mariname yatçılık
Mariname Yatçılık Adres Cibali Mah. Abdülezelpaşa Cad. No:11, 34080 Fatih / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Mariname Yatçılık hakkında

Dizilerde ya da filmlerde gördüğün o eğlenceli tekne düğünü hep hayalin miydi? İşte o hayalini Mariname Yatçılık ile gerçekleştirebilirsin! Butik organizasyonlar konusunda kendisini aşan işletme, full donanımlı tekneleri ile uzun yıllardır davet ve eğlence sektöründe yer alıyor. İstanbul’un eşsiz güzellikteki manzarasına doymakla kalmayıp hem görsel hem de lezzet şöleni yaşayacaksın! ?

mariname yatçılık

Mariname Yatçılık düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Mariname Yatçılık’ın talep ettiği rakamlar İstanbul tekne düğünü fiyatlarının ortalamasında seyrediyor.
 • Özel bir organizasyon ve eğlence fırsatı tanıyan, üstelik bunu masmavi sular üstünde gerçekleştiren işletmenin fiyatlarının makul olduğunu söyleyebiliriz.
 • Net rakamlar ise yemekli mi yoksa kokteylli mi bir düğün organize edeceğin, gelecek davetli sayısı ve seçtiğin hizmetler doğrultusunda belirleniyor.
 • Düğününü ziyafete dönüştürmek mi istiyorsun? Mariname Yatçılık’ın usta şefleri tarafından hazırlanan lezzetlere bayılacaksın!
 • Sağladıkları menü tadımı ve menülerde değişiklik imkanı ile düğün gününde damak zevkine uygun tabaklar, özenli sunumlarıyla seni bekliyor olacak.
 • Hemen belirtelim, dışarıdan bir catering firmasıyla da çalışabilirsin.
 • Mariname Yatçılık diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menü seçeneklerine sahip. Ayrıca çocuklar için de birbirinden güzel tabaklar hazırlayabiliyorlar.
 • Burada alkollü içecek servisi mevcut.
 • Yemek servisi 00:00’da son buluyor.
 • Aşağıdaki pembe butona tıklayıp çıkan formu doldurarak özelleştirilmiş düğünün için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50’den az kişi
Kokteylli kapasite 50’den az kişi
Açık alan kapasitesi 50’den az kişi
Kapalı alan kapasitesi 50’den az kişi
 • Mariname Yatçılık, 18 ve 36 kişi kapasiteli yatlarla hizmet veriyor.
 • Buram buram deniz kokusunu içine çekebileceğin ferah ve konforlu bir gece seni bekliyor!

Mariname Yatçılık düğün paketleri

Pek çok özel ve kurumsal davete ev sahipliği yapan Mariname Yatçılık, düğün organizasyonları için ise daha ayrı bir özen gösteriyor. Çifte kumrular ve davetlilerinin yüzlerini güldürme konusunda da epey başarılılar doğrusu! Öncelikle bu özel gecede kokteyl mi yoksa yemek mi servis edeceğini seçmen gerekiyor. Ardından sana tahsis edilmiş profesyonel organizasyon sorumlusu ile detayları konuşuyorsun.

Düğün konseptini sen seçiyorsun, süslemeyi ise davet ekibi gerçekleştiriyor. Bu konuda sana pek çok seçenek sunuyorlar. Hünerli şefler tarafından hazırlanan lezzetler ise güler yüzlü ve hızlı servis personelleri tarafından beğenine sunuluyor. Tekneleri saatlik ya da günlük olarak kiralayabileceğin gibi güzergahı da sen belirleyebiliyorsun. Üstelik düğün bitiminde after party yaparak eğlence için saat kısıtlamasını ortadan kaldırabilirsin!

mariname yatçılık

Dekorasyon ve süsleme

Marina Yatçılık’ın galerisine göz attık ve bizi birbirinden şık masalar karşıladı. Altın sarısı tiffany sandalyeler, görkemli vazolarda çiçek aranjmanları, şık servis takımları… Zengin bir görünüm yaratmışlar diyebiliriz. Tabii süslemeler konusunda önemli olan senin ve müstakbel eşinin kararları. Farklı konsept için dışarıdan organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsin. Boğaz’da süzülmek, yıldızların şahitliği ve tertemiz hava… Daha ne olsun ki! ?

Müzik

En sevdiğin şarkıların aşkına şahitlik ettiği bir gecede yeni bir sayfaya ‘Evet’ demenin güzelliğine inanıyoruz! Marina Yatçılık’ın düğün paketleri içerisinde şüphesiz müzik hizmeti de yer alıyor. Gece yarısına kadar eğlence imkanı veren teknede istersen after party de yapabilirsin. Böylelikle saat kısıtlaması olmadan masmavi suların üstünde dilediğinde eğlenebilirsin. Orkestra ya da müzisyen desteği için yetkililerle konuşmanı öneririz.

mariname yatçılık

Fotoğrafçı

Boğaz’da tekne düğünün en ilgi çekici yanlarından biri de hiç şüphesiz çekilecek fotoğraflara masmavi denizin eşlik etmesi! Müstakbel eşin ve en yakın dostlarınla ölümsüzleştireceğin karelerin senin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Her şey hayalindeki gibi olsun diye seni kısıtlamıyorlar. İşte tam da bu sebeple Mariname Yatçılık, çekimlerini beğendiğin bir fotoğrafçıyı tekneye getirmene müsaade ediyor.

Mariname Yatçılık bekarlığa veda partisi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL

Bekarlığa veda partini alışılmışın dışında gerçekleştirmek ister misin? Boğaz’da tekne partisi hayalin ise bu full donanımlı teknede yemekli ya da kokteylli bir organizasyona imza atabilirsin! İstediğin konsepte uygun olarak tekneyi süsleyebiliyorlar. Dilediğin parçaları çaldırabilir, özgürce eğlenebilirsin. Bekarlığa veda partin için farklı isteklerin olursa işletme ile iletişime geçerek kına paketini şekillendirebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Zengin bir menüye sahipler. Senin en iyi kararı vermen için ise tadım etkinliği düzenleyerek damak zevkine uygun bir yönlendirme yapıyorlar.
 • Şöyle butik ve özel bir davet isteyenler için Mariname Yatçılık çok cazip bir seçenek!
 • Başlangıç fiyatları ise ortalamada seyrediyor.
 • Burada düğün yaptığında eşsiz bir manzaraya tanık olacaksın.
 • Sabaha kadar eğlence arayanlar burada mı? Mariname Yatçılık’ın after party hizmeti seni bekliyor!
 • Esnek hizmet anlayışları sayesinde dışarıdan fotoğrafçı, organizasyon ve catering firmasıyla anlaşabilirsin.

mariname yatçılık

Mariname Yatçılık nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Cibali Mah. Abdülezelpaşa Cad. No:11, 34080 Fatih / İstanbul

Mariname Yatçılık, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki Fatih ilçesinde yer alıyor. Buraya ulaşmak için Abdülezelpaşa Caddesi’nden geçen 146B, 30D, 35D, 41Y, 46T, 77 ve 99Y numaralı otobüsleri kullanabilirsin. Aynı şekilde Marmaray ve M1B ile M2 metro hattını da tercih edebilirsin. Oldukça merkezi bir noktada yer alan firma, ulaşım açısından da büyük bir avantaj sağlıyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları