobüslerden ve minibüsten İstihdam Durağı’nda indiklerinde 3 dakika yürüyerek mekana ulaşabilecekler. Detaylı yol tarifi ve daha fazlası için yukarıya iliştirdiğimiz Ercan Steak House iletişim bilgilerini kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer nişan mekanı