Kebapçı Hakkında

Nikah sonrası yemek organizasyonu yapabileceğin Kebapçı Altıeylül Balıkesir’de yer alıyor. Kebapçı Balıkesir’de şık bir ortamda samimi bir nikah sonrası yemeği planlayabilirsin. Birbirinden güzel yemek seçenekleriyle öne çıkan Balıkesir Kebapçı Restaurant, ferah ve keyifli etkinlikler yapabileceğin açık bir alana da sahip. Nikah yemeğin için istersen bahçeyi, istersen şık ve havadar kapalı alanı tercih edebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kebapçı Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Kebapçı Balıkesir fiyatları oldukça uygun rakamlardan başlıyor. Kebapçı Altıeylül fiyatları Balıkesir nikah sonrası yemeği hizmeti veren restoranların fiyat ortalamasının altında yer alıyor.
 • Balıkesir Kebapçı’da fiyatlar kişi sayısı üzerinden belirleniyor. Seçeceğin menünün içeriğine göre ödeyeceğin rakamlar da farklılık gösteriyor.
 • Kebapçı Balıkesir fiyat listesi kendi içinde fiyat farklılıkları gösterebiliyor. Örneğin; kırmızı et menülerini tercih etmek, tavuk ve balık menülerine göre daha uygun oluyor.
 • Balıkesir Kebapçı menüsünde çocuklar için özel yemekler de yer alıyor. Çocuk menüsü, küçük misafirlerinin damak tadına uyacak seçenekleri uygun fiyatlarla karşımıza çıkarıyor.
 • Yemekten sonra tatlı yemeyi sevenlerdensen, uygun fiyatlı geleneksel tatlılara göz atmanı öneriyoruz. Düğün pastası hizmeti düğün paketine dahil oluyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Kebapçı
Açık ve Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 250

Kebapçı’da 250 kişiye kadar gruplar ağırlanabiliyor. Balıkesir Kebapçı iletişim kurman halinde misafir sayısına uygun olarak salonlarını düzenleyebiliyor. Açık alanda yer alan masalar çim alana yayılıyor. Kapalı alanda planlayacağın nikah yemekleri için ise masaları birleştirerek uzun ve tek bir masa yaratabilirsin. Bu sayede tüm misafirlerin rahatça sohbet edebiliyor.

Kebapçı Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

Kebapçı Balıkesir’de nikah sonrası yemek organizasyonu yapabilmen için birçok hizmete yer veriliyor. Yakınların ile nikah sonrasında bu mekana gelerek keyifli bir yemek yiyebilir, ailelerin ve arkadaşların tanışıp kaynaştığı samimi bir ortam yaratabilirsin. Kebapçı Altıeylül’deki geniş salonu ile eğlence ve yemek deneyimlerini bir araya getiriyor ve bu özel gününde güler yüzlü bir hizmet sunuyor.

Balıkesir Altıeylül Kebapçı düğün paketleri birçok farklı yemek seçeneği içeriyor. Izgara etler, büryan, beyti ve benzeri seçenekler sıklıkla tercih ediliyor. Mekana adını veren Adana ve Urfa kebapların yanında tercih edebileceğiniz patlıcan kebabı opsiyonu da karşımıza çıkıyor. Nikah yemeği öncesinde tadabileceğin Kebapçı Balıkesir menüsü, isteğin üzerine değiştirilebiliyor ve damak zevkine uygun olarak düzenlemeler yapılabiliyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Balıkesir Kebapçı düğün dekorasyonunu oldukça önemsiyor. Mekanın şıklığı konuklarını büyülüyor ve birbirinden güzel fotoğraflar çekmek için uygun bir arka plan oluşturuyor.
 • Altıeylül Balıkesir Kebapçı hem açık hem de kapalı etkinlik alanlarına sahip. Kapalı alan, yüksek tavanı ve led ışıklı aydınlatması ile sana ve misafirlerine büyüleyici bir ortam sunuyor.
 • Kapalı alandaki masalar modern bir dekorasyona sahip. Ancak özel süsleme yaptırmak istersen dışarıdan organizasyon sorumluları ile çalışabilirsin. Mekan, seçtiğin organizasyon sorumlusu ile iş birliği yaparak süslemeleri istediğin hale getirebiliyor.
 • Kebapçı ferah bir salona sahip. Mekana ışıklandırılmış kolonlar arasından giriliyor. İyi aydınlatılmış kahve tonlarında masa ve sandalyeler ortamı uyumlu hale getiriyor. Kaliteli ışıklandırma sayesinde birbirinden güzel fotoğraflar çekebiliyorsun.
 • Eğer bahar veya yaz aylarında evleniyorsan, Kebapçı’nın bahçesi tam sana göre. Çoğunluğu çim alandan oluşan bahçe, ağaçlar ve rengarenk çiçekler arasındaki masalar ile keyifli bir yemek deneyimi sunuyor.
 • İsteğin üzerine Kebapçı’nın bahçesini renkli balonlar veya fotoğraf köşeleri ile süsleyebilirsin. Bu tarz süslemeler nikah yemeğine eğlenceli bir hava katıyor.

Müzik

Altıeylül Balıkesir Kebapçı hizmetleri müzik ve eğlence de içeriyor. Saat 23:00’e kadar mekanda istediğin müzikleri dinleyerek nikah yemeğini daha da keyifli hale getirebilirsin. Kebapçı Restaurant Balıkesir, istediğin tarza uygun şarkıları ses sistemleri yardımıyla hizmetine sunuyor. Ancak beğendiğin şarkılardan oluşan bir çalma listen varsa bu listeyi mekan sorumlularına ileterek çalınmasını sağlayabilirsin.

Fotoğrafçı

Kebapçı, bünyesinde bir fotoğrafçı bulundurmuyor. Ancak mekan sorumluları ve organizasyon sorumluların ile anlaşarak kendi fotoğrafçını getirebilirsin. İstediğin fotoğrafçı ile anlaşabilir, onları da bu özel gününde ağırlayabilirsin. Getireceğin fotoğrafçılar etkinlik boyu sen ve yakınlarının fotoğraflarını çekiyor ve nikah sonrası yemeğini ölümsüz hale getiriyor. Mekanın bahçesinin fotoğraf çektirmek için ideal olduğunu da hatırlatmak istiyoruz.

Kebapçı Diğer Organizasyonlar

Kebapçı Restaurant nikah yemeği dışındaki organizasyonlarda da yanınızda oluyor. Açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, davetler, resepsiyonlar, doğum günleri, yıl dönümü kutlamaları ve fazlası birçok etkinlik Kebapçı’da düzenlenebiliyor. Güzel havalarda çim alanda planlayacağın kutlamalar, doğa manzarası ve misafirlerini hayran bırakıyor. Kebapçı Altıeylül menü seçenekleri, etkinliğine özel olarak planlanabiliyor.

Alkışlarımız

 • Nikah sonrası yemek organizasyonunda ufak misafirlerin olacaksa, Kebapçı senin için uygun bir seçim. Kebapçı, rengarenk çocuk oyun odası ile övgü topluyor. Siz sohbet ederken çocuklar sıkılmadan iyi vakit geçirebiliyor.
 • Kebapçı Balıkesir engelli misafirler için özel girişlere sahip olması ile Balıkesir nikah sonrası yemek mekanları arasında öne çıkıyor. Bu sayede tüm misafirlerin bu özel günde zorlanmadan yanında olabiliyor.
 • Kebapçı, şehir merkezindeki konumu ile tüm endişelerini ortadan kaldırıyor. Mekanın konumu sayesinde şehir merkezindeki nikah salonlarından yemek alanına geçmek zaman kaybettirmiyor.
 • Mekanın sahip olduğu açık alan şehir merkezinin yoğunluğundan uzaklaşmanı sağlıyor. Çim alanda istediğin gibi eğlenebilir, bu mutlu gününü kutlarken şehrin stresini unutabilirsin.
 • Balıkesir Kebapçı mail yoluyla rezervasyon yaptırabileceğin bir mekan. Bu sayede mekan hakkında bilmek istediğin her bilgiye de kolayca ulaşabilirsin.

Kebapçı Nerede?

Adres:Bahçelievler Mahallesi, Düzgün Sk. No:23, 10100 Altıeylül/Balıkesir

“Balıkesir Kebapçı Restaurant nerede?” diye soracak olursan, cevap Altıeylül oluyor. Bahçelievler Mahallesi’nin merkezi bir bölgesinde bulunan Kebapçı’ya ulaşım oldukça kolay. Mekana özel araç ile rahatlıkla gidilebiliyor. Ancak toplu taşıma kullanmak istersen de birçok seçeneğin oluyor. T6-A numaralı otobüs ile Bahçelievler Mahallesi’ne ulaşabilir; buradan kısa bir yürüme mesafesi ile Kebapçı’ya ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al