Tekirdağ Nikah Sonrası Yemeği

0 nikah sonrası yemeği bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Tekirdağ’daki Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Ailen ve sevdiklerinle birlikte müzik ile eğlencenin bir arada olduğu mekanlarda nikah sonrası kutlamanı yapabilirsin. Tekirdağ’da nikahtan sonra yemek yiyebileceğin, bolca eğlenebileceğin ve kutlamanı yapabileceğin pek çok mekan seçeneği bulunuyor. Bu mekanların büyük bir kısmı Süleymanpaşa ilçesinde hizmet veriyor. Tekirdağ nikah yemeği mekanlarının bir kısmı; Şarköy, Marmara Ereğlisi, çorlu ve Çerkezköy’de yer alıyor.

Tekirdağ nikah kutlama mekanlarının çoğu, açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Tekirdağ’da hizmet alabileceğin yerler arasında; kır bahçesi, kapalı davet salonu ve deniz kenarı mekanları bulunuyor. Bu opsiyonlar arasında en fazla rağbet gören mekanlar deniz kenarında konumlandırılan yerler oluyor. Deniz kenarındaki mekanlar; Marmara Ereğlisi, Şarköy ve Süleymanpaşa’da yer alıyor.

Tekirdağ nikah sonrası eğlence ve kutlama mekanlarının büyük bir kısmı ortalama fiyatlı olmasıyla öne çıkıyor. Şehirde, uygun fiyatlı nikah sonrası yemek mekanları da bulunuyor. Tekirdağ yemekli eğlence mekanları, çiftlerden yüksek rakamlar talep etmiyor. Uygun fiyatlı yerler; Süleymanpaşa, çorlu ve Şarköy’de konumlandırılıyor. Deniz kenarında hizmet veren uygun fiyatlı mekanlar, çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Tekirdağ nikah sonrası müzikli yemek mekanları, maksimum 300 konuğa ev sahipliği yapıyor. Şehirdeki yemekli kutlama mekanlarının çoğunun 100-200 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Çiftler, şehirdeki davet alanlarında yakın çevreleriyle birlikte butik konseptli kutlamalar yapabiliyor. Tekirdağ nikah sonrası yemek mekanlarında; deniz, körfez, şehir, kır, bahçe ve doğa manzarası yer alıyor.

Tekirdağ Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Tekirdağ nikah yemeği mekanları, uygun ve ortalama fiyatlar karşılığında birçok hizmet sunuyor. Şehirdeki kutlama mekanları bütçe dostu fiyatlarıyla çiftlerin yüzünü güldürüyor. Mekan fiyatları bir hayli uygun olsa da her çiftin ödeyeceği tutar birbiriyle aynı olmuyor. Her çiftin; beklentileri, istekleri ve talepleri birbirinden farklı oluyor. Bu yüzden mekanlar, çiftlere özel kişiselleştirilmiş fiyat teklifleri sunuyor.

Çiftlerin; menü seçimleri, davetli sayıları ve almak istedikleri ekstra hizmetler fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor. Özel menü seçimleri, fiks menülere göre daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Alkollü içecek opsiyonları ödeyeceğin tutara ekleniyor. Bazı mekanlarda hafta içi ve hafta sonu fiyat farkı bulunabiliyor. Çoğu mekan, hafta içi organizasyonları için çiftlerden daha uygun fiyatlar talep ediyor.

Şehirdeki nikah sonrası yemekli kutlama mekanları genel anlamda cep yakmıyor. Uygun fiyatlar karşılığında hizmet veren mekanların çoğu Süleymanpaşa ilçesinde konumlandırılıyor. Çorlu ve Şarköy’de de uygun fiyatlı kutlama yerleri bulunuyor. Bu ilçelerdeki uygun fiyatlı davet alanları; kır bahçesinde, kapalı salonda ve deniz kenarında hizmet veriyor. Cep dostu mekanların tamamı şehir merkezinde yer alıyor.

Tekirdağ nikah sonrası yemeği mekanlarının çok büyük bir kısmında fiyatlar ortalamada seyrediyor. Ortalama fiyatlı davet alanlarının büyük bir kısmı Süleymanpaşa ilçesinde yer alıyor. Şarköy, Çerkezköy, Marmara Ereğlisi ve Çorlu’da fiyatları ortalama olan mekanlar bulunuyor. Bu ilçelerdeki ortalama fiyatlı mekanların neredeyse tamamı hem açık hem de kapalı davet alanlarında hizmet veriyor.

Tekirdağ Nikah Sonrası Yemek Mekanlarındaki Hizmetler

Tekirdağ Nikah Sonrası Yemek Mekanlarının Dekorasyon ve Süslemeleri

Tekirdağ’da nikahtan sonra gidilecek mekanlar, farklı tarz ve konseptlerde dekore ediliyor. Şehirdeki deniz manzaralı mekanların büyük bir kısmı sade ve şık görünümleriyle dikkat çekiyor. Deniz kenarında konumlandırılan açık davet alanlarında genellikle otantik tarzda süslemeler yapılıyor. Beyaz ve yeşil tonları, otantik tarzdaki kutlama mekanlarının birçok kısmında göze çarpıyor.

Şehirdeki nikah sonrası yemek mekanlarında; ağırlıklı olarak beyaz, krem ve kahverengi tonları kullanılıyor. Yemekli davet alanlarının çoğu, masa ve sandalye rengi olarak beyazı tercih ediyor. Masalarda yemek servis takımları bulunuyor. Bazı mekanlar çiftlerin istekleri doğrultusunda özel süslemeler de yapabiliyor. Çiftlerin talepleri doğrultusunda sandalyelerin etrafı tüller ve balonlarla çevrilebiliyor.

Otantik ve bohem tarzda dekore edilen davet alanlarını sarkıt lambalar aydınlatıyor. Mumlar, makrome salıncaklar ve ışıklı yazılar romantik konseptli kutlama mekanlarında sıkça kullanılıyor. Modern mekanlarda basit bir renk paletinden ilham alınarak seçilmiş olan, abartıdan uzak nesneler ve zarif süslemeler bulunuyor. Rengarenk çiçek süslemeleri ise her tarza ve her konsepte hitap ediyor.

Tüm Nikah Sonrası Yemek Mekanları