Kırklareli Düğün Mekanları

2 düğün mekanları bulundu.

Kırklareli’ndeki Düğün Mekanları

Marmara Bölgesi’nde yer alan Kırklareli; yemyeşil doğası, bereketli toprakları ve köklü tarihi ile ön plana çıkıyor. Manzarasının güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Kırklareli’nde düğün yapmak isteyen çiftlerin sayısı gün geçtikçe daha da artıyor. Kırklareli düğün mekanı türleri ile çiftlere çeşitli opsiyonlar sunuyor. Kırklareli’nde her mevsim dilediğin organizasyonu gerçekleştirebileceğin mekanlar mevcut.

Kırklareli düğün yapılacak yerleri; Merkez, Demirköy, Vize, Babaeski ve Lüleburgaz’da konumlandırılıyor. Bu ilçelerde aradığın düğün mekanını bulabileceğini düşünüyoruz. Çiftlerin; davetli sayılarına, ayırdıkları bütçeye ve almak istedikleri hizmetlere uygun her türlü düğün mekanı şehirde bulunuyor. Çiftlerin ilgi gösterdiği yerlerin başında kır bahçeleri ile düğün otelleri geliyor. Kırklareli’nde nikah sonrası yemeği yiyebileceğin mekanlar da bulunuyor.

Kırklareli açık hava düğün mekanları için Lüleburgaz, Vize ve şehrin merkezindeki davet alanlarına göz atabilirsin. Bu ilçelerde yer alan mekanlar kır düğünü organizasyonların için oldukça uygun. Kapalı alanda sade ve şık bir davet vermek istiyorsan Kırklareli’ndeki otel ve sosyal tesisleri inceleyebilirsin. Kırklareli’nde havuz başında davet verebileceğin sosyal tesislerin bulunduğunu da belirtelim.

Kırklareli’nde bulunan düğün mekanlarının büyük bir kısmı uygun fiyatlı. Kır bahçeleri, oteller, sosyal tesisler, restoranlar ve daha pek çok davet alanı organizasyonlar için hizmet veriyor. Şehirde konumlandırılmış olan mekanların pek çoğu, hem açık hem de kapalı davet alanının kapılarını çiftlere açıyor. Kapalı davet alanları, yüksek tavanlı ferah yapıları ile çiftlerin gönlünde taht kuruyor.

Kırklareli Düğün Mekanları Fiyatları Uygun Mu?

Kırklareli’nde konumlandırılmış olan pek çok düğün mekanı bulunuyor. Bu mekanlar çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapıyor. “Düğün organizasyonları için hizmet veren davet alanlarının çiftlerden talep ettiği fiyatlar yüksek mi?” diye merak ediyorsan endişelenmene gerek yok! çünkü Kırklareli uygun düğün mekanları ile ön plana çıkan şehirler arasında yer alıyor.

Kırklareli Merkez, düğün mekanlarının en uygun fiyatlı olduğu ilçelerden birisi. Merkezin yanı sıra Vize, Demirköy ve Lüleburgaz düğün mekanları da cep dostu fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Çiftler, bu saymış olduğumuz ilçelerde hem butik hem de yüksek kapasiteli organizasyonlar gerçekleştirebiliyor. Uygun fiyatlı mekanlar, çoğunlukla açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor.

Ortalama fiyatlar karşılığında birçok hizmetten yararlanabileceğin mekanları Kırklareli’nde bulabilirsin. Uygun fiyatlı mekanların bulunduğu ilçelere ek olarak Babaeski’deki davet alanlarını da inceleyebilirsin. Organizasyonunu yapmak istediğin yer, ödeyeceğin tutarı etkileyen unsurlar arasında bulunuyor. Seçtiğin mekanın konumu dışında; almak istediğin hizmetlerin, davetli sayının ve menü seçiminin de ücretler üzerinde belirleyici olacağını unutmamalısın.

Kırklareli’nde tüm hizmetlerin mekanın düğün paketi içerisinde çiftlere sunulduğu lüks davet alanları da bulunuyor. Bu mekanların fiyatları da tabii ki ortalamanın üzerinde seyrediyor. Demirköy’de yer alan oteller, ihtişamlı bir düğün organizasyonu yapmak isteyen çiftler için güzel opsiyonlar sunuyor. Kırklareli’ndeki lüks düğün otelleri en fazla 200 misafirini ağırlayabiliyor.

Kırklareli Düğün Yerlerinin Türleri

Kırklareli En İyi Düğün Mekanlarında Sunulan Hizmetler

Yemekli düğün organize etmeyi planlayan çiftler için güzel bir haberimiz var! Kırklareli’ndeki mekanlar çoğunlukla bir catering firması ile birlikte çalışıyor. Kırklareli yemekli düğün mekanlarının büyük bir kısmı çiftlerin organizasyondan önce menü tadımı yapmalarına da olanak sağlıyor. Butik organizasyonların yapıldığı davet alanlarında deniz mahsullerinden oluşan menüler tercih ediliyor. Konuklara; balık ve meze çeşitleri sunuluyor.

Yüksek kapasiteli kokteylli düğünlerde ise düğün pastası ve meşrubat ikramları yapılıyor. Davet alanlarının çoğunda organizasyon sorumlusu bulunuyor. Çiftler arzu ederlerse dışarıdan farklı bir organizasyon firmasıyla da özgürce çalışabiliyor. Davet alanlarının birçoğunda; mekan, masa ve sandalye süsleme hizmetleri de veriliyor. Kırklareli’nde bulunan davet alanlarının büyük bir kısmı sade ve şık bir şekilde dekore ediliyor.

Kırklareli’nin en iyi düğün mekanlarında; çekim ekibi, orkestra, müzisyen ve DJ hizmetleri de bulunuyor. Bu hizmetler çiftlerin eğlenmeleri ve anılarını ölümsüzleştirmeleri açısından oldukça önemli. Bazı mekanlar, çiftlerin dışarıdan hizmet almaları konusunda anlayışlı olabiliyor. Birçok mekan, çiftlerin fotoğrafçı ve kameraman seçimine müdahale etmiyor. Düğün mekanları çoğunlukla gece yarısına kadar hizmet veriyor.

Kırklareli’nde gece yarısından sonra hizmet veren mekanlar da bulunuyor. Gece yarısından sonra da müzik ve yemek servisi yapmaya devam eden düğün mekanlarında; after party alanı, dans gösterileri ve DJ performansı gibi hizmetler bulunuyor. Hem çiftlerden hem de konuklardan tam not alan mekanların otopark ve vale hizmetlerinin mevcut olduğunu da belirtelim.

Tüm Düğün Mekanları