Telefon:

Fiyat Teklifi Al

Zerdeli Cadde Hakkında

Zerdeli Caddebostan, 110 yıllık geçmişiyle nam salan Ragıp Paşa Köşkü’nde yer alıyor. Tarihi dokusuyla modern dekorasyonunu bir araya getirerek yeni nesil meyhane olarak hizmet veren bu mekan, harika düğünlere ev sahipliği yapıyor. İki farklı davet alanı bulunan Zerdeli, hem salon hem de açık hava düğünleri için uygun.

Zerdeli Meyhane Caddebostan; merkezi konumu ve sağladığı olanakların da katkısıyla İstanbul tarihi mekanlar arasında öne çıkan bir düğün alanı. Çeşit çeşit yemekler, alkollü menüler, müzikal hizmetler, gelin ve damat için hazırlık odaları, genel koordinatör ile birlikte düğününü planlama gibi imkanlar sağlayan bu köşkte unutulmaz bir düğünün başrolü olacaksın.

Zerdeli Cadde Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • Zerdeli Cadde, İstanbul tarihi düğün mekanları kategorisinde ortalamanın bir tık üstü fiyata sahip.
 • Mekanın düğün paketlerinde alkollü içecekler bulunduğu için, fiyatların yüksek olması normal karşılanıyor.
 • Hafta içi ve hafta sonu arasında fiyat farkı bulunmuyor.
 • Kokteyl menüleri yemekli menülerden daha uygun fiyatlı.
 • Organizatör ve koordinatör düğün planlamasından itibaren sana destek olacak. Bunun için ek bir ödeme yapmana gerek yok.
 • Dışarıdan farklı ekiplerle anlaşmana mekan tarafından izin veriliyor.
 • Kampanyalar, sana özel fırsatlar için teklif butonlarına tıklayabilirsin!

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Zerdeli - Tarihi Mekanlar
Açık ve Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 450 Min. 100 - Max. 250

Zerdeli, iki farklı kutlama alanına sahip. Havuzlu geniş bahçesi ve kapalı bir salonu bulunan mekanın her iki bölümü de 300 kişilik misafirine kolaylıkla ev sahipliği yapabiliyor. Masa kurulumu yerine kokteyl düzenini tercih edersen, davet alanlarının tümü 500 kişilik kapasiteye kadar çıkabiliyor. Ayrıca misafirler için kısıtlı sayıda bir otoparkları da mevcut.

Zerdeli Cadde Düğün Paketleri

Zerdeli Restaurant Kadıköy, düğün mekanına karar verdiğin andan itibaren sana destek olması ve planlamanın eksiksiz tamamlanması için bir organizatör sağlıyor. Dekorasyonun her adımını birlikte planlayıp istediğin tüm detayları belirtebilir, hayalindeki düğünü gerçekleştirebilirsin. Ayrıca Zerdeli’nin bünyesinde çalışan usta şeflerin hazırladığı lezzetli menüleri tadabilir, çıkarmak ya da eklemek istediğin ayrıntılara karar verebilirsin.

Mekanın son teknoloji ses sistemi ve canlı müziğe uygun sahne düzeniyle düğününde istediğin biçimde bir eğlence düzenleyebilirsin. Zerdeli Meyhane Kadıköy, hayalindeki düğünü tam anlamıyla gerçekleştirmeyi planlıyor; bu yüzden dışarıdan müzik ekipleriyle çalışmana izin veriliyor. Fotoğraf ekipleri için de aynı koşullar geçerli oluyor. Organizatörlerle fikir alışverişi yaparak düğünün için en doğru seçeneklere sahip olabiliyorsun.

Dekorasyon / Süsleme

 • İki farklı düğün alanıyla İstanbul Zerdeli, etrafı tamamen camla kaplı kapalı salonu ve havuzlu bahçesinde konuklarını ağırlıyor.
 • Caddebostan Zerdeli, dışarıdan kar gibi bembeyaz görünen köşkün içinde yer alıyor.
 • Mekanın rustik bahçesinde geniş bir havuz bulunuyor. Oturma düzeni, havuzun etrafında oluşturuluyor.
 • İstersen, mekanın gazebosunda nikah törenini düzenleyebiliyorsun.
 • Bahçenin ve kapalı camekanın her yeri yeşilliklerle örtülü.
 • Masalardaki uzun mumlar, düğüne otantik bir ambiyans katıyor.
 • Süslemelerde genellikle gold aksesuarlar kullanılıyor. Alana hakim renkler ise beyaz, siyah ve yeşil. Fakat isteğine göre tema değişebiliyor.
 • Zerdeli Meyhane, kapalı cam alanında tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalarla klasik bir görünüm yakalıyor.

Müzik

Kadıköy Zerdeli, her türlü müzikal etkinlik için uygun sahnesinde, düğününü şenliğe çevirecek! Mekanın anlaşmalı olduğu DJ’e şarkı listeni verebilir, kendi parçalarınla saat 03:00’e dek eğlenebilirsin. Canlı müzik için de ekipmana sahip olan bu sahnede, dışarıdan anlaştığın müzik grubu ve orkestrayı ağırlayabilirsin. Düğün öncesinde sahne, plana uygun şekilde eksiksiz olarak hazırlanmış olacak.

Düğün Fotoğrafçısı

Arkadaşlarınla ve ailenle bir sürü fotoğraf çekilmeden düğünün zevki çıkar mı? Tabii ki hayır! Zerdeli Restaurant’ın havuzlu ve yemyeşil bahçesindeki estetik ışıklandırmalar sayesinde her karede muhteşem çıkacağına eminiz! Mekan, düğünün için fotoğraf ekibi temin etmese de organizatörler tarafından sana belli öneriler yapılıyor, ayrıca dışarıdan istediğin çekim ekibiyle çalışabiliyorsun.

Otopark

Zerdeli İstanbul, Anadolu Yakası’nın en merkezi konumlarından birinde yer alıyor. Düğününe özel araçlarıyla gelmeyi tercih eden misafirler için 50 araca kadar park yeri sağlayan bir otoparkı bulunuyor. Vale hizmeti veren bu mekana tüm konukların gönül rahatlığıyla arabalarını bırakabilir. Buna ek olarak, mekanın konumundan ötürü etrafında ücretli otoparklar ve çok sayıda park yeri mevcut.

Zerdeli Cadde Kına Gecesi Organizasyonu

Zerdeli Kadıköy, düğün öncesi stres atmak için en özel günlerinden kına gecende de yanında olacak. Kına müziği, bindallı temini, dilek feneri, davul gösterisi, oryantal ve zenne şovları senin için ayarlanıyor. Mekan, isteğe bağlı olarak nedime ekibi de sağlıyor. Ayrıca Zerdeli’nin farklı davet alanları kına gecene uygun olarak dizayn edilebiliyor.

Alkışlarımız

 • Mekanda engelli girişi yer alıyor.
 • Hem havuzlu bahçe hem de camekanlı kapalı alan sayesinde düğünün için iki farklı seçeneğin oluyor.
 • Nikah töreni için gazebo seçeneği mevcut.
 • Yemekli, kokteyl, kilise tarzı gibi dilediğin oturma düzeninde bir düğün ayarlanabiliyor.
 • 110 yıllık bir köşkte düğün heyecanı yaşamak oldukça romantik bir ortam sağlıyor.
 • Menülerde tadım ve değişiklik yapılabiliyor olması önemli bir prova imkanı.
 • Gelin ve damat hazırlık odalarında stresini atabiliyorsun.
 • Gece geç saatlere kadar müziğin kesilmemesi, eğlencenin daha da uzamasına yol açıyor.
 • Mekanın menülerde alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri sunması tüm misafirlerin için bir özgürlük yaratıyor.

Zerdeli Cadde Nerede?

Adres:Operatör Cemil Topuzlu Cad. No:126 Caddebostan – Kadıköy / İstanbul

Telefon:

Mekana toplu taşımayla gelmeyi planlayan misafirlerin için otobüs, tren ve minibüs gibi seçenekler bulunuyor. Minibüsle D-34 ve D-36 hatlarını kullanarak Gelengül Durağı’nda indiğinde Zerdeli 6 dakika mesafede yer alıyor. Marmaray kullanarak Erenköy Durağı’nda da inebilirsin. 4 ve 16D numaralı otobüsler ile yine Gelengül Durağı’na vardığında, mekan yalnızca 2 dakika uzaklıkta kalacak.

Fiyat Teklifi Al