Beyzade Kebap Adana Hakkında

Beyzade Kebap düğün sonrasında ailenle ve yakınlarınla yiyeceğin keyifli bir yemek organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. Genel olarak lahmacun ve et çeşitleri konusunda öne çıkan Beyzade Kebap, menü seçenekleriyle tadına doyamayacağın lezzetlerin bulunduğu bir davet gerçekleştirme imkanı sunuyor. Adana’nın yöresel lezzetlerinin sunulduğu mekanda kebap, tavuk şiş, döner ve iskender gibi yemekler bulunuyor.

Adana Beyzade Kebap, günlük ve taze olarak hazırladığı yemeklerle konuklarına kaliteli bir yemek hizmeti sağlıyor. Kaliteli ürünlerle hazırlanan salata ve mezelerin yanı sıra; kendi bölgelerinde yetiştirmiş oldukları et ürünleriyle hazırlanmış olan et yemekleri sunuluyor. Bunun yanında yemeğin sonunda ikram edilen geleneksel tatlılarla davetini güzel bir şekilde sonlandırabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Beyzade Kebap Adana Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Adana Beyzade Kebap fiyat listesi kişi sayısına göre belirleniyor. Mekanın fiyatlandırması kişi başı üzerinden yapıldığından bütçene göre misafir sayını belirleyebilirsin.
 • Beyzade Kebap menü fiyatları seçeceğin yemeğe göre değişebiliyor. Lezzetli et yemekleriyle bilinen mekanda kendi bütçene uygun yemeği seçerek menünü oluşturabilirsin.
 • Beyzade Kebap fiyatları, organizasyon türüne göre değişiyor. Genel olarak nikah sonrası yemeklerine ev sahipliği yapan mekanda doğum günü ve kurumsal etkinlikler için farklı fiyatlar ödeyebilirsin.
 • Adana Beyzade Kebap fiyatları, organizasyon süresine ve taleplerine göre değişebiliyor. Yemeğin ne kadar süreceği ya da dekorasyon konusundaki isteklerine göre fiyat şekilleniyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Beyzade Kebap
Açık ve Kapalı Alan
Min. 50 - Max. 150

Beyzade Kebap Adana, 50 ila 150 kişi arasındaki konuklarına ev sahipliği yapmaya uygun alanlara sahip. Mekanın hem iç hem de dış kısmında yapılan masa düzenlemeleriyle mekan nikah sonrası yemeklerine uygun bir hale getiriliyor. Cadde üzerine atılan masalarda istediğin kadar davetliyi ağırlayabilir ya da kapalı alanı tercih ederek yemekli bir davet düzenleyebilirsin.

Beyzade Kebap Adana Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

Beyzade Kebap Adana, nikah sonrası sevdiklerinle geçireceğin bu organizasyon için kapsamlı bir hazırlık yapıyor. Mekan düzeninden menü seçeneklerine kadar her ayrıntıyı senin yerine düşünüyorlar. Mekanın açık ve kapalı kısmını organizasyonun için tercih edebiliyorsun. Nikah sonrası yemeklerine göre lezzetler sunan Adana Beyzade Kebap, menü içeriklerinde standart kebap ve ızgara çeşitlerini tercih ediyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Beyzade Adana, iç ve dış davet alanlarında farklı konseptler tercih ediyor. Kapalı alanda daha nostaljik bir konsept yaratılırken açık hava davet alanında ferah bir süsleme kullanılıyor.
 • Adana Beyzade, açık havada organizasyon düzenlemek istersen, cadde üzerine yerleştirdiği beyaz napolyon sandalyelerle daha salaş ve şık bir atmosfer sunuyor.
 • Beyzade Kebap Lahmacun Salonu, organizasyon türüne göre de süsleme seçenekleri sunuyor. Doğum günlerine ve nikah sonrası yemeklerine göre farklı süslemeler yapılıyor.
 • Mekanın içinde yer alan ahşap sandalyeler, taş duvarlar ve loş ışıklandırmalar tarihi bir atmosfer yaratıyor. Dış kısmında bulunan yeşillikler ise doğal bir ortam sunuyor.
 • Özel bir konsept istiyorsan, taleplerini mekana iletebilirsin. Genel olarak sıcak ve sade bir ortamda davet düzenlemenin keyfini yaşayabilirsin.

Müzik

Adana Beyzade Restaurant, daha sessiz ve sakin bir organizasyon tercih edenler için oldukça ideal. Mekan özel olarak ses ve sahne hizmeti sunmasa da kendi anlaşacağın bir firmayla çalışabilirsin. Dilersen de istediğin bir müzik firmasıyla el sıkışabilirsin. Mekan ailenle ve sevdiklerine sohbet edip kahkahalar atacağın unutulmaz bir davet geçirebileceğin bir ortama sahip.

Fotoğrafçı

Beyzade Restaurant Adana, özel bir fotoğraf ve video çekim ekibiyle çalışmak konusunda sana uygun pek çok kameraman önerisinde bulunabilir. Mekanın dış kısmında sevdiklerinle eğlenirken videolar çektirebilir sonrasında da kapının önünde dış çekim yaptırabilirsin. Anlaşacağın firma yemeklerden masa düzenine kadar her şeyi kayıt altına alarak yıllar sonra dahi hatırlayacağın bir video klip hazırlayabilir.

Otopark

Adana Yüzüncü Yıl Beyzade Kebap, cadde üzerinde yer alıyor. Bu yüzden mekanın kendine ait özel bir park alanı ve vale hizmeti bulunmuyor. Mekana özel araçla ulaşmayı tercih ediyorsan, mekanın önün ve karşı caddede yer alan boş alanlara güvenli bir şekilde park edebilirsin. Mekan geniş bir cadde üzerinde yer aldığından park sorunu yaşamayabilirsin.

Beyzade Kebap Adana Diğer Organizasyonlar

Beyzade Kebap Salonu, nikah sonrası yemeklerinin haricinde pek çok davete ev sahipliği yapabiliyor. Toplantılar ve resmi yemekler için mekanın iç kısmını tercih edebilirsin. Doğum günleri ve daha eğlenceli organizasyon için ise mekanın dışında bulunan alanı ya da balkon kısmını kullanarak daha ferah bir organizasyona imza atabilirsin. Her organizasyona uygun olacak şekilde alanı düzenletebilirsin.

Alkışlarımız

 • Beyzade menü fiyatları, diğer Adana nikah sonrası yemeği mekanlarına kıyasla oldukça makul fiyatlar sunuyor. Her bütçeye uygun menü seçenekleriyle farklı lezzetlerin tadına bakabilirsin.
 • Mekan farklı atmosferiyle Adana’nın kültürel dokusunu taşıyor. Geleneksel ve lezzetli yemekleri bulabileceğin bu mekanda farklı bir deneyim yaşayabilirsin.
 • Beyzade Kebap Adana’da et çeşitlerinin yanı sıra; meze, pilav ve salata çeşitleriyle de menünü zenginleştirebiliyorsun. Farklı lezzetleri birbirleriyle sunabilirsin.
 • Adana’nın misafirperverliğini bu mekanda da bulabilirsin. Mekanın çalışanları seni ve konuklarını en iyi şekilde ağırlıyorlar.
 • Etler ve sebzeler günlük olarak temin edilip siparişe göre hazırlanıyor. Bu sayede sunulan lezzetlerin tazeliği ön planda tutuluyor.

Beyzade Kebap Adana Nerede?

Adres:Beyzade Restaurant 100.Yıl Mah. 100 Sk. No 87 Seyhan/Adana

Beyzade Kebap hem toplu taşıma hem de şahsi araçla ulaşılabilir olması sebebiyle oldukça tercih ediliyor. Metro ve otobüs gibi toplu taşıma seçenekleriyle mekana ulaşmak mümkün. Otobüs kullanacaksan; 142, 154 ve İTİMAT7 numaralı araçları tercih edebilirsin. Otobüsten indikten sonra mekan ile durak arasında 100 metrelik bir yürüme mesafesi bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al