zeynes turizm
Zeynes Turizm Adres: Cibali Mah. Abdülezelpaşa Cad. No:11 Fatih / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Zeynes Turizm hakkında

Denizin ve gökyüzünün mavilikleri arasında bir tekne düğünü planlıyorsan Zeynes Turizm tam sana göre! Samimi ve ferah ortamıyla, kaliteli hizmetleriyle, bol seçenekleriyle Zeynes Turizm Fatih ilçesinde yer alıyor. Enfes yemek ve kokteyllere güzel müziklerin eşlik ettiği bu teknede, düğünün için birçok opsiyon bulunuyor. Sana ve konuklarına ise unutulmaz bir gün geçirmek kalıyor!

Zeynes Turizm İstanbul, bu özel gününü kusursuz bir şekilde geçirebilmen için çabalıyor. Organizasyon sorumlusundan fotoğrafçısına, yemek servisinden ışık, ses ve sahne hizmetlerine kadar her şeyi senin için hazırlıyorlar. Mavi tonlarının hakim olduğu bu büyülü davette Zeynes, hizmetleri ile yüzleri güldürüyor. En sevdiğin insanlar ve Marmara Denizi ise aşkının şahidi oluyor. ?

zeynes turizm

Zeynes Turizm düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • İstanbul tekne düğünü alternatiflerine baktığımızda, Zeynes Turizm fiyatları ortalamada seyrediyor.
 • Aldığın hizmetlere göre ücretlerde farklılıklar söz konusu olabiliyor.
 • Menü tadımı ile menüde değişiklikler yapabiliyorsun. Tercih etmek istediğin özel menülere göre de bir ücret bilgisi alabiliyorsun.
 • Davetli sayın ödeyeceğin net ücret için büyük bir önem arz ediyor.
 • Davete katılan konuklarının sayısı, kiralanan Zeynes Tekne fiyatlarını da etkileyebiliyor.
 • Misafir sayına göre 4 farklı tekne seçeneğin bulunuyor ve hepsinin ücreti de birbirinden farklı.
 • Zeynes Turizm’in sana özel, kişiselleştirilmiş fiyat teklifini öğrenmek için aşağıda bulunan pembe butona tıklamayı sakın unutma!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50 kişiden az
Kokteylli kapasite 50 kişiden az
Açık alan kapasitesi 50 kişiden az

Zeynes Turizm düğün paketleri

Zeynes Tekne hizmetleri bol olan bir düğün mekanı. Burası yemek servisi konusunda nitelikli hizmeti çeşitlendirerek sana ve konuklarına sunuyor. Davetler için özel menüleri bulunuyor. Brunch menü, hafif menü ve mini kokteyl bunların içinde yer alıyor. Brunch menüde çeşitli atıştırmalık, hamur işi, kızartma; hafif menüde et ve salata; mini kokteyl menüde kokteyl yanına ikramlar sunuluyor.

Zeynes Tekne İstanbul, düğün paketleri açısından oldukça zengin. Menü tadımı ve menüde değişiklik seçeneklerinin bulunması çok önemli. Yemek servisi konusunda özenli bir mekan. Işık, ses ve sahne hizmetleri de en az yemekleri kadar kaliteli. Fotoğrafçı hizmeti verebiliyor olmaları çiftler için büyük avantaj. Ayrıca organizasyon sorumlusu ve organizasyon firması getirme hizmetleri de düğün paketlerine dahil.

zeynes turizm

Dekorasyon ve süsleme

Zeynes’in en güzel süslemesi İstanbul’un deniz manzarası. Mavinin koyu tonları denizde, açık tonları ise gökyüzünde adeta bir tabloyu andırıyor. Tekne dekorasyonunda, mavinin beyaz ve kahverengi ile uyumu söz konusu. Hem iç hem de dış kısımda ışıklandırmalar bulunuyor. Gece davetlerinde denize ışıklandırmalar renk katıyor. Yapılan organizasyonlara uygun olarak mum ve balon gibi süslemeler de kullanılabiliyor.

Müzik

Zeynes Tekne, sunduğu kaliteli ses hizmetiyle seni ve konuklarını eğlendirmek için çabalıyor. Ses hizmetlerine, sahne ve ışık hizmetleri de eşlik ediyor. Özel gününde dinlemek istediğin müzik tarzını vereceğin davetten önce buraya sormayı kesinlikle unutma. Mekan ile müzik konusunda anlaştıktan sonra eğlencenin tadını gece 00:00’a kadar doyasıya çıkarabilirsin.

zeynes turizm

Düğün fotoğrafçısı

Zeynes Tekne, İstanbul’un eşsiz deniz manzarasında çekileceğin fotoğrafları düşünmeyi de ihmal etmiyor. Mekan, düğün fotoğrafçısı hizmetiyle bu özel gününü ölümsüzleştirmene yardımcı oluyor. Üstelik burası, fotoğraf çekim hizmetini düğün paketlerine dahil etmiş durumda. Bu avantajlı özelliğin keyfini sür. Sevdiklerini yanına, boğaz manzarasını da arkana al ve gülümse! ?

Zeynes Turizm kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 TL'den az

Zeynes Turizm İstanbul tekne düğünü organizasyonları dışında kına gecesi ve bekarlığa veda eğlencelerine de ev sahipliği yapıyor. Geleneksel kına gecesi kutlamasına modern dokunuşlar katmak istiyorsan teknede kına gecesi yapma fikrine bayılacaksın. Davetli sayına göre seçilen ve özenle hazırlanan teknede verilen hizmetlerin haddi hesabı yok! Enfes yemekler, konsepte uygun süslemeler ve sınırsız eğlence Zeynes Turizm’de.

Bekarlığa veda partilerinde de burayı tercih etmemen için hiçbir sebep yok! Burası sunduğu müzik ve eğlence hizmetiyle ruhunu; kaliteli ve bol seçenekli yemekleri ile karnını doyuran bir mekan. Üç farklı menü seçeneği olmasına rağmen menü tadımı ile menüde değişiklik yapma opsiyonunu da sana sunuyor. Tüm organizasyonları profesyonel bir ekiple hazırlamaları da takdire şayan.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Teknede, benzersiz deniz manzarasında, çiftlerin ve konukların en güzel anlarını yakalayacak fotoğrafçı hizmetini düğün paketine dahil etmeleri çok avantajlı.
 • Konuk sayısına uygun dört farklı teknenin bulunması büyük rahatlık.
 • Düğün dışında birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor olmaları çok iyi.
 • Engelli girişinin olması da önemli bir unsur.
 • Servis bitiş saatine kadar sınırsız içecek ikramı yapmaları harika.
 • Farklı damak zevklerine uygun özel menüler hazırlamalarını da çok sevdik.
 • Büyük bir özenle hazırlanmış olan özel menülerin zenginliği hem çiftler hem de konuklar açısından büyük bir artı.
 • Ayrıca organizasyon sorumlusu ve organizasyon firması getirme hizmetleri de çiftlere çok yardımcı olacak.
 • Aşağı kısımda Zeynes Turizm iletişim bilgilerini seninle paylaşıyor olacağız!

zeynes turizm

Zeynes Turizm nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Cibali Mah. Abdülezelpaşa Cad. No:11 Fatih / İstanbul

Zeynes Tekne Kiralama İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alıyor. Özel aracınla, otobüs, tren veya metroyla buraya ulaşım sağlayabilirsin. M2 numaralı metro ve 36CE, 41Y, 55T, 66, 99Y numaralı otobüsler Zeynes Turizm yakınından geçiyorlar. Zeynes – Ümraniye arası otobüsle yaklaşık 80 dakika, Sariyer 67 dakika, Kağıthane 50 dakika, Zeytinburnu 45 dakika, Beşiktaş ise 34 dakika sürüyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları