Bolu Nikah Sonrası Yemeği

0 nikah sonrası yemeği bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Bolu’daki Nikah Sonrası Yemeği Mekanları

Eşsiz doğası, yemyeşil ormanları ve ferah havası ile el değmemiş bir hayat ve sakinlik sunan şehirlerimizden birisi Bolu. Bu şehirde büyük bir düğün yerine aile arasında sakin ve samimi bir yemek ile evliliği kutlamak çok güzel bir fikir. Birçok göle sahip bu şehirde, göl manzarası eşliğinde ve yeşillikler içinde sıcak bir mekan bulabilirsin.

Bu şehirdeki mekanların birçoğu şehir merkezine yakın konumlarda bulunuyor. Mekanların çok büyük bir kısmı Bolu’nun Merkez ilçesinde yer alıyor. Geri kalan mekanlar ise Abant, Gerede ve Göynük ilçelerinde bulunuyor. Çoğu enfes bir şehir manzarasına sahip. Şehir manzarası dışında ise doğa, bahçe, orman ve panoramik manzaralı mekanlar bulabilirsin.

Orman içerisinde yer alan mekanlar da mevcut. Bazı Bolu nikah yemeği mekanları bahçeye de sahip olabiliyor. Hem açık hem de kapalı alana sahip mekanların yanı sıra sadece açık hava mekanları da var. Mekanların çoğu ise sadece kapalı alana sahipler. Kapalı alanlı salonların neredeyse hepsi kolonsuz ve yüksek tavanlı. Açılır-kapanır tavanlı mekanlar da bulunabiliyor.

Bolu nikahtan sonra yemek mekanları neredeyse her davetli listesine uygun. Bu şehirde 50 kişiden az kapasiteli butik davetlere uygun salonlar bulabileceğin gibi 750-1000 kişilik yerler de bulabilmen mümkün. Mekanların çoğu ise 100-200 kişi kapasitesine sahipler. Bolu nikah kutlama mekanlarında servis ve müzik ise genellikle saat 23:00-00:00 arasında sonlanıyor.

Bolu Nikah Sonrası Yemek Mekanları Nasıl Hizmetler Sunuyor?

Bolu nikah sonrası eğlence mekanları genellikle restoran ve kafelerden oluştuğu için muhteşem bir yemek ve servis hizmeti ile karşılaşıyorsun. Ana yemekte kuzu tandır, pide, kebap ve ızgara çeşitleri, çorbalar gibi lezzetler karşılıyor. Ara sıcak olarak ise mezeler ve çiğköfteler ile masaları doldurabiliyorsun. Yemeğin yanına salata ve tatlı seçenekleri de yeterince fazla.

İstersen restorandaki çeşit çeşit yemeklerden zevkine göre menüler oluşturabilir, seçimi tamamen konuklarına bırakabilir veya bazı restoranlarda bulunan fiks menülerden seçim yapabilirsin. Her ne seçersen seç bütün mekanlar menüde değişiklik yapma imkanı sağlıyorlar ve çoğu mekan menü tadımı hizmeti de sunuyor. Bu sayede aklında yemekler ile ilgili bir soru işareti kalmıyor.

Çoğu Bolu nikah sonrası eğlence mekanı, alkol servisi imkanı sağlamıyor ancak her mekanda çeşit çeşit meşrubat arasından seçim yapabilirsin. Eğer alkollü bir davet vereceksen alkol servisi veren birkaç mekan arasından tercihini de yapabilirsin. Birçok mekanda ise davetlilerine özel vegan, vejetaryen, diyabetik veya çocuk menüleri gibi özel yemekler hazırlanabiliyor.

Bolu nikah sonrası yemeğini düzenlemesi için her mekan bir organizasyon sorumlusuna sahip. Bu organizasyon sorumlusu eğer süsleme yapılacaksa senin isteklerini dinleyerek sana uygun bir konseptte süslemeleri de gerçekleştiriyor. Eğer dışarıdan bir firma ile anlaşmak istiyorsan neredeyse tüm Bolu nikah yemeği mekanları dışarıdan organizasyon firmaları ile uyumlu çalışabiliyor.

Davetten önce masa düzeni ise senin isteklerine ve davetli sayına uygun bir şekilde oluşturuluyor. Bolu’da nikah sonrası müzikli yemek hizmeti veren mekanlar da bulabilirsin. İsteğine göre canlı müzik performansı sahneleyen mekanlar da bulunuyor. Fotoğrafçı ile anlaşabilen mekanlar da mevcut olabilir ancak her mekan dışarıdan fotoğrafçı getirmene izin veriyor.

Bolu Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Bolu nikah sonrası yemek organizasyonu çok uygun fiyatlarla gerçekleştiriliyor. Mekanlarda yemekli ve hafta sonu yapılacak bir organizasyon için kişi başı fiyatlar gayet makul. Tabii ki seçeceğin yemek menüsüne göre fiyatlar değişebiliyor. Mekanın fiks menülerinden birini seçtiğinde daha uygun fiyatlı olabiliyor. Kendi menünü oluşturduğunda ise fiyatlar seçeceğin yemeklere göre belirleniyor.

Yemek menüsünde daha maliyetli ve meşakkatli yemekleri seçtiğinde fiyatta da artış yaşanıyor. Alkol servisi yapan mekanlarda da menüye içki eklettiğinde fiyatta artış oluyor. Seçeceğin tarihe göre de fiyat değişebiliyor. Hafta içi yapılacak organizasyonlar hafta sonu yapılacak organizasyonlardan genellikle daha uygun fiyatlı oluyor. Fiyatlar kişi başı oldukları için davetli sayınla orantılı bir ücret ödüyorsun.

Bolu’da Nikahtan Sonra Gidilecek Mekanlar Nasıl Seçilmeli?

Tüm Nikah Sonrası Yemek Mekanları