Aydın Nikah Sonrası Yemeği

0 nikah sonrası yemeği bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Aydın’daki Nikah Sonrası Yemeği Mekanları

Yemyeşil zeytinlikleri, leziz incirleri, tatil köyleri ve daha birçok güzelliği ile Aydın tam bir Ege şehri. Bu güzel şehirde her türlü organizasyonunu gerçekleştirebilirsin. Büyük bir düğün organizasyonu yerine ailen ve sevdiğin arkadaşlarınla topluca samimi bir yemek eşliğinde nikahını kutlamak istersen, Aydın için tam da böyle samimi organizasyonların şehri diyebiliriz.

Aydın nikah sonrası yemek mekanlarında Ege’nin hafif ve enfes lezzetleri ve mezeleri eşliğinde enfes bir kutlama gerçekleştirebilirsin. Bu mekanlar sadece nikah sonrası kutlama organizasyonu da gerçekleştirmiyorlar. İstersen doğum günleri, nişan ve baby shower gibi kutlamalarını da gerçekleştirebiliyorsun. Aydın nikah sonrası yemek organizasyonu; restoran, kafe, meyhane veya otel gibi mekanlarda gerçekleştirilebiliyor.

Aydın’ın her ilçesinde nikah yemeği organize edebileceğin mekan bulunuyor. Mekanlar çoğunlukla merkezi konumlarda yer alıyor. Ancak şehirden daha uzakta mekanlar da mevcut. En fazla sayıda Aydın nikah yemeği mekanı; Didim, Efeler ve Kuşadası ilçelerinde bulunuyor. Bu ilçeler dışında ise Bozdoğan, Çine, İncirliova, Merkez ve Söke ilçelerinde de mekan bulunabiliyor.

Mekanların çoğu hem açık hem kapalı alanlara sahip. Az sayıda sadece açık veya sadece kapalı mekan da mevcut. Aydın nikah sonrası yemeği gerçekleştirebileceğin çok sayıda deniz kenarı mekana sahip. Ayrıca açık alana sahip mekanların birçoğu çok güzel bahçelere ve çim alana sahip. Az sayıda göl kenarı veya havuz başı mekan da bulabilmen mümkün.

Açılır-kapanır tavanlı mekanların sayısı yeterince fazla. Cam tavana sahip mekanlar ise nadiren de olsa mevcut. Bazı mekanlar, balkona veya terasa da sahip olabiliyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı mekanlar ise fazla sayıda bulunabiliyor. Mekanların kapasiteleri değişiyor ancak genellikle 100-200 kişilik alanlar bulunuyor. 50 kişilik küçük mekanların yanında en yüksek kapasiteye sahip mekanlar 200-300 kişilik.

Her mekan birbirinden güzel Aydın manzarasına sahip. Deniz, bahçe, doğa ve şehir manzaralı çok sayıda mekan mevcut. Bazı mekanlara göl, orman veya kır manzaraları da eşlik edebiliyor. Mekanların servis saatleri de değişebiliyor. Servis genellikle 23:00-00:00 arası sona ererken, müzik de 00:00-01:00 arasında sonlanıyor. Ancak geç saatlere kadar organizasyonunu devam ettirebileceğin mekanlar da mevcut.

Aydın Nikah Yemeği Mekanları Nasıl Hizmetler Sunuyor?

Aydın Nikah Sonrası Yemek Fiyatları Ne Kadar?

Aydın’da nikahtan sonra gidilecek mekanlar oldukça bütçe dostu fiyatlara sahipler. Şehirde uçuk fiyatlı mekan görmek imkansıza yakın. Mekanlar çoğunlukla kişi başı uygun rakamlar talep ediyor. Geri kalan mekanlar ise ortalama rakamlar üzerinden fiyatlandırma yapıyorlar. Çok nadir ortalamanın üstünde fiyatlarla organizasyon gerçekleştiren mekanlar bulunuyor.

Aydın nikahtan sonra yemek mekanlarının fiyatları konuma göre değişiklik gösterebiliyor. Bozdoğan ve İncirliova ilçelerinde fiyatlar çok uygun. Çine, Didim, Efeler, Merkez ve Söke ilçelerinde ise genellikle ortalama fiyatlar ile karşılaşılıyor. Kuşadası’nda ise yüksek fiyatı mekanlar da bulunuyor ancak her bütçeye uygun fiyatlı mekan sayısı da çok fazla.

Mekan fiyatları, işletmenin sunduğu hizmetlere göre değişiklik gösterebiliyor. Aydın nikah sonrası eğlence mekanının sunduğu hizmetlerin kalitesi ve sayısı arttıkça, fiyatta da artış olabiliyor. Pakette dahil olmayan ekstra hizmetler talep ettiğinde de bu isteğin fiyata yansıyabiliyor. Dekorasyonu ve süslemeleri daha kaliteli ve şık olan güzel mimariye sahip mekanlarda da fiyat daha yüksek olabiliyor.

Aydın nikah sonrası eğlence fiyatlarını etkileyen en önemli faktör ise seçeceğin yemek menüsü oluyor. Eğer alkollü bir menü tercih edersen fiyat çok daha fazla yükselebiliyor. Yemeklerin maliyeti arttıkça da fiyatta artış oluyor. Örneğin yüksek fiyatlı deniz mahsulleri veya kırmızı etli gurme yemekler seçersen daha yüksek bir miktar ödemen gerekiyor.

Tüm Nikah Sonrası Yemek Mekanları