violet kına davet bahçelievler
Violet Kına Davet Bahçelievler Adres Haznedar Mevkii Hanımeli Sok. No:1/A Bahçelievler / İstanbul
Violet Kına Davet Bahçelievler Telefon 0212 963 3543

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Violet Kına Davet Bahçelievler hakkında

Kına geceleri en çok sevilen geleneklerimizden bir tanesi… Eğer sen de dillere destan bir kına gecesi yapmak istiyorsan şık tasarıma sahip ve pek çok imkanı bulunan Violet Balo Davet Toplantı Salonu Bahçelievler’i tanıtmak isteriz!  Mekanın alanında uzman ve güler yüzlü ekipleri, salona adımını attığın ilk andan gece sonuna kadar aynı ilgi ile hizmet sağlıyor.

Tüm istek ve beklentilerin hızlıca yerine getirilirken kusursuz bir organizasyonun başrolü olacaksın! Ayrıca Violet Davet, 2 farklı salona sahip olduğu için sadece kına gecelerinde değil aklına gelebilecek her türlü etkinliğine ev sahipliği yapabiliyor. Dilersen, görsellerini gördüğün mekanın fiyatlarını ve hizmet içeriklerini de paylaşalım. O halde seni yazının devamını okumaya davet ediyoruz. ?

Violet Kına Davet Bahçelievler fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
 • Kişi başı minimum yemekli fiyatların 30 TL’den başlaması hem ziyafet hem eğlence vadeden kına mekanları ortalamasında seyrediyor ve oldukça da uygun!
 • Violet Davet Bahçelievler’de kına geceni yemeksiz, yemekli ve ikramlı olarak gerçekleştirebiliyorsun.
 • Yemekli kına organizasyonunda lezzetler sıcak sıcak ve taze olarak 23:00’a kadar servis ediliyor.
 • Mekanla önceden iletişime geçmen dahilinde özel menüler hazırlatabilirsin.
 • Aksesuar kiralama hizmetleri bulunmuyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Violet Balo ve Davet Salonu olarak geçen işletmenin Bahçelievler’deki merkezi konumunda iki farklı salonu ile faaliyet gösterdiğini belirtmiştik. Geniş davet alanları konusunda sıkıntı çekmeyen Violet, kına davetin için 400-500 konuğunu ağırlama imkanına sahip. Böylelikle kalabalık bir kına organizasyonuna imza atabilirsin! Ayrıca klima ve çeşitli iklimlendirme sistemleriyle de ferahlık ve konforun daima sağlandığına emin olabilirsin.

Violet Kına Davet Bahçelievler kına paketleri

 • Kına organizasyonuna özel mekan süslemesi
 • Dilediğin konsepti gerçekleştiren organizasyon ekibi
 • İkramlıklar
 • Geleneksel ve güncel kına müzikleri
 • DJ / orkestra
 • Nedime minderleri, cibinlikler ve tüm aksesuarları ile kına tahtı seçenekleri
 • Bindallı / kaftan
 • Davul şov
 • Dilek feneri
 • Hint kınası
 • Kına ekibi
 • Kına takımı, mumu, tepsisi
 • Otopark ve vale hizmeti

Dekorasyon ve süsleme

Violet Balo Davet Bahçelievler’de hangi davet alanını seçersen seç, senin isteklerine uygun bir konsept hazırlıyorlar. Kırmızı, pembe, mor, siyah… Her türlü rengi bulabileceğin salonda tüller hem kına tahtı hem de mekanın bütünü için vazgeçilmez detaylardan! Yüksek bir platforma yerleştirilen kına tahtına kırmızı halıdan geçerek ulaşılıyor. Altın sarısı detaylar ise kına ruhunun ihtişamını taçlandırıyor! ?

violet kına davet bahçelievler

Müzik

Eksiksiz bir kına gecesi organizasyonu için önemli bir detay da müzik oluyor. Violet kına davetinde sen ve davetlilerinin doyasıya eğlenmesi için gelişmiş sahne, ışık ve ses sistemlerini kurarak her şeyi hazır hale getiriyor. Müzik ise saat 23:00’e kadar kesintisiz devam ediyor. Kına töreni sırasında geleneksel ve güncel kına müzikleri çalmayı da unutmuyorlar.

Fotoğrafçı

Hem bir geleneği yerine getirmek hem de gönlünce eğlenmek için yapılan bu geceyi ve yer yer hüzünlü ama çokça eğlenceli anlarını yıllar geçse de hatırlamak istersin. O zaman sana süper bir haberimiz var! Violet Kına Salonu’nun anlaşmalı çözüm ortakları arasında profesyonel bir çekim ekibi bulunuyor. Gece boyunca hem fotoğraf çekimi hem de video kaydı yapılıyor.

Otopark

Violet Bahçelievler kına merasimini gerçekleştirmek için merkezi konumuyla da büyük bir avantaj sağlıyor. Toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilen alana sen ya da misafirlerin şahsi araçları ile gelmek istediğinde ise 50-75 araç kapasiteli otoparkla karşılaşıyorsunuz. Böylelikle misafirlerini de park yeri arama derdinden kurtarıyorsun. Üstelik mekanın otoparkına ek olarak vale hizmeti de bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Bahçelievler kına salonları arasında uygun fiyatları ile alkışları topluyor.
 • Farklı konsept isteklerin için organizasyon firması getirmene müsaade etmeleri oldukça hoş bir detay.
 • Kına merasimin için gerekli hiçbir detay atlanmıyor.
 • Yemekli bir davet için dışarıdan bir catering firması ile çalışmana sıcak baktıklarını da belirtelim.
 • Vale hizmeti ise büyük bir artı sağlıyor.
 • Kolay ulaşım özelliği bulunan bir lokasyonda yer alıyor.

Violet Kına Davet Bahçelievler çift yorumları

Büşra & Selim: Kına gecemiz için bu mekanı tercih ettik. Lokasyon olarak çok iyi, merkezi bir yerde bulunuyor. Organizasyon ve işletme çok başarılı. İkramlar taze, personel çok ilgiliydi. Kınamda ne istediysem oldu. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Duygu & Şener: 23 Eylül’de Gümüş salonda nişanım oldu. Tek kelimeyle muazzam geçti. Karşılamadan nişan bitimine kadar ilgiye alakaya hayran kaldık. Kemanla karşılandık. Düğün salonunun fotoğrafçısı, ikramlar, müzikler tek kelimeyle muhteşemdi. Davet sorumlusunun enerjisi harika, şef harika, çalgısı ve ikramları harika. Unutulmaz bir gündü bizim için. Nişanımızın üstünden 2 hafta geçmesine rağmen herkes hala bizi konuşuyor ? İyi ki varsınız…”

Violet Balo Davet Kına Bahçelievler nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Haznedar Mevkii Hanımeli Sok. No:1/A Bahçelievler / İstanbul

Telefon: 0212 963 3543

Daha önce belirttiğimiz üzere İstanbul’un Avrupa yakasında, Bahçelievler’de bulunan Violet Kına Davet Bahçelievler’e her yerden ulaşım sağlayabilirsin. Şahsi aracınla da gelebileceğin gibi otobüs durağına 5 dakikalık mesafede yer alan mekana; 55Y, 92 ya da 97T numaralı otobüsler ile ulaşabilirsin. Ayrıca M1A numaralı metro hattı ile de gelme imkanın bulunduğunu söyleyelim.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına mekanları