uçarsu gezi tekneleri
Uçarsu Gezi Tekneleri Adres Rüstem Paşa Mah. 34116 Fatih / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Uçarsu Gezi Tekneleri hakkında

Uçarsu Gezi Tekneleri, masmavi Marmara Denizi’nin ortasında dünyaevine girmek isteyen çiftler için çok güzel imkanlar sunuyor. Alışılmışın dışında bir düğün için işletmenin profesyonel organizasyon sürecine kendini gönül rahatlığıyla bırakabilirsin. Kişi sayısı ve davet türüne göre yat, taka ya da restoran tipi teknelerinden dilediğini tercih edebilirsin. Bu fikir seni de heyecanlandırdıysa detaylara geçmenin vakti gelmiştir! ?

uçarsu gezi tekneleri

Uçarsu Gezi Tekneleri düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • İstanbul tekne düğünleri fiyatlarına göz gezdirdiğimizde Uçarsu Gezi Tekneleri’nin talep ettiği başlangıç rakamlarının ortalamada olduğunu söyleyebiliriz.
 • Marmara Denizi üzerinde bol eğlenceli bir düğün için fiyatların oldukça uygun olduğunu belirtelim.
 • Kokteylli ve yemekli düğünler arasındaki fiyat farklılığının dışında hafta içi ve hafta sonu organizasyonları arasında da değişiklik gözlemliyoruz.
 • Elbette nihai fiyatı belirleyen bazı etkenler mevcut. Gelecek davetli sayısı, seçilen tekne, düğün paketi ve menüler en çok etkileyenler arasında yer alıyor.
 • Sunulacak lezzetler konusunda işletme ile iş birliği yapabilirsin. Bunu tercih ettiğin takdirde sana menü tadımı ve menüde değişiklik konusunda da yardımcı oluyorlar.
 • Dilersen catering firmalarından istediğinle anlaşabilir, yemekleri kendin de belirleyebilirsin.
 • Yemek servisi saat 03:00 ve sonrasına kadar devam ediyor.
 • Tamamen sana özel bir fiyat almak istersen hemen aşağıdaki pembe ‘Fiyat Teklifi Al’ butonu seni bekliyor!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Açık alan kapasitesi 300-400 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Tabloda yer alan davetli kapasiteleri restoran tipinde hizmet veren en geniş tekneye ait. Bu teknenin boyu 33, eni ise 8 metre. Bu teknedeki kokteyl tipi davetlerde 350, yemekli düğünlerde ise 300 konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyorlar. Yat ve taka tipi tekneler ise daha samimi, butik davetler için oldukça ideal. Sen de gelecek davetli sayısı doğrultusunda dilediğini tercih edebilirsin!

uçarsu gezi tekneleri

Uçarsu Gezi Tekneleri düğün paketleri

Rüyada gibi hissedeceğin bu teknede birbirinden cazip düğün paketleri de seni bekliyor. Bu paketlerin başında elbette ki yemek / kokteyl servisi geliyor. Lezzetli yemekler güler yüzlü servis personeli tarafından hem senin hem de davetlilerinin beğenisine sunuluyor. İşletmenin alanında uzman organizasyon ekibi ise istek ve beklentilerin üzerine harika bir davet alanı süslemesi hazırlıyor.

Sahne hizmeti bir düğünün olmazsa olmazlarından. Ilık yaz akşamları için şahane bir seçenek olan açık alana son teknoloji ses ve müzik sistemleri kurarak eğlencenin dozunu arttırmayı hedeflediklerini söyleyebiliriz. Tüm bu süreci yönetecek profesyonel bir organizasyon sorumlusu da her anında yanında olacak. Dilersen, after party hizmetinden de yararlanabileceğini belirtelim!

uçarsu gezi tekneleri

Dekorasyon ve süsleme

Yemekli bir düğün planlıyorsan, teknede ziyafetin verildiği alt katı oldukça şık şekilde hazırlıyorlar. Yuvarlak masaları çiçek aranjmanları ve şamdanlarla donatıyor, sandalyeleri ise istediğin renk tüllerle süslüyorlar. Eğlencenin hız kesmediği açık alanda ise bistro masalar kurarak eğlence ortamı yaratıyorlar. Burada da aydınlatmalar, tüller ve aksesuarlar gecene eşlik ediyor.

Müzik

Uçarsu Gezi Teknesi, sunduğu hizmetlerden memnun kalmanı beklediği gibi doyasıya eğlenmeni de bekliyor ve bunu çok önemsiyor. Tercihine göre sahne alacak DJ ya da müzik grubunun teminini de işletmenin kendisi yapıyor. Çalma listesini belirlemek istersen orkestra şefi ile konuşmanı tavsiye ederiz. Masmavi suların üstünde saat 03:00 ve sonrasına kadar eğlenebilir, after party ile geceyi sabaha bağlayabilirsin.

uçarsu gezi tekneleri

Düğün fotoğrafçısı

 • Böylesi bir düğünü pek tabii ölümsüzleştirmek gerekir! Sen de aynı kanıdaysan mekan yetkilisi ile iletişime geçerek anlaşmalı çözüm ortakları arasında profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmeti veren bir firma olup olmadığını sorabilirsin.
 • Uçarsu Gezi Tekneleri aynı zamanda kendi anlaştığın fotoğrafçıyı getirmene de müsaade ediyor.
 • Marmara Denizi’nin ortasındaki o büyülü atmosferde, yıldızların şahitliğinde çekilecek fotoğrafların şimdiden enfes çıkacağını düşünüyoruz.

Uçarsu Gezi Tekneleri kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL

Kına ve bekarlığa veda gecesi organizasyonun için küçüklü büyüklü tüm detayları halleden bir işletme mi arıyorsun? O halde Uçarsu Gezi Tekneleri’nin tüm ihtiyaçlarına cevap vereceğini bilmek hoşuna gidecektir! Kına süslemesi, müzikleri ya da kına tepsisi gibi standart hizmetlerin yanı sıra; halay mendilleri, tefler, yaş kına ve daha pek çok aksesuarı da temin ediyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • İstanbul’da tekne düğünü yapmak istiyorsan Uçarsu Gezi Tekneleri en uygun başlangıç fiyatı sunan işletmelerden biri!
 • Düğün menüleri oldukça zengin olan işletmede eğlenceye de ziyafete de doyacaksın.
 • Yemek servisi ve müzik hizmetinin saat 03:00’e kadar sürmesi mükemmel!
 • Menü tadımı ile sunulacak lezzetleri düğün öncesinde deneyimleyebilirsin.
 • Menüde değişiklik yapma imkanı da sağlıyorlar.
 • Uçarsu Gezi Teknesi dışarıdan fotoğrafçı, organizasyon ve catering firması getirmen konusunda oldukça esnek davranıyor. Böylelikle seni kısıtlamayarak hayallerindeki düğünü gerçekleştirme fırsatı sunuyorlar.
 • After party imkanı olan işletmeleri ise pek bir seviyoruz!

uçarsu gezi tekneleri

Uçarsu Gezi Tekneleri nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Rüstem Paşa Mah. 34116 Fatih / İstanbul

 • Uçarsu Gezi Tekneleri İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki Fatih ilçesinde demir atılı durumda. Buraya ulaşmak her iki yakadan da oldukça kolay.
 • Özel aracıyla gelmek isteyen davetlilerin için hemen yukarıya açık adresi bıraktık.
 • Rüstem Paşa Mahallesi güzergahından geçen 28T, 30D, 32, 46Ç, 47E, 54E, 66 ya da 74A numaralı otobüsleri tercih edebileceğin gibi M2 metro ile Marmaray’ı da kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları