sefa düğün salonu
Sefa Düğün Salonu Adres Tevfik Bey Mah. 2. Orkide Sokak No: 7/3 Sefaköy, Küçükçekmece – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Sefa Düğün Salonu hakkında

Kendini devamlı son trendlere göre yenileyen, profesyonel hizmet veren ve şık bir düğün salonu arayışındaysan seni Sefa Düğün Salonu ile tanıştıralım. İstanbul Sefaköy’de bulunan bu düğün salonu, uzun yıllardır pek çok çiftin dünyaevine girmesine yardımcı olmuş. Yaklaşık 500 kişi kapasiteli salon, bir düğünde isteyebileceğin her şeyi ayaklarına getiriyor.

sefa düğün salonu

Sefa Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
 • İstanbul düğün salonlarının ortalama fiyatlarıyla kıyasladığımızda, Sefa Düğün Salonu’nun fiyatlarının oldukça ekonomik olduğunu görüyoruz.
 • Hafta sonu düğünleri hafta içi düğünlerine göre bir tık pahalı.
 • Eğer istersen dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşabiliyorsun.
 • Yemek servisi gece saat 23.00’e kadar devam ediyor.
 • Mekanda alkol servisi yapılmıyor.
 • Çocukların ilgisini çekecek özel menüler de hazırlayabiliyorlar.
 • Buradaki rakamların yaklaşık fiyatlar olduğunu belirtelim. Eğer firmadan düğününe özel teklif almak istersen hemen aşağıda bulunan pembe butonumuzu kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

sefa düğün salonu

Sefa Düğün Salonu paketleri

 • Sefa Düğün Salonu Sefaköy’ün sunduğu hizmetlerden ilki sana bir organizasyon sorumlusu tahsis etmek. Bu sorumlu düğün konusunda hiçbir sorun yaşamamana yardımcı olacak.
 • Yemek servisi ve servis personeli, kokteyl ve ikramlar da tercihine göre paketin içinde. Menü tadımı ve değişiklik yapma hakkı da öyle.
 • Mekan düzenlemesi ve dekorasyonun yanı sıra ışık ve sahne hizmetlerinin hazırlanması da düğün paketlerine dahil.
 • Fotoğraf çekimi ve müzik yayını da sana sundukları hizmetler arasında.

Dekorasyon ve süsleme

Beyaz ve altın renginin hakim olduğu salon oldukça geniş ve ferah. Aydınlatma seçimlerinin buna yardım ettiğini de belirtmeliyiz. Üstelik salonda kolon bulunmuyor. Salonun alt katında yuvarlak masalar tercih edilmiş ve masalar sekiz kişilik. Üst katında ise dikdörtgen masalar bulunuyor. Gelin yolu ve çevresi masalardaki çiçek buketleriyle ve altın rengi suplalarla uyumlu olacak şekilde süslenmiş.

Müzik

Bir orkestrayla beraber çalışan Sefa Düğün Salonu için düğün gününde eğleniyor olman bir öncelik. Bunun için teknolojiyle uyumlu ışık, sahne ve ses sistemleri kullanıyorlar. Düğünün için hazırlanan bu sistemler sayesinde hem sen hem de misafirlerin eğlenceye doyamayacaksınız. İstediğin tarzda müzikleri çalmaya özen göstereceklerini düşünüyoruz. Müzik saat 23.00’e kadar devam edebiliyor ancak after party alanı bulunmuyor.

sefa düğün salonu

Düğün fotoğrafçısı

Düğün gününden bir sürü hatıra fotoğrafı saklamak isteyeceğini tahmin ediyoruz. Yalnızca biz değil, Sefa Düğün Salonu Küçükçekmece de bunu tahmin ediyor. ? İşte bu yüzden profesyonel bir fotoğraf ve kamera ekibiyle çalışıyorlar. Bu ekip sayesinde hem düğününe ait video kayıtlarına, hem de sevdiklerinle beraber ölümsüzleştiğin fotoğraf karelerine sahip oluyorsun. Dışarıdan bir fotoğrafçıyla maalesef anlaşamadığını belirtelim.

Sefa Düğün Salonu kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 - 40.000 TL

Kına aksesuarları, kaftan ve kına ekibi için anlaşmalı oldukları bir organizasyon firması bulunuyor. Kına tahtı, kına süslemeleri ve kına töreni için gerekli tüm malzemeler bu şekilde karşılanabiliyor. Ancak eğer başka bir firmayla çalışmak istersen bu da mümkün. Bunun dışında yemek servisi ve fotoğraf çekimi gibi düğünlerde sundukları hizmetler kına gecesi organizasyonlarında da geçerli.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Eğer hem ekonomik hem de şık bir düğün mekanı arayışındaysan Sefa Düğün Salonu’nu mutlaka değerlendirmeni öneriyoruz.
 • Aynı anda yalnızca bir düğünün yapılabildiği Sefa Düğün Salonu’nun organizasyon konusunda da çok başarılı olduğunu düşünüyoruz.
 • Altın ve beyaz renklerin hakim olduğu dekorasyon seçimlerini oldukça beğendiğimizi söylemeliyiz.
 • Kına gecesi organizasyonu konusunda da özenli çalışan ekip, kına aksesuarları temin etme şansına sahip.
 • Hem fotoğraf çekimi hem de müzik yayını için anlaşmalı oldukları insanlar bulunduğu için dışarıdan firma arayışına girmen gerekmiyor.
 • Salonlarında kolon bulunmuyor, böylece her misafir dans pistini ve düğün masasını görebiliyor.
 • Toplu taşımayla bu mekana ulaşmak oldukça kolay.

sefa düğün salonu

Sefa Düğün Salonu çift yorumları

Şengül & Murat: “Müessese olarak gerçekten nezih ve ferah bir işletme. Gerek işletme sahibi gerek personel size en kaliteli hizmeti sunmak için büyük emek sarf ediyor. Ödeyeceğiniz miktarı son kuruşuna kadar hizmet olarak geri alacağınızdan emin olabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla evlenecek çiftlere tavsiye ediyorum.”

Nermin & Mehmet: “Karşılamadan uğurlamaya kadar her şey mükemmeldi. Salonun konumu, servis kalitesi, personelin tutum ve davranışları, her şey çok güzeldi. Çok memnun kaldık. Özellikle tavsiye ederim.”

Sefa Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Tevfik Bey Mah. 2. Orkide Sokak No: 7/3 Sefaköy, Küçükçekmece – İstanbul

Sefa Düğün Salonu’na ulaşmak için toplu taşımayı kullanabilirsin. En hızlı alternatif metrobüsle Sefaköy’e gitmek ve ardından Sefaköy Merkez Durağı’na giden 89, 89S, 98, 98AB gibi otobüsleri kullanmak. Düğün salonu bu otobüs durağına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu otobüslere ayrıca Bahçelievler’den de binebiliyorsun. Taksi alternatifinin bulunduğunu da hatırlatalım.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları