Baylan Hakkında

Baylan Pastaneleri 1923 yılında kurulmuş köklü mekanlar arasında yer alıyor. İstanbul Bebek’teki şube, söz ve nişan organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. En fazla 50 konuğa hizmet veren bu pastane; birbirinden farklı çikolata çeşitleri üreterek modern tasarımlı taptaze pastalar yaparak ve dünya mutfağının en beğenilen yemeklerini hazırlayarak kendini gösteriyor.

Fiyat Teklifi Al

Baylan Nişan Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 3.000 TL
 • İstanbul söz ve nişan mekanları arasında yer alan Baylan Pastanesi fiyatları ortalama ve ortalamanın bir tık üzerinde seyrediyor.
 • Kokteylli ve yemekli organizasyonların düzenlendiği İstanbul Bebek Baylan Pastanesi, paketlere dahil edilmeyen hizmetler için ekstra ücretler talep ediyor.
 • Baylan Bebek Pastanesi’nde vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor. Sabit menüler, özel opsiyonlara kıyasla daha makul fiyatlı oluyor.
 • Çiftler arzu ederlerse dışarıdan bir organizasyon firmasıyla veya çekim ekibiyle anlaşabiliyor. Dışarıdan alınan hizmetlerin ödemesi ayrıca yapılıyor.
 • Butik konseptli söz veya nişan organizasyonuna kaç davetlinin katılacağı da fiyatları etkiliyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Baylan
Açık Alan
Min. 50 - Max. 50 Min. 50 - Max. 50

Baylan Söz / Nişan Paketleri

Deniz manzaralı Baylan Pastanesi söz ve nişan paketlerine; yemek, kokteyl, süsleme, müzik ve eğlence hizmetlerini dahil ediyor. Kup Griye, trüf pastası, Adisababa, Montebianco, karamel ve moncheri Bebek Baylan Restaurant’ın klasikleri arasında bulunuyor. Burası, çiftlere nişan çikolatası hizmeti sunuyor. Koruyucu, katkı maddesi ve kimyasal ürünler içermeyen yiyecekler alanında yetkili şefler tarafından aşkla hazırlanıyor.

Baylan Beşiktaş menülerinde, farklı kültürlerle özdeşleşmiş karakteristik yemekler bulunuyor. İstanbul Baylan Pastanesi, çiftler ve konuklar için aylık menü önerileri sunuyor. Çiftler arzu ederlerse nişan yemeklerinde servis edilecek olan menülerde değişiklikler yapabiliyor. Baylan Pastanesi Beşiktaş’ta hem çiftleri hem de konukları mutlu edecek diğer hizmetler arasında şunlar da yer alıyor:

 • Müzik ve DJ
 • 23:00’e kadar süren yemek servisi
 • Nişan süslemesi
 • Profesyonel mutfak ekibi ve deneyimli garsonlar
 • Fotoğrafçı, kameraman ve organizasyon firması getirme

Dekorasyon / Süsleme

Bebek Baylan Pastanesi özenle seçilmiş mobilyalarla ve trend dekorasyon malzemeleriyle donatılıyor. Mekanda kullanılan ahşap sandalyeler ve geniş masalar hem konuklara konfor sağlıyor hem de şık bir görünüm sunuyor. Mekanın tavanının bir kısmını saran bitkiler, sarkıt sarmaşıklar ve kullanılan ahşap avizelerle Baylan Pastanesi natürel bir şıklık yakalamayı başarıyor.

Müzik

Baylan Pastanesi söz ve nişan organizasyonları için çiftlere çeşitli müzik hizmetleri sağlamayı da ihmal etmiyor. Baylan Cafe Bebek’te müzik yayını ve DJ performansı gibi şahane hizmetler yer alıyor. Müzik yayınının saat 23:30’a kadar devam ettiği Baylan Pastanesi’nde hem çiftler hem de konuklar eğlenceli anlar biriktiriyor. Müzik genellikle çok yüksek sesli olmuyor.

Fotoğrafçı

Baylan Pastanesi fotoğraflarını ve nişan videolarını çekebilecek profesyonellerle anlaşmana müsaade eden organizasyon mekanları arasında yer alıyor. Organizasyon firmasının getirdiği trend mekan süsleri, söz ve nişan fotoğrafların için şahane bir fon oluşturuyor. Özenle süslenmiş duvarlar, çiçekli taglar, yazılı tabelalar ve İstanbul manzaralı davet alanları objektiflere bambaşka bir hava katıyor.

Baylan Diğer Organizasyonlar

Baylan Pastanesi söz törenin ve nişan organizasyonun için tercih edebileceğin en tatlı mekanlar arasında yer alıyor. Baylan Pastanesi nişan organizasyonunun yanı sıra; farklı konseptli kutlama ve etkinliklere de ev sahipliği yapabiliyor. Pastanenin kapalı davet salonu ve manzaralı terası, maksimum 50 kişilik butik konseptli organizasyonlar için ideal bir seçim oluyor.

Alkışlarımız

 • Baylan Pastanesi menülerinin zenginliğiyle ön plana çıkıyor. Mekanın klasikleşmiş yemekleri ve lezzeti değişmeyen tatlıları bulunuyor. Ayrıca özenle hazırlanan nişan çikolatalarının tatları da damaklarda kalıyor.
 • Baylan Beşiktaş hem çiftlerin hem de konukların bolca eğlenmeleri için çeşitli hizmetler sunuyor. Saat 23:30’a kadar devam eden müzik yayını ve DJ performansı sayesinde eğlenmeyen kalmıyor.
 • Baylan Restaurant Bebek; organizasyon, fotoğraf ve video hizmetlerini dışarıdan almak isteyen çiftlere güzel bir imkan sağlıyor. Çiftler arzu ettikleri ekiple ya da firmayla keyifle çalışabiliyor.
 • Baylan Bebek Restaurant’ın kalabalık bir mutfak ekibi bulunuyor. Senelerdir hizmet veren restoran, bünyesinde tecrübeli ve yetkili profesyonellerin çalışıyor olmasına dikkat ediyor.
 • Ana yemeklerden tatlılara, atıştırmalıklardan çikolatalara kadar her şey özenle ve titizlikle hazırlanıyor. Çiftler de konuklar da yiyeceklerin hem tadından hem de kalitesinden çok etkileniyor.
 • Bebek Baylan, deniz manzarasının yanı sıra dekorasyon tarzıyla da herkesi mest ediyor. Konuklar, trendlere uygun olarak dekore edilen kapalı davet salonunda fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmiyor.
 • Baylan Bebek Restoran çalışanlarının ilgili ve son derece güler yüzlü olmaları hem çiftlerin hem de konukların çok hoşuna gidiyor.

Baylan Nerede?

Adres:Cevdet Paşa Cad. No:52-54 Beşiktaş/İstanbul

Baylan Pastanesi Bebek’te konumlanıyor. Lokasyon olarak merkezi bir konumda bulunan bu pastaneye gidebileceğin toplu taşıma araçları arasında; otobüs, metro ve dolmuş yer alıyor. BŞK/5 numaralı dolmuş ve M6 numaralı metro hattı Baylan’ın yakınından geçiyor. Beşiktaş Baylan Pastanesi’ne otobüsle gitmek isteyenler ise 22, 22RE, 40T ve 559C numaralı hatları kullanabiliyor.

Fiyat Teklifi Al