romantizmin doruklarında: çamlıca düğün mekanları ve fiyatları

İstanbul’un en güzel manzaralarına sahip, Üsküdar’ın yeşil ilçesi Çamlıca, düğün mekanları bakımından romantik alternatiflere sahip. Çamlıca Tepesi, düğün fotoğrafları için çiftlerin özellikle çekime gittiği güzellikte bir yer. Hem Çamlıca Tepesi düğün mekanlarını hem Çamlıca düğün salonlarını hem kır bahçelerini hem de şık davetler için hizmet veren restoranları inceledik bu yazımızda. Fotoğraf galerilerini dolaş, tanıtım videolarını izle, hepsinden ücretsiz fiyat teklifi al ve beğendiklerini karşılaştırdıktan sonra kararını ver.

İçindekiler

Çamlıca düğün mekanları fiyatları nasıl?

Çamlıca düğün salonları yemeksiz düğün için ortalama 3.000-5.000 TL’den açılışı yapıyor. Hafta sonu 5.000-7.5000 TL’lere çıkabiliyor açılış fiyatları. Çamlıca kır düğünü mekanlarında yemekli düğün için kişi başı ücret ise ortalama 30-50 TL diyebiliriz. Tabii mekana, lokasyona, menüye göre fiyatlar değişiyor. Üsküdar düğün salonları fiyatları ile karşılaştırmak için tıkla.

Park Night Restaurant

Park Night Davet ve Balo Salonları olarak da bilinen mekan nefis manzaralı, nezih Çamlıca düğün mekanları arasında. Çamlıca Tepesi’nde yer alan restoran alkollü ve alkolsüz menüleri ile konuklarını ağırlıyor. Çamlıca nişan mekanları arasında da ilgi gören Park Night’ın zarif dekorasyonuna ilk görüşte vurulacağına eminiz.

Park Night Davet ve Balo Salonları düğün fiyatları

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

100-650 kişi kapasiteli.

Çamlıca Tepesi düğün mekanları arasında özel bir yere sahip olan mekanın fotoğrafları ve organizasyona dair ayrıntılı bilgileri için Park Night Restaurant Düğün inceleme yazımızı oku.

Park Night Restaurant nerede, telefonu kaç?

 • Turistik Çamlıca Cad. No: 52 Büyük Çamlıca Üsküdar

O Ağacın Altı Bambi

Bambi Garden O Ağacın Altı Küçük Çamlıca’da enfes manzarası, 7 farklı davet alanı ile masalsı bir kır düğünü mekanı. Camekanlı ve üzeri açılıp kapanabilen kapalı davet salonları da mevcut. Trend süslemeleri, manzarası, leziz yemekleri, güler yüzlü hizmeti ile keyifli Çamlıca düğün mekanları arasında.

Bambi Garden O Ağacın Altı düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Kapasite

Garden 1000 kişi
Teras Lounge 300 kişi
Restoran 300 kişi
Cam Salon 300 kişi
Gül Bahçesi 200 kişi

Fotoğraflar ve düğün paketlerine dair ayrıntılı bilgi için Çamlıca kır düğün salonu O Ağacın Altı Bambi Garden inceleme yazısını okuyabilirsin.

Bambi Garden O Ağacın Altı nerede, telefonu kaç?

 • Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No: 3/1 Üsküdar İstanbul
 • 0216 706 6840

Çamoluk Düğün Salonu

Çamlıca düğün salonları arasında ucuz fiyatları ile dikkat çeken mekan, mütevazı bir kutlama için uygun bir seçenek. 1997 yılından beri hizmet veren düğün salonu, standart beklentilerini karşılayabilecek bir mekan. Dekorasyonu, fotoğraf ve video çekim gibi hizmetlerini biraz daha geliştirmesi, yenilenmesi iyi olur ama uygun fiyatları nedeniyle her türlü bu civarda popüler. Servisin hızı ve mekanın temizliği için yapılan yorumlar olumlu. Bu arada mekanı uygun fiyata kiralayıp fotoğrafçını da organizasyon firmanı da kendin ayarlayıp salona getirebilirsin.

Çamoluk Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

750-1000 kişi kapasiteli.

Çamoluk Düğün Salonu nerede, telefonu kaç?

 • Ferah Mah. Çamoluk Sok. No: 1 Büyük Çamlıca

Sancak Efsane Düğün Salonu

Fiyat-performans açısından başarılı, davetli kapasitesi fazla Çamlıca düğün salonu arıyorsan Sancak Efsane’yi mutlaka değerlendirmelisin. Napolyon sandalye ve beyaz yuvarlak masalarında alternatif renklerde süsleme yapan mekan 10 poz 20 adet fotoğraf, şık düğün pastası, mavi-yeşil-kırmızı sahne ışıkları, keyifli orkestrası, gecenin en güzel anlarının kayda alındığı düğün videosu hediyesiyle tatmin edici bir salon.

Sancak Efsane Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL

Sancak Efsane kampanyalı düğün paketleri ile büyük indirimler de sunuyor. Fiyat teklifi almak için zaman kaybetme, mekanın taliplisi çok.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

1000 kişi kapasiteli.

Sancak Efsane Salonu nerede, telefonu kaç?

 • Yavuztürk Mah. Ece Sok. No: 10 Üsküdar/İstanbul

Nagehan Düğün Salonu

Çamlıca Tepesi düğün mekanları arasında yer alan Nagehan Düğün & Davet, beyazın hakim olduğu zarif dekorasyonu, kaliteli hizmeti, dillere destan kına gecesi organizasyonları ile çok hoş bir yer. Kapasitesi ve konsepti farklı, açık ve kapalı 4 farklı davet alanı var.

Nagehan Düğün Salonu fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

 • Salon Balkon 850 kişi
 • Salon Gülru 230 kişi
 • Salon Firuze 330 kişi
 • Salon Alya 270 kişi

Nagehan Düğün & Davet nerede, telefonu kaç?

 • Küçük Çamlıca Cad. Şehit Serhat Emre Sok. No: 35 Küçük Çamlıca

Çamlıca Davet & Balo Salonu

Standart beklentilerini karşılayacak, geniş bir mekan Çamlıca Davet Balo Salonu. Beyaz masa ve sandalyeleri farklı renklerdeki kurdele ve tüllerle süslüyorlar. Renk değiştiren led ışıkları ile açıkçası biraz eski tip bir salon ama davetli kapasitesi ve bütçe sarsmayacak fiyatları düşünüldüğünde değerlendirebileceğin bir yer. %20’ye varan indirimli düğün paketleri belli bir süre için geçerli, kaçırma.

Çamlıca Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Kapasite

500-750 kişilik.

Çamlıca Düğün Salonu nerede, telefonu kaç?

 • Ferah Mah. Ferah Cad. Bulduk Sok. No: 1 Büyük Çamlıca/Üsküdar
 • 0212 963 3631

Küçük Çamlıca Restaurant

Çamlıca düğün mekanları arasında yine tepedeki konumu ile manzara avantajından faydalanabileceğin, hem açık hem de kapalı davet alanları bulunan popüler bir restoran burası. Açık hava düğün istersen terası, kapalı alan istersen salonunu şıkır şıkır süsleyip hazırlıyorlar. İstediğin renkte çiçekler, balonlar, tüllerle süslenen Küçük Çamlıca Restaurant düğün yemeği için 10 menü alternatifi sunuyor. Her açıdan doyurucu bir düğün vadeden restoran, Çamlıca düğün salonları fiyatları için en düşük skaladan açılışı yapacak denli çeşit sunabiliyor.

Küçük Çamlıca Restaurant düğün fiyatları

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Açık alan 200, kapalı salon 300-400 kişilik.

Küçük Çamlıca Restaurant nerede, telefonu kaç?

 • Küçük Çamlıca Cad. Serhat Emre Sok. No: 27 Üsküdar
Yorum Ekle
Benzer Mekanlar