elite bosphorus tekneleri
Elite Bosphorus Tekneleri Adres Sarıdemir, Ragıp Gümüşpala Cad. No:32, 34134 Fatih / İstanbul
Elite Bosphorus Tekneleri Telefon 0212 963 3989

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Elite Bosphorus Tekneleri hakkında

Modern, butik bir düğün yapmak istiyorsan Bosphorus Tekne’yi tercih edebilirsin. Kapasitesi 50-100 kişi olan bu teknelerde, en yakınlarınla birlikte samimi bir düğün kutlaması yapabilirsin. Sonsuz maviliklerin arasında, manzaraya yakışır kalitede hizmetler sunan Bosphorus Tekneleri’nde hem açık hem de kapalı davet alanı bulunuyor. Böylece düğününü istediğin tarihte, yaz-kış demeden rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsun.

Elite Bosphorus Tekneleri İstanbul’da 23 senedir hizmet veriyor. Düğün organizasyonu için gereken her türlü hizmeti deneyimli bir ekip ile birlikte çiftlere sunan bu mekanda, fiyatlar ortalama seyrediyor. Burada seçeneklerin çok fazla olması sayesinde, hayal ettiğin düğünü kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsun. Elite Bosphorus Tekneleri organizasyon detayları için seni yazımızın devamına bekliyoruz!

elite bosphorus tekneleri

Elite Bosphorus Tekneleri düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • İstanbul tekne düğünü alternatiflerine baktığımızda, Elite Bosphorus Tekneleri fiyatlarına ortalama diyebiliriz.
 • Almak istediğin hizmetlere göre ücretlerde farklılıklar söz konusu olabiliyor.
 • Hafta içi düzenlediğin kokteylli organizasyonlar diğer seçeneklere göre daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Her tarza ve ihtiyaca uygun farklı tekne modelleri bulunuyor. Teknelerin hepsi farklı fiyatlandırılıyor.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik yapma olanakları bulunuyor. Farklı menü seçeneklerine göre ücretler de değişiyor.
 • Yemek seçenekleri arasında ekonomik menüler bulunuyor. Ekonomik menüler, sunulan diğer menülere göre daha bütçe dostu oluyor.
 • Davetli sayın, almak istediğin hizmetler gibi unsurlar ödeyeceğin net ücreti de etkiliyor.
 • Bosphorus Tekne İstanbul’un sana özel, kişiselleştirilmiş fiyat teklifini öğrenmek için aşağıda bulunan pembe butona tıklamayı unutma!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50-100 kişi
Kokteylli kapasite 50-100 kişi
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 50-100 kişi

Elite Bosphorus Tekneleri düğün paketleri

Bosphorus Tekne düğünün için en kaliteli hizmetleri bol seçenekler ile buluşturuyor! Düğün paketleri içerisinde fotoğrafçı, organizasyon ve catering firması getirme hizmetleri bulunuyor. Bunların yanı sıra ışık, ses, sahne hizmetleri, farklı menü opsiyonları ve yemek servisi hizmetleri de düğün paketine dahil ediliyor. Yemek servisi 02:00’ye kadar, müzik servisi ise 01:00’e kadar devam ediyor.

Elite Bosphorus Tekne yemekli seçenekleri oldukça fazla. Tavuk ızgara, köfte, pilav gibi seçeneklerin bulunduğu ana menüye ek olarak ordövr tabağı sunumu da yapılıyor. Ekonomik menüde ise kuruyemiş, cips, kurabiye, soslu havuç ve salatalık dilimleri gibi atıştırmalıklar bulunuyor. Düğün pastası ve limitsiz içecek seçenekleri de menüye dahil ediliyor.

elite bosphorus tekneleri

Dekorasyon ve süsleme

Manzaranın güzelliği teknenin en büyük süsü olmuş durumda! Bu yüzden teknede denizin güzelliğini ön plana çıkaracak sade bir dekorasyon yapılıyor. Yemekli ya da kapalı alan düğünleri için yuvarlak masalar tercih ediliyor. Masaların üstüne şamdan, mum, çiçek gibi süslemeler yerleştiriliyor. Diğer seçeneklerde ise klasik deri ve beyaz tiffany sandalye modelleri kullanılıyor.

Müzik

Mekan, sunmuş olduğu kaliteli ses ve sahne hizmetleriyle hem seni hem de konuklarını eğlendirmek için çabalıyor! Bu özel gününde dinlemek istediğin müzik tarzını düğünden önce mekana mutlaka haber vermelisin. Dışarıdan bir müzik hizmeti almak istersen, bu konuyla alakalı da mekandan bilgi almalısın. Seni ve davetlilerini coşturacak şarkıların gece 01:00’e kadar devam ettiğini unutma!

elite bosphorus tekneleri

Düğün fotoğrafçısı

Elite Bosphorus Tekneleri fotoğrafların için profesyonel bir destek ne yazık ki sağlamıyor. Düğün paketlerine dahil olmasa da burası dışarıdan fotoğrafçı ve kameraman getirmene müsaade ediyor. Bu sayede en özel günün unutulmaz bir hal alıyor. Uçsuz bucaksız maviliklerin arasında vereceğin pozları düşünmeye şimdiden başla. Kuşkusuz, en havalı düğün fotoğrafları sende olacak!

Elite Bosphorus Tekneleri diğer organizasyonlar

Her türlü organizasyonunda nitelikli hizmetleri ve enfes deniz manzarasıyla birlikte Elite Bosphorus yanında. Bosphorus Tekne düğün dışında birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Teknede nişan, kına, sünnet düğünü gibi eğlencelerin yanı sıra mezuniyet törenleri ve doğum günü kutlamaları da yapılabiliyor. Bunların dışında teknede daha resmi ve kurumsal davetler de verilebiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Elite Bosphorus Tekne fiyatlarının uygun olması büyük bir artı.
 • Menü tadımı ile menüde değişiklik yapma hizmeti sunmaları oldukça güzel.
 • Çocuklara özel, vegan, vejetaryen, diyabet ve kosher gibi özel menü alternatiflerinin bulunması harika.
 • Bosphorus yemekli tekne turunda, ekonomik menü seçeneklerinin de bulunuyor olması büyük avantaj.
 • Elite Bosphorus Tekne düğün servisinin 02:00’ye kadar devam etmesi çok iyi.
 • Mekan çok anlayışlı. Çiftlere pek çok hizmeti, tercihe bağlı olarak dışarıdan getirebilme imkanı tanıyor.
 • Hizmetlerin de tıpkı tekneleri gibi kaliteli ve donanımlı olmasına bayıldık!
 • Organizasyon firması ve organizasyon sorumlusu getirme hizmetlerinin çiftlere epey yardımı olacaktır.
 • Düğün sonrası eğlencesi için after party alanı bulunması da güzel bir seçenek.
 • Elite Bosphorus Tekne Turu’nda, olası kötü hava şartları için kapalı davet alanının bulunması ince düşünülmüş. Çiftleri mutlu etmek için her ihtimali en ince ayrıntısına kadar düşünmelerine bir alkış!

elite bosphorus tekneleri

Elite Bosphorus Tekneleri çift yorumları

Altın & Altın: ”Yaklaşık 1 hafta önce çok güzel bir düğün yaptık. Tekne sorumlusuna ve gemi kaptanına çok teşekkür ederiz, çok eğlendik. Her şey harikaydı.”

Aylin & Ali: ”İlk önce kaptanımıza sonrasında da tekne sorumlusuna teşekkürlerimi iletiyorum. Çok güzel bir organizasyon oldu. Mutluluğumuzu paylaştılar.”

elite bosphorus tekneleri

Elite Bosphorus Tekneleri nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Sarıdemir, Ragıp Gümüşpala Cad. No:32, 34134 Fatih / İstanbul

Telefon: 0212 963 3989

Senin için Elite Bosphorus Tekneleri iletişim bilgilerini yukarıdaki kısımda yazdık. Mekanın yakınına kendi aracın dışında otobüs, tren, metro ve tramvay ile ulaşım sağlayabilirsin. 28, 66, 97, BN1 numaralı otobüsler mekanın yakınından geçiyor. Ayrıca davet alanına yaklaşık 4 dakika yürüme mesafesinde Çatladıkapı Durağı, 8 dakika yürüme mesafesinde ise Beyazıt Durağı bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları