joy tekne
Adres Mecidiye Mah. Dereboyu Cad. Vatman Sok. No: 13 Kat: 4 Ortaköy Beşiktaş

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Joy Tekne Organizasyon hakkında

İstanbul’da teknede düğün deyince akla ilk gelen firmalardan biri olan Joy Tekne Organizasyon; zengin menüleri, deneyimli ve güler yüzlü personeli ile her geçen gün popülaritesini güçlendiriyor. Fotoğraf galerisinde göreceğin üzere birçok farklı tekne türü mevcut. İstanbul’da Boğaz’ın tadını çıkarıp bir mekana sabit kalmadan teknede düğün yapmak çok keyifli. Teknede düğün fiyatları da genellikle salon kiralamadan ucuza geldiğinden özellikle yazın düğün yapacak ve davetli sayısı çok olmayan çiftler gemide düğün araştırmasına giriyorlar.

Joy Tekne düğün için ister kokteyl ister yemekli organizasyonlar düzenliyor. Süslemeler, ikramlar, müzik seçimi gibi konularda çiftleri hiç sıkmayan ve alternatif sunan bir şirket olması da Joy’u cazip kılıyor. Boğaz’da düğün mekanlarına nispeten epey uygun olan fiyatlarla manzaranın keyfini çıkartacağınız keyifli bir düğün yapmış olacaksın. Joy’un teknelerinde evlenmiş çiftlerden birçok video paylaşacağız yazımızda. Teknede düğün nasıl olur, ilk video gelsin, sonra da detaylara geçelim.

Joy Tekne düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Joy Tekne düğün için set menü, kokteyl menü, balık menü gibi kendi içlerinde de çeşitlilik gösteren menü seçenekleri sunuyor. Set menüler karşılama kokteyli ikramları, soğuklar, salatalar, ara sıcak, ana yemek, meyve ve tatlıdan oluşuyor. 3 farklı kokteyl menüsünde ise masalarda serpme ikramlar, soğuk ve sıcak kokteyl ikramları ile içecekler yer alıyor. Menü içeriklerini ve net rakamları öğrenmek için fiyat teklifi alabilirsin. Tablodakiler başlangıç fiyatları. Hem menüye hem de organizasyonun kapsamına göre değişiyor fiyatlar.
 • Yatta düğün fiyatları teknelere göre daha fazla tabii ki.
 • İstersen kendin bir catering firması ayarlayabilir, ne ikram edilmesini istiyorsan onları misafirlerine sunabilirsin.
 • Joy Tekne Organizasyon’un garsonları gece 3’ten sonrasına kadar bile servis yapıyorlar.
 • Menü tadımı yaptırıyorlar. Değişiklik istersen kabul ediyorlar.
 • Hem alkollü hem de alkolsüz düğüne tamamlar.

Her semtten önerilerde bulunduğumuz, fiyat karşılaştırması yapabileceğin İstanbul düğün mekanları rehberimize mutlaka bakmalısın.

Kapasite

Açık Hava Kapasitesi 1000 kişi
Kapalı Alan Kapasitesi 400-500 kişi
 • Joy’un düğün tekneleri epey fazla olduğundan kapasiteleri de farklılık gösteriyor. Ama 1000 kişiye kadar organizasyon düzenleyecek tekne ve yatları mevcut. Genel ortalama ise maksimum 300 kişilik diyebiliriz.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Joy Tekne Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere konuklarını belirlemiş olduğun iskelelerden alıyor. Teknede düğün kampanyaları sezonlara göre değişiyor. Güncel indirimli düğün paketlerini fiyat teklifi aldığında sana iletecekler. İstersen dışarıdan düğün organizasyon firması ile anlaşabilir, tüm süreci hayalindeki gibi de planlayabilirsin. Joy Tekne Organizasyon teknede düğün konusunda deneyimli olduğu için onlara da bırakabilirsin.

Süslemeler, düğün pastası, canlı müzik ve DJ, menü, havai fişek gösterisi, oryantal dans, çiçekli nikah kürsüsü, volkan ve konfeti şov, video ve fotoğraf çekimi, klasik gelin arabası tahsis etme, drone çekim gibi hizmetleri epey fazla. Seçeceğin düğün paketine göre ücretsiz ve ek ücretli olanlar değişiyor.

Fiyat Teklifi Al

Bir video daha:

Dekorasyon ve süsleme

Joy Tekne Organizasyon gemide düğün için renk ve tema seçeneklerini çeşitli tutuyor. İster canlı çiçeklerin ağırlıkta olduğu ister şamdanlar ve tüllerle romantizmin doruklara tırmandığı dekorasyon isteyebilirsin. Teknenin üst katı bistro ve oturma düzeninde hazırlanıyor. Çok şık, zarif ve şirin tamalar çalışıyorlar, fotoğraf galerisinden bakabilirsin.

Müzik

Yerli ve yabancı arşivli DJ ile canlı müzik, orkestra ve sanatçı seçenekleri mevcut. Gece 3’ten sonraya bile uzayabiliyor eğlence.

Düğün fotoğrafçısı

15 tane hediye fotoğraf ve düğün videosu hediye. Drone çekim de yapabiliyorlar. İstersen dışarıdan fotoğrafçı da getirebilirsin. İstanbul’daki düğün mekanlarının hemen hemen hiçbirinde böyle bir şey kabul edilmiyor, bizden söylemesi.

Otopark

Teknenin demirli olduğu Beşiktaş’ta 100-150 araç kapasiteli valeli otoparkı mevcut.

Alkışlarımız

 • Teknede nikah ve düğün konusunda deneyimli, güvenilir bir şirket. Joy’un tekne düğünü yorumları çok büyük oranda olumlu.
 • Misafir sayına, bütçene ve istediğin konsepte uygun tekneyi seçmen için yardımcı oluyor, organizasyonun tüm detaylarıyla yakından ilgileniyorlar.
 • Menüleri zengin ve çeşitli. Tadım yaptırıyorlar.
 • Dekorasyon göz doldurucu, hoş.
 • Menüleri doyurucu. Menü tadımı yaptırmaları da iyi.
 • Coşkulu, keyifli, eğlenceli, renkli bir düğün organizasyonu gerçekleştiriyorlar.
 • Dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni kabul eden nadir firmalar arasında.
 • Sabah saatlerine kadar eğlenceyi sürdürebilecek olman harika.
 • Boğaz’da düğün hayalini uçuk olmayan fiyatlarda gerçekleştirme şansı sunuyorlar.
 • Tekne düğünü fiyatları performans kalitelerine göre makul.

Sen de böyle “Eveeeeet!” diyecek misin:

Keşkelerimiz

Bizim gözümüze çarpan bir şey olmadı. Fiyat teklifi aldığında veya düğününü burada yaparsan sonrasında yorum kısmından değerlendirmelerini paylaşırsan diğer çiftlere yardımın dokunmuş olur ?

Diğer organizasyonlar

Teknede nişan, teknede kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet balosu, doğum günü, şirket yemeği gibi birçok organizasyon için harikalar yaratıyorlar.

Joy Tekne Organizasyon’la iletişim için kiminle görüşebilirsin?

0212 963 3745 no’lu telefondan fiyat teklifi aldığında Sinan Durmuş ya da Berna Durmuş sana tüm detaylar için yardımcı olacak. Merak ettiğin her şeyi onlara sorabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün tekneleri