beyaz martı
Adres Kireçburnu Mah. Haydar Aliyev Caddesi Sarıyer/İstanbul
Telefon 0212 963 3246

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

Beyaz Martı Teknesi hakkında

Beyaz Martı, İstanbul’da teknede düğün yapmak için en popüler seçeneklerden. Boğaz manzarası ve İstanbul’un tarihi yapılarının düğün fotoğraflarına manzara olacağı bir tekne düğünü, kaliteli ve deneyimli bir işletme ile mümkün olur. 1987 yılında Beyaz Ada teknesi ile turizme giren, Beyaz Balina ve Beyaz Prens teknelerinden sonra 2015’te Beyaz Martı teknesiyle profesyonelliğini kanıtlayan firmamız da bu işte en iyilerden.

Türk Loydu Klası Belgesi’ne sahip az sayıdaki turizm amaçlı yolcu gemilerinin aldığı kalite standardına sahip teknede düğün, ister açık alanda ister kapalı salonda çok coşkulu gerçekleşiyor. Gemide düğün tabii ki daha çok yaz düğünleri için düşünülür ama oldu da hava bozdu, açılır kapanır tenteleri ile bu soruna kesin çözüm buluyorlar ve bu konuda epey deneyimliler. Hatta camekanlı kapalı salonu senin için hazırda tutuyorlarlar. Gündüz kokteylleri için de tentenin güneşe karşı koruma sağladığını söyleyelim.

Beyaz Martı, motor gürültüsünden azade lamine parke ve maun mobilyalı kapalı salonuyla şık düğün teknelerinden. Estetik ve konfor kadar güvenlik de düşünülmüş. Tüm misafirlerin düğün boyunca Beyaz Martı sigortası güvencesinde olacak; çünkü profesyonellik bunu gerektirir.

Beyaz Martı’da düğün organizasyonun detaylarını anlatmaya devam edeceğiz, önce şu kısa videoyu izleyip ön fikir edinebilirsin. Bu arada sandalye ve masa süslemeleri sana hitap etmiyorsa değişikliğe gidebileceğini söyleyelim:

Beyaz Martı teknede düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
 • Set menü, balık, kırmızı et, vejetaryen, çocuk, VIP kokteyl ve açık büfe menüsü gibi seçenekleri epey bol. Gemide düğün fiyatları da haliyle menüye göre değişiyor.
 • İstersen farklı bir catering şirketi ile de anlaşabilirsin.
 • Düğün öncesi menü tadımı yaptırıp değişiklik taleplerine olumlu cevap veriyorlar.
 • Servis 03:00’ten sonrasına bile kalabiliyor.
 • Alkollü ve alkolsüz içecek servisi mevcut.

Kapasite

Kapalı Restoran Maks. 350 kişi-250 m²
Açık Hava Kapasitesi 400 kişi-250 m²
Yemekli Düğün Kapasitesi 350 kişi
Kokteyl Kapasitesi 400 kişi
Otopark Kapasitesi 75-100
 • Giriş kattaki camekanlı restoranında yuvarlak masa düzeninde 250 kişi, dikdörtgen-kare düzeninde 350 kişiyi ağırlayabilirsin.
 • Terasında 150 kişilik deri loca grupları ile oturma alanı da sağlanıyor. 15 tane bistro masa ile de kokteyl ortamı yaratılıyor.
 • 30 m²’lik barı da var.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 • beyaz martı

Düğün paketleri ve organizasyonu

Nefis yemekler ve istediğin tarzda sandalye-masa süslemeleri ile hoş bir düğün mekanına dönüşen teknede düğün pastası, yer volkanı, havai fişek gibi organizasyonun coşkusunu arttıracak ne ararsan var.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

Beyazın hakim olduğu masa ve sandalyelerin hangi renklerle kombinleneceği sana kalmış. İstersen Beyaz Martı’nın anlaşmalı olduğu organizasyon şirketleri ile anlaşabilir istersen kendin bir firma bulabilirsin. Nikah için çiçekli taklardan tekneye bağlanan balonlara Beyaz Martı, gemide düğünü senin için denizler üzerinde bir masala dönüştürecek.

Müzik

Ses ve ışık sistemi güçlü ve en önemlisi saat 03:00’ten sonraya bile eğlenceyi devam ettirmen mümkün. Kapalı salondaki dans pisti ve açık alanda yapılan danslar çok keyifli oluyor.

İstanbul’da tekne düğünü yapmanın keyfini son raddeye kadar yaşatan Beyaz Martı’dan drone’la çekilmiş bir düğün videosu daha:

Düğün fotoğrafçısı

Beyaz Martı davet teknesinin kendi anlaşmalı olduğu fotoğraf stüdyoları mevcut. Dışarıdan kimseyi getiremiyorsun.

Otopark

Sarıyer Kireçburnu’nda demirlenmiş olan düğün teknesi, 70-100 araç kapasiteli otopark hizmeti de veriyor.

Alkışlarımız

 • Beyaz Martı, düğün gününde istediğin deniz kıyısından kalkabilir. Söylemen yeterli.
 • Teknede düğün maliyeti otellere, düğün salonlarına, kır bahçelerine göre daha uygun oluyor. Hem bütçeyi çok zorlamadan hem nefis Boğaz manzaralı bir düğünü en iyi kalitede mümkün kılan Beyaz Martı’ya alkışlar. Fiyatları karşılaştırmak için İstanbul düğün mekanları için yazdığımız yazıya mutlaka göz at.
 • Menüleri epey çeşitli. Kokteyl için de teknede yemekli düğün için de birçok alternatif sunduğu gibi başka bir catering firması ile anlaşmanda da sıkıntı çıkarmıyor.
 • Açık havada deniz üzerinde düğün dansı yapmak çok keyifli. Işık ve ses sistemi ile dolu dolu geçecek bir düğün gecesi vadediyor.
 • Yetkilinin ve personellerin ilgili, güler yüzlü ve profesyonel olduklarına dair epey yorum okuduk.
 • İstanbul’daki düğün organizasyon şirketleri ile anlaşmana izin veriyor. Fotoğraflarda da göreceğin gibi süslemeler daha sade, süslü, beyaz ya da renkli olmak üzere çok çeşitli. Nasıl istiyorsan düğünün öyle olacak.
 • Teknede gelin-damat hazırlık odası da mevcut. Rahat rahat hazırlanacağınızdan emin olabilirsin.
 • Gemide düğün söz konusu olduğunda tuvaletlerin temizliğinden endişe edilebiliyor. İçin rahat olsun, Beyaz Martı düğün için gelen misafirlerine en iyisini sunuyor. Her yer tertemiz, pırıl pırıl.
 • Servis ve eğlence istediğin kadar sürebiliyor. Düğün paketlerine göre anlaşmanızı yaparsınız.

Boğaz’da Düğün Yapmak İçin En Popüler Mekanlar

Keşkelerimiz

 • Düğün fotoğrafçısını da sen getirebiliyor olsaydın tadından yenmezdi.

Diğer organizasyonlar

Teknede nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü partisi, mezuniyet gecesi, iş yeri eğlenceleri gibi birçok etkinlik düzenleniyor.


Beyaz Martı Teknesi’nde kına gecesi

Teknede kına organizasyonu için gerekli tüm hizmeti sağlayan Beyaz Martı, istediğin kına organizasyon firması ile anlaşmana da hayır demiyor.

Teknede kına gecesini görmen için de videomuz var:

Beyaz Martı teknede kına gecesi fiyatları

Kına organizasyonu için kişi başı fiyatlar hafta içi 50-80 TL, hafta sonu 50-100 TL’den başlıyor. Kına menüsüne ve organizasyonun kapsamına göre değişiklik oluyor.

 • beyaz martı

Beyaz Martı Teknesi nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Kireçburnu Mah. Haydar Aliyev Caddesi Sarıyer/İstanbul

Beyaz Martı gemisi burada demirli. İçini gezmek için aşağıdaki numarayı arayıp randevu alabilirsin.

0212 963 3246 no’lu aradığında Mehmet Baba sana alo diyecek ve tüm sorularını cevaplayacak.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Bu düğün mekanının incelemesi sana faydalı oldu mu, yazımıza puan verip yorum yaparsan diğer çiftlere fikir vermiş olursun.

Yorum Ekle
Benzer Mekanlar