İndigo Hakkında

Bodrum Yalıkavak İndigo Restaurant, nefes kesen deniz manzarası ve samimi dekorasyonu ile nikah sonrası yemeği için tercih edebileceğin mekanlar arasında yer alıyor. Kalabalık bir düğün yerine butik bir yemek organizasyonu istiyorsan, İndigo restaurant tam sana göre. Eşin ile hayatlarınızı birleştireceğiniz bu özel günde gün batımına karşı yiyeceğiniz nikah yemeği, unutulmayacak anılar biriktirmeni sağlıyor.

Fiyat Teklifi Al

İndigo Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Bodrum Yalıkavak İndigo düğün fiyatları Muğla nikah sonrası yemeği mekanları fiyat ortalamasında yer alıyor. Bu sayede bütçeni zorlamadan keyifli bir yemek organizasyonu gerçekleştirebilirsin.
 • İndigo Bodrum’da düğün hizmet paketi dışında alacağın ekstra hizmetler mekanın senden talep edeceği rakamı yükseltiyor.
 • İndigo Restaurant Yalıkavak’ta farklı günlerdeki organizasyonlar için farklı fiyatlar ödemen gerekiyor. Hafta sonu mekana olan talep yükseldiği için hafta içi yapacağın nikah yemeği daha hesaplı oluyor.
 • İndigo menü fiyatları alacağın yemek türüne göre değişiyor. Örneğin; meze ağırlıklı vejetaryen yemekler tercih etmek, et menülerine göre daha uygun fiyatlardan başlıyor.
 • Beyaz etli yemeklerin de kırmızı ete göre daha uygun olduğunu görüyoruz. Ancak özel balık tariflerinin fiyatları daha yüksek olabiliyor.
 • Eğer nikah sonrası yemeğinde alkollü içecek servis etmek istersen, ödemen gereken miktar yükselebiliyor. Meşrubat servisli etkinlikler daha tasarruflu olabiliyor.
 • Yalıkavak Merkez İndigo’da nikah yemeği fiyatlandırması kişi sayısı üzerinden yapılıyor. Bu nedenle tasarruflu bir evlilik süreci için butik bir organizasyon tercih etmeni öneriyoruz.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
İndigo
Açık ve Kapalı Alan
Min. 50 - Max. 150

İndigo Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

İndigo Beach Club Bodrum’da güneşin ve denizin tadını çıkarabileceğin bir organizasyon için kapılarını açıyor. Gün içinde kullanabileceğin plaj alanı, nikah yemeğinin gerçekleşeceği masalar ile oldukça yakın. Bu sayede yemeğini denize birkaç adım uzaktaki kumsalda yiyebiliyorsun. Bu sayede gün içinde istediğin gibi yüzebilir, akşam olduğunda da misafirlerinle kolayca yemek faslına geçebilirsin.

Bodrum Yalıkavak İndigo restoran oldukça geniş bir menüye sahip. Bodrum İndigo menüsü Türk, Akdeniz ve Avrupa mutfağından esintiler taşıyor. Onlarca meze, balık ve farklı ana yemekler arasından seçim yapabilir, geniş alkol menüsü sayesinde misafirlerinle kokteyl havasında bir organizasyon geçirebilirsin. Alakart menü hizmetini tercih edeceksen söylediğin yemeklerin soğumadan hızla masana geleceğinden emin olabilirsin.

İndigo Balık Yalıkavak’ta kişiselleştirilmiş organizasyon menüsü oluşturman da mümkün. Önceden mekana giderek meze ve ana yemekleri tadabilir, istediğin değişiklikleri yaptıktan sonra menünü tamamlayabilirsin. İndigo Yalıkavak’ta vegan ve vejetaryen opsiyonların yanı sıra; çocuk menüsü de bulunuyor. Deniz mahsullü içli köfte gibi özel lezzetler burada nikah yemeği yapan çiftlerin beğenisini topluyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • İndigo Bodrum Yalıkavak, klasik Bodrum mimarisini yansıtıyor. Beyaz ve mavinin kusursuz uyumu restoranın duvar ve masalarını süslüyor. Mekanda denizin zarafeti ile uyum yakalayan sade dekorasyon ve süslemeler kullanılıyor.
 • İndigo Yalıkavak Bodrum’da beyaz ve kahve detaylı masalar mekana ismini veren indigo, yani lacivert detaylar ile süsleniyor.
 • Rustik ambiyans yansıtan bir nikah sonrası yemeği hayal ediyorsan, İndigo senin için çok uygun. İstersen mekana kendi süslemelerini de getirebilir, rustik ve bohem konsepti daha da detaylandırabilirsin.
 • Bodrum İndigo davetini aydınlatmak için loş ışık kullanmayı tercih ediyor. Bu sayede gözün yorulmadan denizin yansımalarına odaklanabilir, sakin ve huzurlu bir organizasyon gerçekleştirebilirsin. Açık alanda ipe asılmış peri ışıkları kullanılıyor.
 • Mekanın kullanabileceğin kapalı bir alanı da bulunuyor. Aynı sade anlayış ile dekore edilen kapalı alan, yüksek tavanı ve havadar yapısı ile açık alanın esintisini aratmıyor.

Müzik

İndigo Yalıkavak düğün ve nikah yemeğini bir seviye üste çıkarmak için kapsamlı bir müzik hizmeti sağlıyor. Farklı müzisyenler, şarkıcılar ve müzik grupları ile anlaşan İndigo, her akşam sohbetini daha da keyiflendirecek canlı müzik hizmeti ile yanında oluyor. Nikah yemeği organizasyonun için istediğin müzisyen ile anlaşabilir veya mekan ile anlaşmalı olan gruplarla iletişime geçebilirsin.

Fotoğrafçı

Nikah yemeğinde bir araya gelen aile üyeleri ve arkadaşlar ile birçok fotoğraf çekmek çoğu çiftin önemsediği bir detay oluyor. İndigo Yalıkavak Restaurant kendi fotoğrafçısına sahip olmasa da dışarıdan bir fotoğrafçı ile çalışmaya izin veriyor. Anlaştığın fotoğrafçı organizasyon boyunca senin ve yakınlarının anılarını ölümsüzleştiriyor. Gün batımında denizin önünde eşin ile romantik fotoğraflar çekebilirsin.

İndigo Diğer Organizasyonlar

İndigo Beach Bodrum nikah sonrası yemeği dışında birçok farklı organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. Açılış, bayi toplantıları, davet, resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve doğum günleri İndigo’nun şık sahilinde gerçekleştirilebiliyor. İndigo’da nikah yemeği yapmak istediğinden emin olmak için daha erken bir tarihte eşin ile küçük bir kutlama veya romantik bir yemek gerçekleştirerek mekandaki hizmetleri gözden geçirebilirsin.

Alkışlarımız

 • İndigo Yalıkavak Merkez organik ürünler kullanmaya ve mevsim balıkları servis etmeye dikkat ediyor. Bu sayede tüketeceğin her şeyin sağlıklı ve yöresel olduğuna emin olabilirsin.
 • Yöresel ürün kullanımı, tesisin bölgenin izdihamına katkıda bulunmasını sağlıyor.
 • Saat 12:00 ile gece 02:00 arasında hizmet veren İndigo’da gün boyu vakit geçirebilirsin. Nikah yemeğinden önce stres atmak için ücretsiz şezlongları kullanabilir, yüzmeyi veya güneşlenmeyi tercih edebilirsin.
 • Mekanın çalışanları güler yüzlülükleriyle övgü topluyor. Mekana girdiğin andan itibaren evindeymişçesine gibi samimi bir hizmet ile karşı karşıya kalıyorsun.
 • Mekandaki dekorasyonun sadeliği ve ortamın samimiyeti doğa ile iç içe hissetmene ve konukların ile keyifli sohbetine odaklanmaya yardımcı oluyor.

İndigo Nerede?

Adres:Merkez Mah. Plaj Yolu Cad. No: 8 Yalıkavak-Bodrum/Muğla

Bodrum’da canlı bir mekan olan Plaj Yolu Caddesi İndigo’ya ev sahipliği yapıyor. Mekana toplu taşıma kullanarak gitmek istiyorsan, 2-6 numaralı otobüsü kullanabilir; Yalıkavak İskele Durağı’ndan kısa bir süre yürüyerek İndigo’ya ulaşabilirsin. Bodrum şehir merkezinden Yalıkavak İndigo Restaurant’a gitmek de oldukça kolay. Araba ile 20 dakika içinde mekana varabilirsin.

Fiyat Teklifi Al