Gaziantep Düğün Mekanları

12 düğün mekanları bulundu.

Gaziantep’teki Düğün Mekanları

Gaziantep düğün mekanları genellikle Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde yer alıyor. Çok sayıda düğün salonu seçeneğinin yer aldığı Gaziantep’te mekanların çoğu tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler sunuyor. Göl kenarında düğün yapmak isteyenleri heyecanlandıracak davet alanlarının yanı sıra birbirinden farklı konseptlere sahip tesisler de hayalindeki organizasyona ev sahipliği yapmaya hazır.

Şahinbey düğün mekanları sayısıyla çeşitlilik açısından ilk sırada yer alıyor. Gaziantep düğün mekanı sayısının yarısını oluşturan Şahinbey tesisleri arasında daha çok aynı anda açık ve kapalı davet alanlarına sahip mekanlar bulunuyor. Şehir merkezinde yer alan işletmeler kolonsuz olmasıyla da öne çıkıyor. Şahinbey’de havuz başı düğün yapma imkanın da var.

Gaziantep açık alan düğün mekanları sıklıkla kır düğünleri için tercih ediliyor. Butik davetler için daha ideal olan mekanların yanı sıra 2.000 kişilik bir organizasyon gerçekleştirebileceğin tesisler de mevcut. Gaziantep açık hava düğün mekanlarında olası bir yağışa karşı önlem alınması iyi bir özellik denebilir. Böylece eğlence hız kesmeden devam edebiliyor.

Gaziantep kapalı düğün mekanları sayıca açık davet alanlarından daha üstün. Bu kategoride yer alan oteller diğer mekanlara göre daha fazla sayıda. Kapalı davet alanı olarak hizmet veren bazı işletmelerde açılır kapanır tavanlar yer alıyor. Bu da havalandırmanın düzenli olarak yapıldığını ve ferah bir düğün yapma şansın olduğunu gösteriyor.

Gaziantep Düğün Mekanları Nasıl Hizmetler Sunuyor?

Gaziantep düğün yapılacak yerlerde sana kişiselleştirilebilen standart hizmetler sunuluyor. Paket kapsamında olmayan, düğününde yer almasını istediğin ve mekanın tedarik edebileceği unsurlar ek hizmetlere dahil oluyor. Gaziantep’te hemen her mekanın menü tadımı fırsatı sunduğunu bilmelisin. Leziz ikramları tadarak değişiklik yapma hakkını sunan işletmeler de çoğunlukta. Diğer hizmetler ise şöyle:

Gaziantep Düğün Mekanları Fiyatları Nasıl?

Gaziantep düğün mekanları fiyatlarının çok cep yakmadığını söylemek mümkün. Bütçe dostu rakamlarla hizmet veren düğün salonları şehirdeki mekanların büyük çoğunluğunu oluşturuyor. Kişi başı ücretlerin ortalaması bütçeyi sarsmayan cinsten. Gaziantep’te uygun fiyatlara şahane bir düğün yapmak kaçınılmaz! Ortalamanın bir tık üstünde fiyatlandırma uygulayan mekanlar da bulunuyor.

Gaziantep yemekli düğün fiyatları kokteyl paketlerinden daha yüksek olabiliyor ancak değişiklik göstermeyen işletmeler de var. Düğünlerin hangi tarihte gerçekleşeceği, fiyatları etkileyen detaylardan biri. Fiyat-performans denebilecek mekanlar oldukça fazla. Yemekli organizasyonlarda çiftlerin menüleri tatma ve dilerlerse değişiklik yapma imkanları bulunuyor. Standart menülere yapılan eklemeler veya çıkarmalar fiyat teklifinin netleşmesinde rol alıyor.

Gaziantep uygun düğün mekanları genellikle yemeksiz başlangıç fiyatlarıyla hizmet veriyor. Çoğunlukla en bütçe dostu olan fiyat teklifi, hafta içi kokteylli düğünlerde sunuluyor. Yemekli bir düğünü uygun fiyatlara yapabileceğin mekanlar da mevcut. Ana yemek tercihinde kırmızı et yerine beyaz et tercih ederek daha uygun fiyatlı bir düğün gerçekleştirebilirsin.

Gaziantep’te Düğün Yapılabilecek Mekan Seçenekleri

Düğün Mekanı Gaziantep’te Nasıl Seçilmeli?

Gaziantep düğün yerlerini gezerken mekanları rakiplerinden ayıran özellikleri öğrenmek gerekiyor. Aynı anda birden fazla kutlama yapmayan, sadece bir organizasyona odaklanan mekanları tercih etmek sana büyük bir avantaj sağlayacaktır. Düğünün devam edeceği saati de öğrenerek planlamalarını buna göre yapabilirsin. Misafir sayısına uygun olan bir davet alanı seçerek şık ve unutulmaz bir organizasyon gerçekleştirebilirsin.

Mekanların konumunun da göz önünde bulundurulması gerekiyor. Mekanın otoparkı varsa, bir de üstüne vale hizmeti sunuyorsa burası listende üst sıralara çıkabilir. Ayrıca, kapalı bir düğün salonu tercih ettiysen havalandırması da oldukça önemli. Az havalandırılan bir salonda dans ederken rahat edemeyebilirsin. Aynı şekilde açık hava mekanlarının önlem almaları da kendilerini öne çıkaracak özelliklerden biri.

Tercih edeceğin mekanda fotoğraf ekibinin varlığı da oldukça önemli. Teslim alacağın poz sayısına sınırlandırma getirmeyen bir mekanı düşünebilirsin. Anlaşma sağlamadan önce çekim ekiplerinin çalışmalarına da göz atarak fikir sahibi olabilirsin. Düğününde yankılanacak şarkıları kendin belirlemek istersen buna onay verecek mekanları araştırabilirsin. “Müzik erkenden kesilmesin” diyorsan kaça kadar devam ettiğini mutlaka sormalısın.

Tüm Düğün Mekanları