denden denizcilik
Denden Denizcilik Adres Cihannüma Mah. Gökman Apt. Barbaros Bul. No:67, 34353 Beşiktaş / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Denden Denizcilik hakkında

Birçok ödüle layık görülen başarılı ve deneyimli bir firmada, mavi tonlarının arasında, denizin tam ortasında, butik bir tekne düğünü organizasyonu gerçekleştirmenin hayalini kuruyorsan Denden Denizcilik’i değerlendirebilirsin. Organizasyonun için en uygun tekneye firmayla beraber karar verebilirsin. Kapasitesi 50-100 kişi olan bu teknelerde, en yakınlarınla birlikte samimi bir düğün kutlaması yapabilirsin.

Denden Denizcilik, İstanbul’da 17 senedir hizmet veriyor. Burası, düğün organizasyonu için gereken her türlü hizmeti, birçok seçenek ve deneyimli bir ekip ile birlikte titiz ve özenli bir şekilde çiftlere sunuyor. Mekan, organizasyonunu kusursuz bir biçimde gerçekleştirebilmen için çabalıyor. Denden Denizcilik ve sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak istersen seni yazımızın devamına bekliyoruz! ?

denden denizcilik

Denden Denizcilik düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
 • Denden Tekneleri fiyatları diğer İstanbul tekne düğünlerine kıyasla ortalamanın bir tık üstünde kalıyor.
 • Teknede yemekli ve kokteylli düğün seçenekleri bulunuyor. Tercih ettiğin düğün seçeneği, menü seçimin, alkollü içecekler ve aldığın ek hizmetler ödeyeceğin tutara yansıyor.
 • Düğün organizasyonuna katılacak olan konukların sayısı da fiyatlarda farklılık yaratabiliyor.
 • Denden Tekne kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki pembe butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50-100 kişi
Kokteylli kapasite 50-100 kişi
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 50-100 kişi

Denden Denizcilik düğün paketleri

Denden Denizcilik İstanbul, çiftlere düğün öncesi menü tadımı ile menüde değişiklik yapma imkanı sunuyor. Mekanda vegan, vejetaryen, diyabet, kosher ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor. Çiftlerin belirlediği yemekler, sunum eşliğinde, özenli bir biçimde konuklara servis ediliyor. Yemek servisi gece saat 03:00 ve sonrasına kadar devam ediyor. Sunulan diğer hizmetler ise şu şekilde:

 • Fotoğrafçı ve kameraman
 • Işık, ses ve sahne hizmetleri
 • Organizasyon firması getirme
 • After party alanı
 • Masa-sandalye giydirme ve süslemeleri
 • Organizasyon sorumlusu

denden denizcilik

Dekorasyon ve süsleme

 • Denden Tekneleri’nde açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Tüm davet alanlarında koltuklar mevcut. Organizasyonlar için masa ve sandalyeler kuruluyor. Masa ve sandalyelere şık örtüler giydiriliyor.
 • Masaların üstü çiçekler, şamdanlar ve mumlarla süsleniyor.
 • Mekanın dekorasyonunda ağırlıklı olarak beyaz ve siyah gibi ana renklerin yanında, krem ve gri tonları kullanılıyor. Ağırlıklı olarak kullanılan renkler ve aksesuarlar teknelere sade ve şık bir görünüm kazandırıyor.
 • Kapalı alanda gerçekleştirilen organizasyonlar için dikdörtgen masalar kuruluyor.  Yemek takımları ve servislerde gümüş tonları kullanılıyor.
 • ”Mekanın dekorasyon ve süslemeleri dışında, kendime uygun farklı bir konsept yaratmak istiyorum” diyorsan firmayla iletişime geçebilirsin. Denden Denizcilik iletişime geçtiğin zaman sana, bu konuyla ilgili bilgi verecektir.

Müzik

Denden Turizm, sunmuş olduğu kaliteli ses ve sahne hizmetleriyle seni ve konuklarını eğlendiriyor. Arzu edersen mekan, hazırlamış olduğun müzik listelerini gece boyu çalabiliyor. Denden Denizcilik çiftlere fasıl, oryantal ve DJ eşliğinde eğlenceler için de olanak sağlıyor. Eğlencenin tadını gece 03:00’e kadar ve after party imkanı ile 03:00’ten sonra sabaha kadar doyasıya çıkarabilirsin.

denden denizcilik

Düğün fotoğrafçısı

Tekne düğünleri, deniz manzarası eşliğinde en estetik fotoğrafların çekildiği organizasyonlardır. Teknede gerçekleştirilen modern düğününü ölümsüzleştirmek ve hatıralarını unutulmaz kılmak için firmanın sağladığı güzel bir hizmet bulunuyor. Bu hizmet ile profesyonel fotoğrafçı ve kameraman tüm organizasyonunu kayıt altına alıyor. Fotoğraf ve video çekimlerin için tercih ettiğin konsepti profesyonel ekibe iletmeyi unutma!

Denden Denizcilik diğer organizasyonlar

Denden Denizcilik’e ait birçok teknede birbirinden farklı organizasyonlar düzenlenebiliyor. Denden Tekne düğün dışında nişan, kına gecesi, parti, doğum günü, baby shower, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri gibi kutlama ve eğlencelere de ev sahipliği yapıyor. Kutlama organizasyonlarının yanı sıra burada kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar da gerçekleştirilebiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Denden Yat’ta görevli olan tüm ekip, çiftlere ve konuklara karşı oldukça ilgili ve güler yüzlü.
 • Müzik ve yemek servisinin 03:00’e kadar kesintisiz bir şekilde devam ediyor olması şahane!
 • Özel menü seçenekleri misafirler açısından büyük bir artı.
 • Saat 03:00’ten sonra eğlenceye devam etmek isteyenler için teknede after party alanı bulunuyor olması oldukça güzel.
 • Organizasyon sorumlusu ile birlikte çalışıyor olmaları harika.
 • Fotoğrafçı ve kameraman hizmetlerinin düğün paketinde yer alması büyük bir artı.
 • Denden Denizcilik’in başarılı, deneyimli ve ödüllü bir firma olması da takdire şayan!

denden denizcilik

Denden Denizcilik çift yorumları

Derya: ”En büyük tekne olan Mega Denden’de kokteylli düğünümüzü gerçekleştirdik. 70 davetlinin yer aldığı ufak bir düğün organizasyonu yapmayı tercih ettik. Hizmet, servis, görsellik, her şey beklentimizin üzerindeydi. Beşiktaş’tan kalkış yaptık ve düğün boyunca boğaz turu attık. Dışarıdan bir catering şirketi ve DJ için farklı bir müzik grubuyla çalıştık. Her şey mükemmeldi.”

Can: Tekne, düğün organizasyonumuz için ayarlanan saatte kalktı. Tüm ekip bizimle oldukça ilgiliydi. 60 kişilik bir tekne düğünü organizasyonu gerçekleştirdik. Kokteylli bir düğün yaptık. Mesleğim gereği birçok hizmeti ekip ile birlikte kendim ayarladım. İşim bu olmasına rağmen ilk defa kendi adıma bir organizasyon düzenledim.”

denden denizcilik

Denden Denizcilik nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Cihannüma Mah. Gökman Apt. Barbaros Bul. No:67, 34353 Beşiktaş / İstanbul

Denden Denizcilik Kuruçeşme Beşiktaş İstanbul’da yer alıyor. Mekana kendi aracın dışında otobüs, minibüs, dolmuş ve metro ile ulaşım sağlayabilirsin. 129T, 28, 28T, 29C, 55B, 63 numaralı otobüsler, B-33, SRY-16 numaralı minibüsler, D-31 numaralı dolmuş ve M2, M7 numaralı metro hattı mekanın yakınından geçiyor. Buraya 8 dakika yürüme mesafesinde Beşiktaş Meydan Durağı bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları