Ana Sayfa İstanbul

İstanbul Düğün Salonları ve Mekanları

Küçük bir kız çocuğuyken okuduğun masallardaki, şimdi sıkı takipçisi olduğun dizi ve filmlerdeki gibi bir düğün sonunda sana da kısmet olacak. Hem hayallerine hem de bütçene en uygun İstanbul düğün salonları, kır düğünü mekanları, tarihi İstanbul yalıları, restoranlar, düğün otelleri 2020 fiyatları ve merak ettiğin tüm özellikleri ile burada.

Green Paradise Kır Düğünü: Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

Hem açık hem kapalı davet alanı sunan, şehrin gürültüsünden uzak geniş bir alanda konumlanmış Green Paradise Kır Düğünü düşlerindeki düğün için seni bekliyor.

Vadi Sarayı: Düğün Fiyatı Min. 7.500-10.000 TL

Beykoz'da yer alan Vadi Sarayı Düğün Salonu, sunduğu şık dekorasyonu ve kaliteli hizmetiyle davetlilerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

Valentine Düğün Salonları: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Yıllar geçse de unutulmayan, masal tadında düğün organizasyonları ile öne çıkan Valentine Düğün Salonu; Beylikdüzü’nde hizmet veriyor.

Marmara Yelken Kulübü: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 150-200 TL

İstanbul’da muhteşem Adalar manzarası ile gelin ve damat adaylarının dikkatini çeken Marmara Yelken Kulübü, Erenköy’de hizmet veriyor.

Grand Nevada: Fiyatlar Min. 5.000-7.500 TL

Başakşehir’de bulunan Grand Nevada, geniş alanı, zengin menüsü ve sunduğu özgün hizmetleriyle çiftlere eğlenceli bir düğün vadediyor.

Beyaz Bahçe Butik Otel: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

2 farklı kır bahçesi ve 1 kapalı alanı ile 30 yılı aşkın bir süredir sektörde olan Beyaz Bahçe, Polonezköy’de hizmet veriyor.

Oya Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Oya Düğün Salonu, Üsküdar'da 2005 yılından beri çiftlerin en mutlu günlerine tanıklık ediyor.

Kelebek Çiftliği: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Beykoz'daki Kelebek Çiftliği; şık dekorasyonu, tatlı beyaz balonları ve renkli ışıklandırmaları ile çiftlere rüya gibi bir ortam sunuyor.

Hint Bahçesi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Hint Bahçesi'nde doğanın sunduğu güzelliklerin yanı sıra süslemeler ve aksesuarlarla da kır düğünü konsepti tamamlanıyor.

Besa Albatros Düğün Salonu: Fiyat Min. 10.000 TL ve Üzeri

Besa Albatros Düğün Salonu, akıllardan çıkmayacak atmosferi ile unutulmaz bir düğün organize ediyor.

Reji By Kalyon Hotel: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 150-200 TL

İstanbul'un en güzel manzarasına sahip Reji By Kalyon Hotel, düğün organizasyonları için 4 mevsim tercih ediliyor.

Dört Mevsim Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Dört Mevsim Düğün Salonu, Esenler'de pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyor ve çifte kumruların en mutlu anlarına şahitlik ediyor.

Sarıyer Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Sarıyer Garden, kır düğünü isteyen çifte kumrular için masal tadında ışıltılı davetler gerçekleştiriyor. Sarıyer düğün mekanları arasında panoramik İstanbul manzarası, yemyeşil bahçesi ve kaliteli hizmetleri ile öne çıkan Sarıyer Garden; düğün organizasyonları için çokça tercih ediliyor.
İlayda Davet ve Balo Salonu

İlayda Düğün Salonu: Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

İlayda Düğün Salonu Sarıyer'de beyaz-golden ağırlıklı şık dekorasyonu ve zengin düğün paketleri ile öne çıkıyor. İncele, ücretsiz fiyat iste.
Salon Süleymaniye

Süleymaniye Düğün Salonu: Fiyat Min. 10.000 TL ve Üzeri

Süleymaniye Düğün Salonu Maltepe’de görkemli dekorasyonu ve zengin menüleri ile dikkat çekiyor. Paketlerini incele, ücretsiz fiyat al.
Life Düğün Davet Esenyurt

Life Düğün Salonu: Fiyatı Min. 10.000 TL+

Life Düğün Salonu Esenyurt'ta gösterişli, bol süslü, şıkır şıkır bir mekan. İçinde şelalesi bile var desek? İncele, ücretsiz fiyat iste.
İzoletta Life Park

İzoletta: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

İzoletta, Life Park’ın bünyesindeki sofistike ve büyülü bir butik kır düğünü ve nikah sonrası kutlama mekanı. Paketlerini incele, fiyat talebi oluştur.
Sevil Düğün Salonu

Sevil Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Sevil Düğün Salonu Yenibosna'da uygun fiyatlı, mütevazı organizasyonlar için uygun bir mekan. Düğün paketlerini incele, ücretsiz fiyat al.
Boğaz Kır Organizasyon

Boğaz Kır Organizasyon: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Boğaz Kır Organizasyon Sarıyer'de enfes deniz manzarası ve yemyrşil bahçesi ile masalsı bir kır düğünü mekanı. Paketlerini incele.
Salon Lavita

Lavita Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Lavita Düğün Salonu, uygun fiyatları ve iki katlı organizasyon alanıyla Avcılar’da öne çıkan bir mekan. İncele, fiyat al.
Salon Akvaryum

Akvaryum Düğün Salonu: Fiyatı Min. 3.000-5.000 TL

Akvaryum Düğün Salonu Kağıthane’de klasik balo konsepti ile şık bir davet mekanı. Düğün paketlerini al, ücretsiz fiyat iste.
Asr-ı Mekan Kavacık

Asr-ı Mekan Kavacık Düğün Salonu: Fiyat Min. 7.500-10.000 TL

Asr-ı Mekan Kavacık, Beykoz’da şık dekorasyonu, merkezi konumu, kaliteli hizmeti ile en iyi kapalı davet mekanlarından. İncele, fiyat al.
Tatavla Garden düğün

Tatavla Garden: Düğün Fiyatı Min. 10.000 TL+

Tatavla Garden Şişli'de bir kır düğünü mekanı. Ağaçlarla çevrili davet alanı, zengin menüleri, keyifli organizasyonu ile ilgi çekici. İncele, fiyat al.
Salon Princess

Prenses Düğün Salonu, Ümraniye: Fiyat Min. 10.000 TL

Salon Princess ismiyle de bilinen Prenses Düğün Salonu, Ümraniye'nin en iyilerinden. 2 davet alanı, düğün paketleri ve fiyatları içeride.
Kasr-ı Hüma Düğün Salonu Sancaktepe

Kasr-ı Hüma Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Kasr-ı Hüma Düğün Salonu Samandıra, Sancaktepe'de klasik dekorasyonu, yemekli-ikramlı menüleri, uygun fiyatlarıyla çiftleri bekliyor.
Feriye Palace düğün

Feriye Palace: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 200-300 TL

Feriye Palace düğün için İstanbul'daki en lüks, en muhteşem manzaralı, en nezih mekanlardan. Dillere destan masalsı bir düğün için içeriye gel.
Anisa Davet Salonu

Anisa Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Anisa Düğün Salonu Bahçelievler'de beyaz-mor dekorasyonu, uygun fiyatları, deneyimli ekibi ile en sevilen mekanlardan. Düğün paketlerini incele, fiyat al.
Yeşilyurt Spor Kulübü Restaurant düğün

Yeşilyurt Spor Kulübü Restaurant: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

Yeşilyurt Spor Kulübü Restaurant; denize nazır konumu, bol çiçekli nezih dekorasyonu, açılır kapanır tavanı, profesyonel ekibiyle muhteşem bir düğün mekanı.
Nokta Düğün Salonu, Gaziosmanpaşa

Nokta Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Nokta Düğün Salonu Gaziosmanpaşa'da şık dekorasyonu, ikramlı-yemekli menüleri, ferah atmosferi ile standart üzeri bir mekan. Fiyat teklifi al.
En İyi Gayrettepe Düğün Salonları, Fiyatları

En İyi Gayrettepe Düğün Salonları ve Fiyatları

Boğaz manzaralı, havuz başı, balo ya da salon düğünlerinin en lüks mekanlarından oluşan Gayrettepe düğün salonları, fiyatları ve detayları ile burada.
Zübeyde Hanım Kokteyl Salonu

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonu: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

Zübeyde Hanım Nikah Salonu, Kadıköy Evlendirme Dairesi'nin hemen yanında, 3 davet alanı ile farklı konseptte organizasyonlar düzenliyor. Paketleri incele.
Venüs Düğün Salonu Sefaköy Küçükçekmece

Venüs Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Venüs Düğün Salonu Sefaköy Küçükçekmece'de aydınlık, ferah, şıkır şıkır bir mekan. Uygun fiyatlı düğn paketlerini incele, teklif al.
Tarçıncı Düğün Salonu Fatih

Tarçıncı Düğün Salonu: Fiyatı Min. 5.000-7.500 TL

Tarçıncı Düğün Salonu Fatih'te şıkır şıkır dekorasyonu, güler yüzlü hizmeti ve kapsamlı düğün panetleri ilde popüler. Kına geceleri de pek coşkulu.
Semazen Garden Düğün

Semazen Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Semazen Garden Beykoz kır düğünü mekanları arasında fiyat-performans açısından başarılı bir yer. Zengin düğün paketlerini incele, fiyat al.
Salon Seramoni Avcılar

Seramoni Düğün Salonu: Fiyatlar 10.000 TL ve Üzeri

Seramoni Düğün Salonu Avcılar'da 15 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. Merdivenli, şıkır şıkır salonunda yemekli-ikramlı düğünler için fiyat al.
Polonezköy Düğün Mekanları, Fiyatları, Öneriler

Kartpostal Güzelliğindeki Polonezköy Düğün Mekanları

İstanbul'un en güzel kır bahçelerinin bulunduğu Polonezköy düğün mekanları ile salonları arasında seçtiklerimizi incele, ücretsiz fiyat al.
Çavuşbaşı Düğün Salonları, Fiyatları

En İyi Çavuşbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Beykoz güzeli Çavuşbaşı, düğün salonları ve kır düğünü mekanları ile dolu. En iyilerini fiyatları, paketleri ve öne çıkan özellikleri ile inceledik.
Vals Düğün Salonu

Salon Vals: Düğün Fiyatı Min. 7.500-10.000 TL

Ümraniye'de yer alan Salon Vals, Papatya ve Orkide isimli şık davet alanları ile karşında. Vals Düğün Salonu'nun fiyatları ve menülerini incele.
Fenerbahçe Düğün Mekanları, Fiyatları ve Öneriler

Nezih ve Masalsı Fenerbahçe Düğün Mekanları Önerileri

Denize nazır, nezih ve masalsı güzellikteki Fenerbahçe düğün mekanları Kadıköy ve çevresindeki en kaliteli yerler. Fiyatları ve paketleri ile inceledik.
Ekol Düğün Salonu Bağcılar

Ekol Düğün Salonu: Fiyatı Min. 5.000-7.500 TL

Bağcılar’da hizmet veren Ekol Düğün Salonu, 3 farklı davet alanı ile fiyat ve dekorasyon skalası geniş bir mekan. İncele, teklif al.
Bella Garden Beykoz

Bella Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Beykoz’da yeşillikler içinde bir alana kurulmuş Bella Garden, düğün için hazırladığı muhteşem kır bahçesiyle kalbini çelecek.
Halay Salons

Halay Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Halay Düğün Salonu Sarıyer'de uygun fiyatlı bir yer. İki kapalı salonu, açılır ve kapalı teraslı davet alanları ile hizmet veriyor. Keşfet.
Çekmeköy Düğün Salonları, Kır Bahçeleri, Fiyatlar

Çekmeköy Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri Önerileri

Çekmeköy düğün salonları ve kır düğünü mekanları arasından önerdiklerimizi incele, ücretsiz fiyat teklifi al. Düğününe bizi de çağır.
Teras SalEn İyi Eyüp Düğün Salonları, Fiyatlarıon

Eyüp Düğün Salonları Önerileri ve Güncel Fiyatları

Eyüp düğün salonları, kır bahçeleri, otelleri fiyatları, paketleri ve öne çıkan özellikleri ile bu yazıda. İncele, karşılaştır, fiyat al.
Grand SBaşakşehir Düğün Salonları, Fiyatlarıahra Düğün Davet

Fiyatlarıyla En İyi Başakşehir Düğün Salonları Önerileri

Başakşehir düğün salonları ve kır bahçeleri arasından en iyilerini seçtik, güzelce inceledik. Ücretsiz fiyat teklifi iste, karşılaştır, kararını ver.
Şişli Düğün Salonları, Fiyatları

Hepsi Masal Gibi: En İyi Şişli Düğün Salonları ve Otelleri

Şişli düğün salonları ve otelleri arasından en iyilerini inceledik. Fotoğrafları, paketleri, ayrıntılı incelemelerine bak, ücretsiz fiyat al.
Beşiktaş Düğün Salonları, Fiyatları

En Popüler Beşiktaş Düğün Salonları, Otelleri ve Fiyatları

Beşiktaş düğün salonları, otelleri, kır bahçeleri arasında en popülerleri bu listede. Nefis deniz manzarası, kalite, eğlence. Fiyatları ve paketleri incele.
Uçar Garden Bosphorus

Uçar Garden Bosphorus: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Adres Beylerbeyi Mah. Şemsi Efendi Sok. No:28 Üsküdar/İstanbul Telefon 📞 0216 706 2679 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Uçar Garden Bosphorus hakkında Yemyeşil atmosferi ve muhteşem Boğaz manzarasıyla dikkatleri çeken Uçar...
Çamlık Bahçe Beykoz

Çamlık Bahçe: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 10-30 TL

Çamlık Bahçe; Beykoz’un yemyeşil ormanı içinde bulunan, şehir gürültüsünden uzak, İstanbul’un şirin kır düğünü mekanlarından biri. Keşfet.
Emrah Düğün Salonu Pendik

Emrah Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Emrah Düğün Salonu Pendik'te şıkır şıkır bir mekan. İkramlı-yemekli menüleri, düğün paketleri, fotoğprafları için yazıya gel.