arya sailing
Arya Sailing Adres Cami Arkası Sok. No:5 Sarıyer / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Arya Sailing hakkında

Sevdiğin kişiyle yeni bir yolculuğa yaptığın başlangıcı; İstanbul Boğazı’nın ortasında, sevdiklerinle kutlamaya ne dersin? Arya Sailing’in teknelerinde bu güzel anları yaşayabilirsin. Ortalama 200-300 kişilik bir tekneden bahsediyoruz. Açık ve kapalı alan alternatifleri de bulunuyor. Bu sayede karşılaşılabilecek olumsuz hava koşulları düğünleri asla etkilemiyor. Firmayla ilgili anlatmak istediğimiz başka konular da var. Haydi başlayalım!

Arya Sailing düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Tekne düğünlerinin ortalama fiyatlarına yakın rakamlar görüyoruz tabloda.
 • Hafta içi ve hafta sonu organizasyonları arasında minik fiyat farkları olabiliyor. Hafta içi düğünleri, talep daha az olduğundan daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Erken rezervasyon yaptırdığın takdirde de indirimli fiyatlardan yararlanabileceğini unutmamalısın.
 • Yemekli ve kokteyl menülerden dilediğini seçebiliyorsun.
 • Teknenin standart düğün menüleri var ama dilersen menülerin içeriğinde değişiklik yapabiliyorlar.
 • Yemekli bir düğün yapacaksan, beyaz et menülerinin kırmızı etlilere nazaran daha uygun fiyatlı olduğunu bilmelisin.
 • Sen en iyisi hayalindeki düğünü kendilerine anlat; onlar da sana özel bir fiyat teklifi versinler. Pembe butona tıklamayan bin pişman!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 200-300 kişi
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 50-100 kişi

Arya Sailing düğün paketleri

Arya Sailing, uzun süredir çok sayıda toplu organizasyona ev sahipliği yapmış ve müşteri yorumlarını incelediğimizde her seferinde de memnuniyet sağlamış! Bu memnuniyetin temel nedenlerinden biri kesinlikle uzman ekibi bizce. Çalışanlarının çözüm odaklı olması sayesinde her organizasyon şahane geçiyor. Düğün paketlerini hazırlarken de aynı titizlikle çalışıyorlar. Kendilerinden paket dahilinde alabileceğin hizmetler şöyle:

 • Yemek servisi
 • Özel menü seçenekleri
 • Servis personelleri
 • Ses ve ışık sistemleri
 • DJ performansı
 • Süslemeler
 • Hareket iskelesi seçme imkanı
 • After party

Dekorasyon ve süsleme

 • Normalde teknelerde standart süslemeler bulunur ve çiftler bu konsept eşliğinde düğününü yapar. Arya Sailing ise farklı dekorasyon alternatifleri sunmasıyla 1-0 öne geçiyor!
 • Çiftin tarzını öğrenerek işe başlıyorlar. Ardından o tarzı yansıtacak süslemeler yapıyorlar.
 • Dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşıp, süslemeleri onlara yaptırmak isteyebilirsin. Bu durumda da firmanın bir kısıtlaması bulunmuyor.

Müzik

Profesyonel bir DJ ile parti havasında geçecek düğün organizasyonuna hazır mısın? Arya Sailing’te düğün yapacaksan seni harika bir eğlence bekliyor! Firmanın bünyesinde mikserden kolonlara kadar ihtiyaç duyulan tüm ses sistemleri bulunuyor. Gece saat 02:00’ye kadar DJ performansı eşliğinde dans edebiliyorsun. Yanına rahat ayakkabı almayı ihmal etme!

arya sailing

Düğün fotoğrafçısı

İstanbul tekne düğünü seçeneklerinden bazıları paket dahilinde fotoğraf ve video hizmeti sunmayabiliyor. Arya Sailing de bunlardan biri. Firmanın standart hizmetleri arasında fotoğrafçı seçeneği bulunmasa da sen anlaşmalı ekipleri olup olmadığını sorabilirsin. Ayrıca çalışmalarını beğendiğin bir fotoğraf ekibi varsa onu da organizasyon günü tekneye getirebilirsin. Davet sorumlularıyla organize şekilde çekim yapabilirler.

Arya Sailing kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL

Arya Sailing; nişan, kına gecesi, parti, doğum günü, evlilik teklifi, bekarlığa veda partisi, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyor! Bunların içinden en popüleri tabii ki kına gecesi oluyor. Sana özel kına konsepti oluşturabiliyor ve unutulmaz bir gece vadediyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Arya Sailing’te düğün yaptığında, müzik yayını geç saatlere kadar devam edebiliyor. İşte teknede düğün yapmanın en güzel avantajlarından biri!?
 • İstanbul’un her iki yakasından da hareket etme opsiyonu sunmaları çiftlere büyük avantaj sağlıyor.
 • Düğünden sonra eğlenceye devam etmek isteyenler için after party hizmeti sunmalarını çok sevdik.
 • Yemekli düğünlerde kimsenin masadan aç kalkmaması için çalışıyorlar! Çocuklara özel ve vejetaryen menü seçenekleri sunmaları da bunun güzel bir örneği.

Arya Sailing çift yorumları

Ceren & Arda: “Kendileriyle görüşür görüşmez karar verdik çalışmaya, iyi de oldu. Son anda bazı değişiklikler yapmak zorunda kaldık ve çok yardımcı oldular. Özellikle organizasyon sorumlusu kişisel olarak tüm detaylarla ilgilendi. Biz ve misafirlerimiz de çok keyifliydik, en önemlisi bu bizim için.”

Hatice & Barış: “Düğünü planlamamızda bize çok destek oldunuz. Biz heyecandan çok yememiş olsak da misafirlerimiz yemeği çok beğendi. Müzik için verdiğiniz destek de çok iyi oldu, geceye ayrı bir keyif kattı. Evlenecek çiftlere öneriyoruz.”

Arya Sailing nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Cami Arkası Sok. No:5 Sarıyer / İstanbul

Arya Sailing, sen konukların hangi iskeleden alınmasını istersen oraya geliyor! Anadolu Yakası’nda Haydarpaşa, Üsküdar, Beylerbeyi, Beykoz; Avrupa Yakası’nda ise Eminönü, Karaköy, Kabataş, Beşiktaş, Arnavutköy, Bebek, Emirgan, İstinye, Sarıyer iskelelerinden dilediğini seçebiliyorsun. Bu iskelelerin yakınında genelde özel otoparklar bulunduğu için özel araçlarıyla gelecek konuklar park yeri aramakla vakit kaybetmiyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları