bakır tekne
Bakır Tekne Adres Çamlı Bahçe Mah. Çamlı Bahçe Cad. No:77 Beykoz / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Bakır Tekne hakkında

Masmavi sular üzerinde bir düğün organizasyonu hayal ediyorsan, önerilerimize bir başka tekne ile devam ediyoruz! Bakır Tekne ailesi, yıllardır büyüleyici gecelere imzasını atıyor. İstanbul’un nefes kesici Boğaz manzarasını tam da yerinde deneyimlemek istiyorsan, doğru adrestesin diyebiliriz. Prestijli ve modern tekneleriyle hizmet verdiklerini de belirtmiş olalım. Bugüne kadar çiftlerin isteklerinden referans alan firma, kusursuz bir düğün vadediyor!

Bakır Tekne Beykoz, 14 yıllık bir tecrübeye sahip. Tahmin edeceğin üzere senin ve müstakbel eşinin isteklerini leb demeden anlayacak bir ekip bekliyor sizi. Farklı konsept ve kapasitelere hizmet eden tam 50 çeşit gemi / yat türleri bulunuyor. Organizasyonuna en uygun olanı seçebilirsin. Anlattıklarımız dikkatini çektiyse, Bakır Tekne’yi ayrıntılı olarak aşağıda inceledik. Devam edebiliriz! ?

bakır tekne

Bakır Tekne düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • İstanbul tekne düğünlerine göz attığımızda Bakır Tekne’nin sunduğu başlangıç rakamlarının hiç de uçuk olmadığını görüyoruz. Uygun fiyatlara unutulmaz bir gece!
 • Burada kokteylli ya da yemekli bir düğün planlayabilirsin.
 • Eğer yemekli bir düğün tercih edecek olursan set menü içerisindeki lezzetlerden damak zevkine uygun olanları seçebilirsin.
 • Dışarıdan catering firmasıyla çalışmak istersen, bu imkanı da sağlıyorlar.
 • Bakır Tekne’nin menüsü zengin olunca karar vermek de zor oluyor haliyle. Bu sebeple düğün öncesinde seni ve müstakbel eşini menü tadımına davet ediyorlar.
 • Beğenmediğin lezzetler için değişiklik talep edebilirsin.
 • Yemek servisi gece saat 03:00 ve sonrasına kadar devam ediyor!
 • Kişiselleştirilmiş düğün organizasyonun için firmadan net bir fiyat teklifi almak için hemen aşağıdaki pembe butonu kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Tekne düğünü deyince aklına sadece butik organizasyonlar geliyorsa, sana hemen Bakır Tekne’nin orta kalabalık davetler için ideal olan teknesinden bahsedelim! Kapalı restoran ve açık alanda ortalama 200-300 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyorlar. Dilersen, düğün gününde her iki davet alanını da kullanabilirsin. Ziyafetin alt katta gerçekleşmesinden sonra eğlenceyi üst kata taşıyabilirsin! ?

bakır tekne

Bakır Tekne düğün paketleri

Unutulmaz bir gece için harika bir alternatif olan Bakır Tekne’de isteklerini karşılayacak cazip bir düğün paketi bulunuyor. Öncelikle tüm beklentilerini iletmen ve her detayı beraber planlayabilmen için profesyonel bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyorlar. Davetin süresince de seni bir an olsun yalnız bırakmıyorlar. Böylelikle sana da stressiz ve bol eğlenceli bir gecenin tadını çıkarmak kalıyor!

Davetlilerin adımını atar atmaz karşılama kokteyli başlıyor. Sonrasında tercihin doğrultusunda yemek ya da kokteyl servisiyle devam ediliyor. Hızlı ve güler yüzlü servis personelleri şık sunumlarla harika tabakları beğenine sunuyor. Teknenin her bir köşesini senin tercihlerin doğrultusunda süslediklerini de belirtmeden geçmeyelim. Orkestra ya da müzik yayını da bu özel davetine eşlik ediyor.

bakır tekne

Dekorasyon ve süsleme

Alt katta harika ziyafetlere ev sahipliği yapan Bakır Tekne, masa-sandalye giydirmelerini belirlediğin renk doğrultusunda gerçekleştiriyor. Şamdanlar ve çiçek aranjmanlarıyla donattıkları masaya şık yemek takımları eşlik ediyor. Yemek faslı bitip de üst kata geçtiğinde ise seni harika bir manzara bekliyor. Soft renklerdeki oturma gruplarının yanı sıra bistro masalar da kullandıkları bu alanda daha rahat bir görünüm mevcut.

Müzik

Eğlenmeye doyamayacağın bu gece için özenli bir hazırlık yapan Bakır Tekne, kaliteli ses ve ışık ekipmanlarının kurulumunu yaparak başlıyor işe. Sonrasında sana orkestra ya da DJ performansı alternatifi sunuyorlar. Burada en hoşumuza giden hizmetlerden biri de saat sınırının olmaması! Gece saat 03:00 ve sonrasına kadar devam eden sahne hizmetini after party ile taçlandırarak gün doğumuna tanık olabilirsin. ?

bakır tekne

Fotoğrafçı

Birbirine aşkla bakan çift, arkada masmavi deniz ve geceyi daha da parlatan gökteki yıldızlar… Düğün gününün pek çok fotoğraf karesiyle ölümsüzleştirilmesini isteyenler için Bakır Tekne harika bir atmosfer yaratıyor desek, abartmış olmayız. Bu nedenle çekimlerini beğendiğin bir fotoğraf ve video ekibini tekneye getirmene müsaade ediyorlar. Sen sadece Boğaz manzarasını arkana al ve kameralara gülümse!

Bakır Tekne kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL

Geleneksel kına gecesine yeni bir soluk getirmek ister misin? O halde Bakır Tekne’nin senin için yaratacağı kına ruhunu görmen gerek! Çözüm ortakları ile bir araya gelen firma; kına tahtından bindallıya, halay mendillerinden kına sepetine kadar ihtiyacın olabilecek tüm hizmetleri sana temin ediyor. Burada yapacağın kına gecesi için daha fazla detay duymak istersen, sayfadaki pembe butonları kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Düğününü lezzet şölenine çevirmek istersen, çok şanslısın! Birbirinden güzel tatları sen ve davetlilerine özel hazırlıyorlar.
 • Teknede hem açık hem de kapalı alanların bulunmasını çok sevdik. Böylelikle özellikle yemekli düğünlerde hiçbir karışıklığa yol açılmamasını sağlıyorlar.
 • Burada orta kabalık davetlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsin.
 • Davet ve organizasyon konusunda 14 yılı deviren Bakır Tekne’nin engin bilgilerinden yararlanarak kusursuz bir düğüne imza atabilirsin!
 • Çeşide göre menünün yanı sıra set menüleri de bir o kadar zengin içeriğe sahip.
 • Eğlence ve yemek servisinin geç saatlere kadar devam etmesi büyük bir avantaj!
 • Bakır Tekne, küçüklü büyüklü olmaz üzere tam 50 çeşit tekneye sahip. Organizasyonun için ideal olan tekneyi tercih edebilirsin.

bakır tekne

Bakır Tekne nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Çamlı Bahçe Mah. Çamlı Bahçe Cad. No:77 Beykoz / İstanbul

Çoğunlukla Beykoz’dan kalkış yapan Bakır Tekne’ye ulaşmak için hem özel hem de toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsin. Üsküdar ya da Kadıköy gibi merkezi ilçelerden kalkan Beykoz dolmuşlarını kullanabilirsin. Firmanın bulunduğu konumun güzergahından geçen 121A, 136, 137, 15A, 15D ya da 15T numaralı belediye otobüslerini de tercih edebilirsin. Şahsi aracıyla ulaşmak isteyenler için ise yukarıya açık adresi bıraktık.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları