Ana Sayfa İstanbul

İstanbul Düğün Salonları ve Mekanları

Küçük bir kız çocuğuyken okuduğun masallardaki, şimdi sıkı takipçisi olduğun dizi ve filmlerdeki gibi bir düğün sonunda sana da kısmet olacak. Hem hayallerine hem de bütçene en uygun İstanbul düğün salonları, kır düğünü mekanları, tarihi İstanbul yalıları, restoranlar, düğün otelleri 2020 fiyatları ve merak ettiğin tüm özellikleri ile burada.

Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri

Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri olarak da bilinen Ayşe Sultan Kır Düğünü Beykoz'da şirinlik abidesi bir kır düğünü mekanı. Bayılacaksın.
İlayda Davet ve Balo Salonu

İlayda Düğün Salonu: Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

İlayda Düğün Salonu Sarıyer'de beyaz-golden ağırlıklı şık dekorasyonu ve zengin düğün paketleri ile öne çıkıyor. İncele, ücretsiz fiyat iste.
Salon Süleymaniye

Süleymaniye Düğün Salonu: Fiyat Min. 10.000 TL ve Üzeri

Süleymaniye Düğün Salonu Maltepe’de görkemli dekorasyonu ve zengin menüleri ile dikkat çekiyor. Paketlerini incele, ücretsiz fiyat al.
Life Düğün Davet Esenyurt

Life Düğün Salonu: Fiyatı Min. 10.000 TL+

Life Düğün Salonu Esenyurt'ta gösterişli, bol süslü, şıkır şıkır bir mekan. İçinde şelalesi bile var desek? İncele, ücretsiz fiyat iste.
İzoletta Life Park

İzoletta: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

İzoletta, Life Park’ın bünyesindeki sofistike ve büyülü bir butik kır düğünü ve nikah sonrası kutlama mekanı. Paketlerini incele, fiyat talebi oluştur.
Sevil Düğün Salonu

Sevil Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Sevil Düğün Salonu Yenibosna'da uygun fiyatlı, mütevazı organizasyonlar için uygun bir mekan. Düğün paketlerini incele, ücretsiz fiyat al.
Boğaz Kır Organizasyon

Boğaz Kır Organizasyon: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Boğaz Kır Organizasyon Sarıyer'de enfes deniz manzarası ve yemyrşil bahçesi ile masalsı bir kır düğünü mekanı. Paketlerini incele.
Salon Lavita

Lavita Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Lavita Düğün Salonu, uygun fiyatları ve iki katlı organizasyon alanıyla Avcılar’da öne çıkan bir mekan. İncele, fiyat al.
Salon Akvaryum

Akvaryum Düğün Salonu: Fiyatı Min. 3.000-5.000 TL

Akvaryum Düğün Salonu Kağıthane’de klasik balo konsepti ile şık bir davet mekanı. Düğün paketlerini al, ücretsiz fiyat iste.
Asr-ı Mekan Kavacık

Asr-ı Mekan Kavacık Düğün Salonu: Fiyat Min. 7.500-10.000 TL

Asr-ı Mekan Kavacık, Beykoz’da şık dekorasyonu, merkezi konumu, kaliteli hizmeti ile en iyi kapalı davet mekanlarından. İncele, fiyat al.
Tatavla Garden düğün

Tatavla Garden: Düğün Fiyatı Min. 10.000 TL+

Tatavla Garden Şişli'de bir kır düğünü mekanı. Ağaçlarla çevrili davet alanı, zengin menüleri, keyifli organizasyonu ile ilgi çekici. İncele, fiyat al.
Salon Princess

Prenses Düğün Salonu, Ümraniye: Fiyat Min. 10.000 TL

Salon Princess ismiyle de bilinen Prenses Düğün Salonu, Ümraniye'nin en iyilerinden. 2 davet alanı, düğün paketleri ve fiyatları içeride.
Kasr-ı Hüma Düğün Salonu Sancaktepe

Kasr-ı Hüma Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Kasr-ı Hüma Düğün Salonu Samandıra, Sancaktepe'de klasik dekorasyonu, yemekli-ikramlı menüleri, uygun fiyatlarıyla çiftleri bekliyor.
Feriye Palace düğün

Feriye Palace: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 200-300 TL

Feriye Palace düğün için İstanbul'daki en lüks, en muhteşem manzaralı, en nezih mekanlardan. Dillere destan masalsı bir düğün için içeriye gel.
Anisa Davet Salonu

Anisa Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Anisa Düğün Salonu Bahçelievler'de beyaz-mor dekorasyonu, uygun fiyatları, deneyimli ekibi ile en sevilen mekanlardan. Düğün paketlerini incele, fiyat al.
Yeşilyurt Spor Kulübü Restaurant düğün

Yeşilyurt Spor Kulübü Restaurant: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

Yeşilyurt Spor Kulübü Restaurant; denize nazır konumu, bol çiçekli nezih dekorasyonu, açılır kapanır tavanı, profesyonel ekibiyle muhteşem bir düğün mekanı.
Nokta Düğün Salonu, Gaziosmanpaşa

Nokta Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Nokta Düğün Salonu Gaziosmanpaşa'da şık dekorasyonu, ikramlı-yemekli menüleri, ferah atmosferi ile standart üzeri bir mekan. Fiyat teklifi al.
En İyi Gayrettepe Düğün Salonları, Fiyatları

En İyi Gayrettepe Düğün Salonları ve Fiyatları

Boğaz manzaralı, havuz başı, balo ya da salon düğünlerinin en lüks mekanlarından oluşan Gayrettepe düğün salonları, fiyatları ve detayları ile burada.
Zübeyde Hanım Kokteyl Salonu

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonu: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

Zübeyde Hanım Nikah Salonu, Kadıköy Evlendirme Dairesi'nin hemen yanında, 3 davet alanı ile farklı konseptte organizasyonlar düzenliyor. Paketleri incele.
Venüs Düğün Salonu Sefaköy Küçükçekmece

Venüs Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Venüs Düğün Salonu Sefaköy Küçükçekmece'de aydınlık, ferah, şıkır şıkır bir mekan. Uygun fiyatlı düğn paketlerini incele, teklif al.
Tarçıncı Düğün Salonu Fatih

Tarçıncı Düğün Salonu: Fiyatı Min. 5.000-7.500 TL

Tarçıncı Düğün Salonu Fatih'te şıkır şıkır dekorasyonu, güler yüzlü hizmeti ve kapsamlı düğün panetleri ilde popüler. Kına geceleri de pek coşkulu.
Semazen Garden Düğün

Semazen Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Semazen Garden Beykoz kır düğünü mekanları arasında fiyat-performans açısından başarılı bir yer. Zengin düğün paketlerini incele, fiyat al.
Salon Seramoni Avcılar

Seramoni Düğün Salonu: Fiyatlar 10.000 TL ve Üzeri

Seramoni Düğün Salonu Avcılar'da 15 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. Merdivenli, şıkır şıkır salonunda yemekli-ikramlı düğünler için fiyat al.
Polonezköy Düğün Mekanları, Fiyatları, Öneriler

Kartpostal Güzelliğindeki Polonezköy Düğün Mekanları

İstanbul'un en güzel kır bahçelerinin bulunduğu Polonezköy düğün mekanları ile salonları arasında seçtiklerimizi incele, ücretsiz fiyat al.
Çavuşbaşı Düğün Salonları, Fiyatları

En İyi Çavuşbaşı Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Beykoz güzeli Çavuşbaşı, düğün salonları ve kır düğünü mekanları ile dolu. En iyilerini fiyatları, paketleri ve öne çıkan özellikleri ile inceledik.
Vals Düğün Salonu

Salon Vals: Düğün Fiyatı Min. 7.500-10.000 TL

Ümraniye'de yer alan Salon Vals, Papatya ve Orkide isimli şık davet alanları ile karşında. Vals Düğün Salonu'nun fiyatları ve menülerini incele.
Fenerbahçe Düğün Mekanları, Fiyatları ve Öneriler

Nezih ve Masalsı Fenerbahçe Düğün Mekanları Önerileri

Denize nazır, nezih ve masalsı güzellikteki Fenerbahçe düğün mekanları Kadıköy ve çevresindeki en kaliteli yerler. Fiyatları ve paketleri ile inceledik.
Ekol Düğün Salonu Bağcılar

Ekol Düğün Salonu: Fiyatı Min. 5.000-7.500 TL

Bağcılar’da hizmet veren Ekol Düğün Salonu, 3 farklı davet alanı ile fiyat ve dekorasyon skalası geniş bir mekan. İncele, teklif al.
Bella Garden Beykoz

Bella Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Beykoz’da yeşillikler içinde bir alana kurulmuş Bella Garden, düğün için hazırladığı muhteşem kır bahçesiyle kalbini çelecek.
Halay Salons

Halay Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Halay Düğün Salonu Sarıyer'de uygun fiyatlı bir yer. İki kapalı salonu, açılır ve kapalı teraslı davet alanları ile hizmet veriyor. Keşfet.
Çekmeköy Düğün Salonları, Kır Bahçeleri, Fiyatlar

Çekmeköy Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri Önerileri

Çekmeköy düğün salonları ve kır düğünü mekanları arasından önerdiklerimizi incele, ücretsiz fiyat teklifi al. Düğününe bizi de çağır.
Teras SalEn İyi Eyüp Düğün Salonları, Fiyatlarıon

Eyüp Düğün Salonları Önerileri ve Güncel Fiyatları

Eyüp düğün salonları, kır bahçeleri, otelleri fiyatları, paketleri ve öne çıkan özellikleri ile bu yazıda. İncele, karşılaştır, fiyat al.
Grand SBaşakşehir Düğün Salonları, Fiyatlarıahra Düğün Davet

Fiyatlarıyla En İyi Başakşehir Düğün Salonları Önerileri

Başakşehir düğün salonları ve kır bahçeleri arasından en iyilerini seçtik, güzelce inceledik. Ücretsiz fiyat teklifi iste, karşılaştır, kararını ver.
Şişli Düğün Salonları, Fiyatları

Hepsi Masal Gibi: En İyi Şişli Düğün Salonları ve Otelleri

Şişli düğün salonları ve otelleri arasından en iyilerini inceledik. Fotoğrafları, paketleri, ayrıntılı incelemelerine bak, ücretsiz fiyat al.
Beşiktaş Düğün Salonları, Fiyatları

En Popüler Beşiktaş Düğün Salonları, Otelleri ve Fiyatları

Beşiktaş düğün salonları, otelleri, kır bahçeleri arasında en popülerleri bu listede. Nefis deniz manzarası, kalite, eğlence. Fiyatları ve paketleri incele.
Uçar Garden Bosphorus

Uçar Garden Bosphorus: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Adres Beylerbeyi Mah. Şemsi Efendi Sok. No:28 Üsküdar/İstanbul Telefon 📞 0216 706 2679 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Uçar Garden Bosphorus hakkında Yemyeşil atmosferi ve muhteşem Boğaz manzarasıyla dikkatleri çeken Uçar...
Çamlık Bahçe Beykoz

Çamlık Bahçe: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 10-30 TL

Çamlık Bahçe; Beykoz’un yemyeşil ormanı içinde bulunan, şehir gürültüsünden uzak, İstanbul’un şirin kır düğünü mekanlarından biri. Keşfet.
Emrah Düğün Salonu Pendik

Emrah Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Emrah Düğün Salonu Pendik'te şıkır şıkır bir mekan. İkramlı-yemekli menüleri, düğün paketleri, fotoğprafları için yazıya gel.
Yapak Düğün Salonu

Yapak Vakfı Düğün Salonu: Fiyat Min. 1.000-2.000 TL

Bağcılar’da hizmet veren Yapak Vakfı Düğün Salonu, ekonomik bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Salonu incele, ücretsiz fiyat al.
Gözdağı Düğün Salonu

Gözdağı Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Gözdağı Düğün Salonu, Pendik’te dünya evine girmek isteyen çiftler için geleneksel tarzda, uygunb fiyatlı bir yer. İncele ve fiyat iste.

Yeni Sena Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

1999 yılından beri hizmet veren Yeni Sena Düğün Salonu, Bağcılar’da bulunan 2 katlı, uygun fiyatlı, geniş bir mekan. Keşfet.
Elhamra Sarayı Düğün Salonu

Elhamra Düğün Salonu: Fiyat Min. 10.000 TL+

Elhamra Düğün Salonu, Esenler’de bulunan gösterişli ve şık bir mekan. Görkemli ambiyansına ilk görüşte aşık olacağın Elhamra Sarayı'nın prensesi ol!
Bosphorus Palace Hotel düğün

Bosphorus Palace Hotel: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 300-400 TL

Adres Yalıboyu Cad. No: 64 Beylerbeyi Üsküdar/İstanbul Telefon 📞0216 706 6983 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Bosphorus Palace Hotel hakkında Bosphorus Palace Hotel Beylerbeyi’nde Osmanlı ihtişamını Boğaz’ın mavisi ile buluşturan tarihi...
Koral Düğün Salonu

Koral Düğün Salonu: Fiyat Min. 2.000-3.000 TL

Koral Düğün Salonu, Gültepe Kağıthane’de bulunan rengarenk ışıklı, yüksek tavanlı, uygun fiyatlı bir mekan. Düğün paketlerini incele, fiyat al.
Kızılırmak Düğün Salonu

Kızılırmak Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Kızılırmak Düğün Salonu Ümraniye'de mütevazı bir mekan. Eşinle dostunla uygun fiyata eğlenip düğün yapacağın bir yer arıyorsan içeriye gel.
Göktürk Garden

Göktürk Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Göktürk Garden, Bayrampaşa Belediyesi’ne ait sosyal tesislerin içinde hizmet veren orman manzaralı sade bir kır düğünü mekanı.
Bağdat Düğün Salonu Maltepe

Salon Bağdat: Düğün Fiyatı Min. 5.000-7.500 TL

Salon Bağdat Maltepe'de şık dekorasyonu, keyifli orkestrası, leziz menüleri ve güler yüzlü hizmeti ile aklını çelecek bir yer.
Boda Davet ve Balo Salonu

Boda Davet & Balo Salonu: Min. 3.000-5.000 TL

Boda Davet ve Balo Salonu Maltepe'de nezih dekorasyonu, kaliteli hizmeti ve leziz menüleri ile çiftleri tavlıyor. Bak bakalım beğenecek misin.
Namlı Düğün Salonu

Namlı Düğün Salonu: Fiyat Min. 2.000-3.000 TL

Bütçe dostu fiyatları ve samimi atmosferiyle en popüler Ümraniye düğün mekanları arasında yer alan Namlı Düğün Salonu'nu incele.
Atapark Kır Düğünü Avcılar

Atapark: Kır Düğünü Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Atapark Avcılar'daki kır düğünü mekanları arasında en iyilerden. 5 bahçesi, 2 salonu, denize nazır konumu ile masalsı bir yer. Keşfet.