Malatya Düğün Mekanları

5 düğün mekanları bulundu.

Malatya’daki Düğün Mekanları

Zengin kültürü ve yeşil doğası ile Malatya, düğün organizasyonunu yapabileceğin şehirler arasında yer alıyor. Eğer düğününü bu şehirde yapmak istiyorsan mekanların çeşitliliği açısından oldukça şanslı olduğunu belirtelim. Açık alanda, kır bahçesinde, kapalı davet salonunda, otellerde, sosyal tesislerde ve daha pek çok mekanda güzel bir düğün organizasyonu yapabilirsin.

Organizasyonunu gerçekleştirebileceğin bir Malatya düğün mekanı arayışındaysan, Yeşilyurt ve Battalgazi’deki davet alanlarına göz atabilirsin. Mekanların çok büyük bir kısmı bu ilçelerde konumlandırılıyor. Bu ilçelerin yanı sıra Malatya Merkez’de de aradığın davet alanını bulabilirsin. Şehrin tam 7 ilçesinde düğün organizasyonunu yapabileceğin mekanlar mevcut. Düğününü yapacağın mekana karar verirken belirlemiş olduğun kriterler çok önemli.

Uygun fiyatlı bir otel düğünü gerçekleştirmek istiyorsan Yeşilyurt, Kale ve merkezde bulunan davet alanlarını incelemelisin. Açık davet alanında, havuz başında yapmayı planladığın bir organizasyon için Battalgazi düğün mekanlarına göz atmalısın. Malatya butik düğün mekanlarını arıyorsan Battalgazi’nin yanı sıra merkezi de ziyaret etmelisin. Şehirde, çiftlerin istek ve beklentilerine göre mekanlar bulmak mümkün.

Malatya düğün yapılacak yerler açısından oldukça zengin bir şehir. “Peki ya fiyatlar ne durumda?” diye merak ettiğini düşünüyoruz. Bu konuda da endişelenmene hiç gerek yok. Malatya düğün mekanlarının büyük bir kısmı uygun fiyatlar karşılığında çiftlere ve konuklara kaliteli hizmetler sunuyor. Aşağıdaki başlığı okuyarak Malatya düğün fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler de edinebilirsin!

Malatya Düğün Mekanları Fiyatları Uygun mu?

Hafta sonu yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftlere Malatya’da uçuk fiyatlarla karşılaşmayacaklarını söylemek istiyoruz. Malatya Merkez düğün salonlarının büyük bir kısmı uygun veya ortalama fiyatları ile dikkat çekiyor. Bu noktada; davet alanlarının konumu, sunulan hizmetler ve çiftlerin beklentileri gibi unsurlar da pek tabii ki epey önemli oluyor.

çok uygun fiyatlara hizmet alabileceğin Malatya yemekli düğün mekanları bulunuyor. Yemeksiz, kokteylli bir organizasyon yapmak istersen ödeyeceğin tutar diğer seçeneklere göre daha cep dostu oluyor. Mekanın sunmuş olduğu düğün paketi ne kadar zengin olursa; çiftlerin dışarıdan alacakları hizmetler de o kadar azalıyor.

Malatya uygun düğün mekanlarında yemekli ya da kokteylli organizasyonlar gerçekleştirebilirsin. Yeşilyurt ve Battalgazi uygun fiyatlı davet alanlarının konumlandırılmış olduğu ilçeler arasında yer alıyor. Ortalama fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin yerler arasında ise Yeşilyurt ve Battalgazi’ye ek olarak Malatya Merkez de bulunuyor. Ayrıca belirtmiş olduğumuz ilçelerde, fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde olan mekanlar da mevcut.

Malatya’da lüks bir düğün organizasyonu yapmayı planlıyorsan konuk başına ödeyeceğin tutar biraz artıyor. Tabii almak istediğin ekstra hizmetler bu ücrete dahil değil. Büyük şehirlerde hafta sonu gerçekleştirilen yemekli bir organizasyon için çiftler bu sayının çok daha fazlasını ödeyebiliyor. Malatya’da fiyatları ortalamanın üzerinde seyreden mekanlar arasında düğün otelleri ve kır bahçeleri yer alıyor.

Malatya Düğün Yerlerinin Çeşitleri

Malatya Açık Hava Düğün Mekanlarında Sunulan Hizmetler

çiftlerin birçoğu organizasyonlar için bahar ve yaz aylarını tercih ediyor. Açık hava düğün mekanları çiftlerin tercih ettiği davet alanları arasında yer alıyor. Malatya en iyi düğün mekanlarının başında kır bahçeleri geliyor. Peki ya Malatya’da düğün organize etmeyi düşünen çiftlere mekanlar hangi hizmetleri sunuyor? Haydi gel bu hizmetlere birlikte göz atalım.

öncelikle mekanların birçoğunda sunulan hizmetleri inceleyelim. Yemekli organizasyonlarda menü seçenekleri; kokteylli organizasyonlarda ise atıştırmalık opsiyonları çiftler açısından oldukça önemli. Malatya’daki davet alanlarının büyük bir kısmı çiftlere organizasyon öncesi menü tadımı yapma olanağı tanıyor. Menülerin içeriğinde genellikle yöresel ve etli yemekler bulunuyor. Tatlı ve pasta gibi ikramlar da çoğu mekan tarafından karşılanıyor.

Yemek, müzik ve eğlence; bir düğünün olmazsa olmazları. Bu yüzden mekanların pek çoğunda ışık, sahne ve ses hizmetleri sunuluyor. Malatya düğün mekanlarında catering ve organizasyon sorumluları bulunuyor. Mekanlar, genellikle çiftlerin dışarıdan hizmet almasına da müsaade ediyor. Davet alanlarının çoğunda hem çiftlere hem de konuklara büyük bir kolaylık sağlayan otopark ile engelli girişi bulunuyor.

Açık hava düğün mekanlarında ön plana çıkan hizmetler de mevcut. Kır bahçesi, havuz başı ve göl kenarı düğün mekanları olumsuz hava koşullarına karşı önlemler alıyor. Açılır-kapanır tavan sistemi bu önlemler arasında bulunuyor. Açık davet alanlarında yapılan organizasyonlarda eğlence, after party alanı sayesinde 00:00’dan sonra da devam ediyor.

Tüm Düğün Mekanları