Mersin Nikah Sonrası Yemeği

0 nikah sonrası yemeği bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Mersin’deki Nikah Sonrası Yemeği

Mersin’de nikah sonrası yemek organize edebileceğin çok sayıda mekan bulunuyor. Mersin’de nikahtan sonra gidilecek mekanlar yoğun olarak merkezi ilçelerde yer alıyor. Yemek organize etmene yardımcı olacak onlarca mekan; Akdeniz, Mezitli, Toroslar ve Yenişehir merkez ilçelerinde bulunuyor. Silifke, Tarsus ve Erdemli ilçelerinde ise azımsanamayacak sayıda mekan seçeneğin var.

Özellikle merkez ilçelerde ulaşım çok kolay olmakla birlikte, diğer ilçelerde de ulaşım konusunda sorunu yaşamayacaksın. Mersin Belediyesi’nin toplu ulaşım araçları ile istenilen konuma ulaşmak çok kolay. Misafirlerin toplu ulaşım araçları ile Mersin nikah kutlama mekanlarına ulaşım sağlayabilir. Bu otobüsler için Mersin 33 Kart almak gerekiyor. Tercihe bağlı olarak ise taksi veya özel araçla mekanlara ulaşılabilir.

Mersin’de nikah sonrası eğlence dolu anlar yaşatacak mekanlar; restoran, meyhane, tesis, ocakbaşı, bistro türünde. Mekanlar mevsim koşulları karşısında her türlü hazırlığı yapmış durumda. Çoğu mekanın mevsime uygun açık ve kapalı alanları hizmette. Aynı zamanda ısıtma ve soğutma sistemleri sayesinde hava durumu karşısında her türlü duruma karşı hazırlar.

Mersin nikah sonrası eğlence fikirleri için mekanların birbirinden tecrübeli ekiplerinden öneriler alabilirsin. Mekanlarda genelde after party düzenlenmiyor. Ancak evliliğini yemek sonrasında dostların ile gecenin devamında Mersin’in aktif gece hayatında kutlamaya devam edebilirsiniz. Biliyorsun ki Mersin’in gece hayatı oldukça zengin. Dilersen bir seçenek olarak sahilde huzurlu bir yürüyüş de yapabilirsin.

Mersin Nikah Yemeği Mekanlarının Olanakları

Mersin nikah kutlama mekanları farklı farklı manzaralar sunuyor. Denize karşı birbirinden muhteşem iştah açtıran mezeler ile misafirlerine görsel ve lezzet açısından bir şölen yaşatabilirsin. Üstelik bu birbirinden güzel manzaralara sahip mekanlarda fiyatlar oldukça uygun. Hafta içi ve hafta sonu genelde fiyatlarda bir değişiklik olmuyor.

Mekanların birbirinden güzel manzaraları yemeğine eşlik edecek! Mersin’de nikah sonrası yemek organizasyonu için deniz manzarasının yanı sıra panoramik, park, şehir, orman, kır, bahçe ve doğa manzaralı birçok seçenek arasından seçim yapabilirsin. Dere kenarında deniz mahsullü bir menü sunabilirsin. Orman manzarasında, kır bahçesinin içinde kusursuz bir organizasyon düzenleyebilirsin.

Mekanların menü içeriklerine baktığımızda dolu dolu bir liste ile karşılaşıyoruz. Kuru Yunan cacığı, trüflü Girit ezmesi, babagannuş, tahinli patlıcan mutebbel, mekdus, humus, içli köfte, burger ve salatalar, dünya tatlıları, pizza çeşitleri, et ve balık çeşitleri bunlardan sadece bazıları. Davetlilerine özel menü seçenekleri de barındırıyorlar. Çocuklara özel, vegan ve vejetaryen menüleri de listene ekleyebiliyorsun.

Menülerde tadım yapabilirsin, özel menüler ile davetlilerini memnun edebilirsin. Ancak unutmamalısın ki her mekanın özel menü seçeneği ve kokteyl servisi bulunmuyor. Menü içeriğini davetlilerine haber vermen iyi olabilir. Bu moralini bozmasın, yemeklerin tadını doyum olmayacağına emin olabilirsin. Bu muhteşem yemeklerin servisi ise genellikle 00:00 civarı son buluyor.

Mersin Nikah Sonrası Yemek Mekanlarının Avantajları

Mersin Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Mersin nikah sonrası yemek fiyatları diğer illere göre oldukça uygun. Bütçe dostu bir fiyat olanaklarına sahip çoğu mekan. Neredeyse bütün mekanlar hafta içi ve hafta sonu arasında bir fiyat ayrımı yapmıyor. Fiyatlar kişi başı makul seviyelerden başlıyor ve sayılı mekanda bu fiyat ortalamanın üstüne çıkabiliyor.

Mersin nikah sonrası yemek organizasyonu daha lüks olsun istersen, farklı seçenekler de bulabilirsin. Meyhanede göz kamaştıran manzarada bir organizasyon düzenleyebilirsin mesela. Kokteyl düşünürsen 200 kişi, yemekli bir davet düşünürsen eğer 100 civarı bir davetli listesi oluşturman gerekiyor. Mekan otoparklarının araç kapasiteleri değişiklik gösterebiliyor, bunu da gözden kaçırmamalısın.

Aile üyelerin, bütün akrabalarınızı davet etmek isteyebilir. Ancak endişelenme, 400-500 kişilik kapasiteye kadar çıkabilen mekanlar içerisinden bile bütçeye en uygununu seçebilirsin. Fazla kapasitesine rağmen fiyatlar gayet her bütçeye hitap ediyor. Akdeniz mutfağının en özel parçaları, uygun fiyatlarda titizlikle sunulacak. Mütebbel adı verilen tahinli patlıcan salatası, mutlaka bu sunulan lezzetler arasında bulunmalı diye düşünüyoruz.

Mersin’de nikah sonrası müzikli yemek hizmeti sunan mekanların ilçelere göre fiyatlarında pek bir değişim yok. Ortalama olarak neredeyse her bölgede fiyatlar benzer özellik taşıyor. Bu sebeple sana konum olarak en uygun yeri gönül rahatlığı ile seçebilirsin. Her mekanda iyi kalitede bir hizmet alacak, profesyonel kişilerden oluşan ekipler ile sorun yaşamayacaksın.

Tüm Nikah Sonrası Yemek Mekanları