bosfor
Bosfor Adres Caferağa Mah. Kadıköy Turyol İskelesi Kadıköy / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Bosfor hakkında

İstanbul’u İstanbul yapan Boğaz değil de nedir… O Boğaz’ın tam da ortasında evliliğini sevdiklerinle kutlamaktan daha güzel az şey var diye düşünüyoruz! Bosfor; Topkapı Sarayı, Ayasofya, Kız Kulesi ve daha birçok özel yapının manzarası eşliğinde düğün yapmana imkan tanıyor. Kadıköy’den kalkan gemi, geniş kapasitesi ile kalabalık düğünlere de ev sahipliği yapabiliyor. Mekanın öne çıkan ‘ilk 5’ine bakıp, keşfetmeye başlayalım:

 • Dört mevsim organizasyon imkanı
 • Türkiye’nin en büyük yüzen organizasyon mekanı
 • Çok sayıda menü alternatifi
 • After party imkanı
 • Müşteri memnuniyeti

bosfor

Bosfor düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Bosfor Gemisi fiyat açısından birazcık tuzlu görünebilir. Ama verdikleri kaliteli hizmeti göz önünde bulundurduğumuzda normal olduğunu söyleyebiliriz.
 • Yemekli ve kokteyl menüler arasında fiyat farkı bulunuyor. Kokteyl menüler bir tık daha uygun.
 • Yemekli menülerde de ana yemek seçimi fiyatları etkiliyor.
 • Taze malzemelerin kullanıldığı yemekler, usta aşçılar tarafından hazırlanıyor.
 • Fiyat teklifi alman için de buraya bir buton bırakıyoruz!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Bosfor düğün paketleri

İstanbul tekne düğünü alternatiflerinden Bosfor’un da birbirinden güzel düğün paketi alternatifleri bulunuyor! Organizasyon sorumlusu, yemek servisi, tekne süslemesi, canlı müzik, DJ, ses ve ışık sistemleri, fotoğraf ve video, düğün pastası, hazırlık odası, menü tadımı gibi birçok hizmeti paket dahilinde, ekstra ücret ödemeden alabiliyorsun.

12 adet yemekli, 2 adet kokteyl menü seçenekleri var. Birbirinden farklı o kadar yemek ve meze çeşitleri var ki; okurken bile biraz ağız sulandırıyor. ? Karides, çıtır yengeç, ıspanaklı ve lor peynirli tavuk, acılı ezme, muhammara, fava… Bu saydıklarımız sadece minik bir kısmı. Tatlı olarak da tahin helvası, armut tatlısı, kazandibi, meyveli tartolet gibi lezzetler hazırlıyorlar.

bosfor

Dekorasyon ve süsleme

 • Kapalı ve açık davet alanlarıyla hizmet veriyorlar.
 • Kapalı salonlarında bir otel konsepti hakim. Tavanlarındaki led detaylar, burayı daha da şık kılmış.
 • Yuvarlak ve dikdörtgen masalardan dilediğini kullanabiliyorlar.
 • Gemi süslemesinde beyaz rengin hakim olduğunu görüyoruz.
 • Gelin-damat masası, gelin tagı gibi dekoratif detayları özenle hazırlıyorlar.
 • Dilersen dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşıp, onların süslemeleri yapmalarını da isteyebiliyorsun. Yetkililer bu konuda çifti kısıtlamıyor.

bosfor

Müzik

Bosfor’un diğer teknelere göre öne çıkan bir diğer özelliği de canlı müziğe uygun alana sahip olması. Butik teknelere nazaran burası canlı müzik ekibi çağırmaya çok daha müsait. DJ performansını da zaten düğün paketi dahilinde sunuyorlar. Dilersen önceden müzisyenlerle görüşüp çalmalarını istediğin müzik tarzını belirtebilirsin. Sonra saat 00:00’a kadar Boğaz’ın ortasında dans!

Düğün fotoğrafçısı

Sence Kız Kulesi’nin de eşlik ettiği bir fotoğraf mı daha anlamlı olur yoksa köprü ışıklarının fon oluşturduğu bir kare mi? Neyse ki böyle bir seçim yapmak zorunda kalmayacaksın. Bosfor’un anlaşmalı fotoğraf ekibi, tüm manzaralarda birbirinden güzel çekimler yapacak. Tabii düğün boyunca video kaydı da aralıksız devam edecek. Dışarıdan bir fotoğrafçı getirmek istersen, ona pek sıcak bakmıyorlar.

bosfor

Bosfor kına gecesi organizasyonu

Teknede kına organizasyonları son dönemlerde oldukça popüler hale geldi, malum. Ama bunun için çok iyi bir araştırma yapmak ve kaliteli hizmet veren teknelerle görüşmek şart. İşte bunlardan biri kuşkusuz ki Bosfor! Sana özel kına menüsü, süslemeler, DJ, fotoğraf çekimi… Bir kına mekanından ne beklersen sunabiliyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Gemide yemekli düğün yapacak çiftler de davetlileri de çok şanslı! 12 farklı menü seçeneği sunmaları, ender görülen avantajlardan biri.
 • 50 metre uzunluk ve 9,5 metre genişliğe sahip bir gemiden bahsediyoruz. “Teknede sadece butik organizasyonlar düzenlenir” inanışını böylelikle ortadan kaldırıyorlar.
 • Yemeklerinde ne kadar başarılı olduklarına değinmiştik. Bunun yanı sıra çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen menüler hazırlayabilmeleri de kocaman bir artı olarak hanelerine yazılıyor!
 • Bosfor’da nişan, doğum günü, kına gecesi, nişan, mezuniyet töreni, baby shower, kurumsal etkinlik, parti gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Aklında olsun.
 • Çiftlerin dinlenip, son hazırlıklarını yapabilmeleri için bir hazırlık odası tahsis ediyorlar.
 • Dilersen düğünden sonra yaşı büyük davetlilerinle iskelede vedalaşıp, arkadaşlarınla teknede after party eşliğinde çılgınca eğlenmeye devam edebiliyorsun!
 • Şöyle örnek olacak güzel bir özellikleriyle bitirelim alkışları: Bosfor, atıklarını biyolojik arıtma sistemleri sayesinde zararsız hale getiriyor. Doğa adına biz de kendilerine buradan teşekkür etmiş olalım.

bosfor

Bosfor çift yorumları

Yeşim & İlker: “İlk telefon görüşmemizden başlayarak organizasyon sonunda gemiden ayrılışımıza kadar gösterdikleri samimiyet, özen ve destek için tüm Bosfor ailesine teşekkür ederiz. İskele planlamasından menü seçimine, çiçek süslemelerinden masa düzenine, düğün program akışımızdan kokteyl sunumuna kadar her detay ile ilgilenen bir ekip ile çalışmak bizlerin üzerinden büyük yük aldı ve düğünümüzün tadını doyasıya çıkarmamızı sağladı.”

Deniz & Tarık: “Düğün gecemizde geminizde her şey çok güzeldi, misafirlerimizden mükemmel geri dönüşler aldık. Sunduğunuz yemeğin lezzetinden servis elemanlarınızın güler yüzüne, masa düzeninizden ses ve ışık sisteminize her konu da farklılık yaratmaktasınız. Tüm çiftlere kendilerini gözü kapalı sizlere teslim etmelerini tavsiye ediyoruz.”

bosfor

Bosfor nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Caferağa Mah. Kadıköy Turyol İskelesi Kadıköy / İstanbul

Bosfor Gemisi, Kadıköy Turyol İskelesi’nde bağlanıyor. Kadıköy’e metrobüs, otobüs, minibüs, Marmaray gibi birçok toplu taşıma aracıyla ulaşılabiliyor. Avrupa Yakası’ndan dahi buraya gelmek oldukça kolay. Özel araçlarıyla ulaşım sağlayacak davetlilerin için de geminin hemen karşısında 800 araç kapasiteli çok geniş bir açık otopark bulunuyor. Burayı gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları