Manisa Düğün Mekanları

8 düğün mekanları bulundu.

Manisa’daki Düğün Mekanları

Ege’nin en büyük şehirlerinden Manisa, düğün organizasyonunu yapabileceğin yerler arasında bulunuyor. Bereketli toprakları, zengin kaynakları ve şahane doğası olan bu şehirde organizasyon yapabileceğin onlarca mekan mevcut. İstek ve beklentilerine uygun olan davet alanını Manisa’da bulabileceğini düşünüyoruz. Manisa’nın açık ve kapalı davet alanları; yemekli veya kokteylli organizasyonların için hizmet veriyor.

Düğününü Manisa’da yapmayı planlayan çiftler Salihli düğün mekanlarına göz atabilirler. Şehirdeki mekanların büyük bir kısmı Salihli’de konumlandırılıyor. Salihli’nin yanı sıra Akhisar ve Manisa Merkez’de de onlarca sayıda mekan bulunuyor. Düğün organizasyonunu gerçekleştirebileceğin ilçeler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Manisa’da organizasyonların için hizmet alabileceğin onlarca ilçe ve çok daha fazla sayıda semt bulunuyor.

Yemyeşil doğası ile ön plana çıkan Manisa’da çok sayıda kır bahçesinin, çiftlere hizmet sunuyor olması tesadüf değil. Manisa’da kır düğünü organizasyonları çiftler tarafından ilgi görüyor. Kır düğünü yapabileceğin yerler arasında; Merkez, Salihli ve Akhisar gibi ilçeler bulunuyor. Mekanlar cep yakmayan fiyatlarıyla öne çıkıyor. Fakat kişi başı fiyatları ortalamanın üzerinde seyreden mekanlar da mevcut.

Merkez ve Salihli dışında Akhisar düğün mekanları da çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Akhisar’da düğününü gerçekleştirebileceğin otel ve kır bahçeleri bulunuyor. Bunların yanı sıra nikah sonrası yemeği yiyip sevdiklerinle birlikte kutlama yapabileceğin davet alanları ve restoranlar da burada mevcut. Çiftlerin bütçe ve davetli sayılarına uygun olan her türlü mekanı Manisa’da bulabileceğini düşünüyoruz.

Manisa Düğün Mekanları Fiyatları Nasıl?

Fiyatlar Manisa düğün yerlerine göre farklılıklar gösterebiliyor. Mekanın konumu ve sunmuş olduğu hizmetler ücretlere de yansıyor. Bunların yanı sıra almak istediğin ekstra hizmetler, menü seçimin ve davetli sayın gibi unsurlar da ödeyeceğin tutarı pek tabii ki etkiliyor. Tüm bunları bir kenara bırakıp genele baktığımız zaman Manisa düğün fiyatlarının bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz.

Öncelikle kişi başı ücretlendirmesi makul olan uygun fiyatlı mekanlardan bahsedelim. Manisa uygun düğün mekanları şehrin her ilçesine yayılmış durumda. Merkez, Salihli, Ahmetli, Yunusemre, Akhisar gibi ilçelerde uygun fiyatlı pek çok mekan bulunuyor. Uygun fiyatlı mekanların büyük bir kısmını kır bahçeleri oluşturuyor. Cep dostu davet alanlarının maksimum 2.000 kişilik kapasitesi oluyor.

Manisa’da ortalama fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin mekanlar da mevcut. Bu mekanların kişi başı ücretlendirmeleri cep yormuyor. Çiftler, uygun fiyatlı mekanların bulunduğu ilçelere ek olarak Turgutlu, Kula ve Alaşehir’de de cep yakmayan bir düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyor. Ayrıca Manisa butik düğün mekanlarının büyük bir kısmı da ortalama fiyatlarıyla ön plana çıkıyor.

Gelelim fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde seyreden davet alanlarına. Bu mekanlar da davetli başına fiyatlandırma yapıyor. Çiftlerin aldıkları ek hizmetlerin bu fiyatlandırmaya dahil olmadığını da söyleyelim. Yunusemre, Salihli ve Şehzadeler ilçelerinde daha lüks mekanlar bulabilirsin. Erkenden rezervasyon yaparak ve indirimleri takip ederek planladığın bütçenin altında bir ücret ödeyebilirsin.

Manisa'da Düğün Yapabileceğin Mekanların Türleri

Manisa En İyi Düğün Mekanlarının Paket İçeriği

En iyi düğün mekanı paketi, içeriği zengin olandır bizce! Manisa’nın en güzel düğün mekanlarında sunulan hizmetlerden bahsedelim sana öyleyse. En iyi düğün mekanları alanında yetkin profesyoneller ile birlikte hizmet veriyor. Catering ve organizasyon firması, çekim ekibi, müzisyen, DJ, vale ve karşılama hostesi ile çalışan mekanlar çiftler tarafından da sıkça tercih ediliyor.

Abartıdan uzak bir şekilde dekore edilmiş, modern ve yenilikçi mekanlar çiftler için ‘en iyi’ kategorisinde yer alıyor. Paket içeriğinde; mekan, masa ve sandalye süslemeleri olan davet alanlarını çiftler çok seviyor. Kendi zevkleri doğrultusunda süsleme yapmak isteyen çiftler de bulunuyor. Manisa’daki düğün mekanlarının çoğu çiftlerin dışarıdan bir organizasyon sorumlusuyla çalışmasına müsaade ediyor.

Manisa yemekli düğün mekanlarında ön plana çıkan en önemli unsur menü. En iyi düğün mekanlarının olmazsa olmazı; zengin menü opsiyonları ve özel menü seçenekleri. Bu mekanlarda çiftler, düğünden önce menü tadımı yaparak yemek seçimi yapıyor. Manisa düğün mekanlarında; özenle hazırlanan menülerin, ikramlıkların ve çeşitli meşrubatların sunumu yapılıyor.

Yemek servisi ve müzik hizmetleri gece yarısına kadar hız kesmeden devam ediyor. Gece yarısından sonra da hizmet veren mekanlarda; after party alanı, dans gösterileri, volkan ve konfeti şovları oluyor. Ayrıca en iyi düğün mekanlarında hazırlık odası, otopark ve engelli girişi de bulunuyor. Çiftlere ise bu zengin düğün paketlerinin keyfini sürmek kalıyor!

Tüm Düğün Mekanları