gaziantep polis evi
Adres Boztepe Mevki Çevik Kuv. Şb. Müd. Yanı Şehitkamil / Gaziantep

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Gaziantep Polis Evi hakkında

Gaziantep Polis Evi, 1999 yılından beri hizmet veren, çiftlerin mutluluklarına tanık olan bir mekan. Havuz başı ve kapalı davet alanı seçenekleriyle her sene çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapıyorlar.

Uygun fiyatlar sunmaları da çiftlerin buraya yoğun ilgi göstermesini sağlıyor tabii ki. Ayrıca işinde uzman organizasyon ekiplerinin titiz çalışmalarını da övmeden geçemeyeceğiz!

Gaziantep Polis Evi düğün fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
  • Gaziantep Polis Evi fiyatları, havuz başı mekanlara göre ortalamanın çok altında. Yani düğün bütçen düşük olsa dahi böyle şık bir mekanda evlenebilmen mümkün.
  • Polis evindeki fiyatlar, seçeceğin düğün menüsüne ve düğün tarihine göre değişiklik gösteriyor.
  • Çiftlere sundukları standart menüleri var. Dilersen yemeklerde değişiklik talep edebiliyorsun.

Tablodaki fiyatlar başlangıç menüleri için geçerli. İstediğin gibi bir düğün için net rakam almak istiyorsan, hemen alttaki ‘Fiyat Teklifi Al’ butonu seni bekliyor:

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Gaziantep Polis Evi’nin ortalama 300-400 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Havuz başı alanı ve kapalı salonundan dilediğini tercih edebiliyorsun. Bu alanlara ilave olarak restoran, konferans salonu, kafeterya, çamaşırhane, terzi, kuaför gibi seçenekleri de var.

Ayrıca mekanın 51 odalık konaklama imkanı bulunuyor. Uzak noktalardan gelen davetlilerin varsa düğünden sonra burayı değerlendirebilirler.

Gaziantep Polis Evi düğün organizasyonu

Gaziantep Polis Evi’nin düğün paketinde; organizasyon sorumlusu, ses ve ışık sistemleri, fotoğraf ve video, yemek servisi, otopark kullanımı, canlı müzik, mekan süslemeleri, servis personelleri gibi birçok hizmet yer alıyor. Düğün bütçene ve taleplerine göre hizmetler değiştirilebiliyor.

Polis evinin organizasyon sorumluları, çiftler görüşmeye gittiği andan itibaren onlarla ilgilenmeye başlıyor. Merak edilen tüm soruları yanıtlıyorlar. Anlaştıktan sonra ise düğün akışını çiftin istediği şekilde planlıyorlar. Organizasyon günü de bu akışın kusursuz bir şekilde uygulanması için tüm etkinlik boyunca mekanda oluyorlar.

Mekanda yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsan, standart menülerini değerlendirebiliyorsun. Eğer yemek servis etmeyeceksen; konuklarına kuru pasta, düğün pastası ve meşrubat ikramı yapıyorlar.

Gaziantep Polis Evi iletişime geçen çiftlere güncel düğün paketleriyle ilgili detaylı bilgi de veriyor. Mekan yetkilileriyle mutlaka görüşmeni öneriyoruz.

Dekorasyon ve süsleme

Polis evinin açık ve kapalı alanları, çiftlerin dilediği konseptte süslenebiliyor. Seçtiğin renkte masa ve sandalye giydirmeleri yapıyorlar. Dekorasyon konusunda da devamlı olarak senin ve müstakbel eşinin fikirlerini alıyorlar. Yani hayal ettiğin gibi bir düğün olması için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyebiliriz.

Davet alanlarındaki masa ve sandalyelerin yerleştirmeleri de davetli sayına göre yapılıyor.

Şehrindeki en sevilen diğer düğün mekanları da burada: En Popüler Gaziantep Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Müzik

Gaziantep Polis Evi’nde düğün yapmaya karar verdiğinde, paket dahilinde anlaşmalı orkestralarını da temin ediyorlar. Profesyonel orkestranın çaldığı şarkılar, tüm davetlilerini dans pistinden indirmeyecek şekilde eğlendiriyor. E tabii ses sistemi de kaliteli olunca, ortam çok daha eğlenceli hale geliyor.

Mekanda saat 23:00’e kadar müzik kesintisiz olarak devam ediyor. Bu arada dans pistinin de çok geniş olduğunu söylemiş miydik?

Düğün fotoğrafçısı

Polis evinin düğün organizasyonları için anlaşmalı fotoğrafçısı bulunuyor. Bu ekip, düğün günü en güzel anlarınızı kayıt altına alıyor. Hatta iç ve dış mekan çekimlerini de yapıyorlar.

Organizasyonlar da başından sonuna kadar ekip tarafından video kaydına alınıyor. İleride oturup seyredebileceğin, yeri geldiğinde duygulanacağın o güzel düğün videon etkinlik sonrasında sana veriliyor. Düğün esnasında davetlilerinle çekilen pozlarınız ise anında baskı tekniğiyle kendilerine hemen teslim edilebiliyor.

Başka bir fotoğrafçıyla çalışmak istersen, Gaziantep Polis Evi’nin bu konuda bir kısıtlaması olmadığını bilmelisin.

Otopark

Gaziantep Polis Evi Düğün Salonu’nun minik bir otoparkı bulunuyor. Ama burası bile özel aracıyla gelecek olan davetlilerinin çok işine yarayacak.

Alkışlarımız

  • Gaziantep Polis Evi, havuz başı ve kapalı alan olmak üzere iki farklı alan sunuyor. Bu sayede de burada her mevsim düğün yapabilmek mümkün.
  • Uygun fiyatlarıyla büyük alkışlarımızı kazandılar! Havuz başında böylesine iyi fiyatlarla düğün yapabilmek az bulunan durumlardan biri.
  • Çiftin düşüncelerini cidden önemsiyor ve o doğrultuda hareket ediyorlar. Süslemesinden yemeklerine kadar her aşamada çiftin istediği oluyor!
  • Mekan, çiftin yanı sıra davetlileri de düşünüyor. Engelli girişlerinin olması da buna bir örnek.

Diğer organizasyonlar

Gaziantep Polis Evi, düğünlerin haricinde de birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Özellikle bayi toplantısı, kurumsal etkinlik, doğum günü, mezuniyet töreni ve nişan gibi etkinlikler için mekanın kapısı sıkça çalınıyor.

Nişan törenini hala yapmadıysan ve onun için de mekan arayışındaysan, burayı değerlendirebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Gaziantep Polis Evi nerede?

Adres: Boztepe Mevki Çevik Kuv. Şb. Müd. Yanı Şehitkamil / Gaziantep

Polis Evi Gaziantep’te merkeze yakın bir noktada yer alıyor. Yani davetlilerin buraya ulaşmakta zorluk çekmeyecek. Özel araçlarıyla gelecek olan konukların da mekanın otoparkından faydalanabilecek.