beyazgül davet ve toplantı merkezi
Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi Adres Rami Kışla Cad. No:52 Topçular, Eyüp – İstanbul
Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi Telefon 0212 963 3579

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi hakkında

İstanbul’un Eyüp ilçesinde 32 yıldır hizmet vermekte olan Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi, bir çiftin düğünü için isteyebileceği her şeye sahip. Yılların verdiği deneyimin ve şık düğün salonunun birleşmesi sonucunda ortaya oldukça memnun kalınan davetler çıkıyor. Hadi, özellikle ekonomik bir düğün yapmak isteyen çiftlerin ilgisini çekebilecek bu mekanı daha yakından incelemeye başlayalım.

beyazgül davet ve toplantı merkezi

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi düğün fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Yukarıda da belirttiğimiz gibi Beyazgül Davet, İstanbul düğün salonu fiyatlarını düşündüğümüzde gayet ekonomik.
 • Mekanda hafta içi ve hafta sonu düğünleri arasında fiyat farkı oluşuyor.
 • Dileyen çiftler bu mekana dışarıdan organizasyon ve catering firması getirebiliyorlar.
 • Beyazgül Davet kendi mutfağında oldukça geniş bir menü yelpazesine sahip. Ayrıca vegan, vejetaryen, diyabet ve kosher gibi pek çok özel diyet için de hizmet verebiliyorlar.
 • Yemek servisi bu mekanda 00.00’a kadar devam ediyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi düğün paketleri

Bu mekanın sana sağlayacağı düğün hizmetlerinin tamamını merak ediyorsan hemen yardımcı olalım. Gelin odası, ikram sunumları, ışık ve ses hizmetleri, müzik performansları, dekorasyon ve süslemeler, otopark ve vale gibi pek çok hizmet bu paketlere dahil oluyor. Elbette yemekli düğün tercih edecek çiftler için yemek servisi ve servis personeli de dahil.

beyazgül davet ve toplantı merkezi

Dekorasyon ve süsleme

 • Beyaz ve mor renklerinin kullanıldığı düğün salonunda, dileyen çiftler farklı renk tonlarında süslemeleri de tercih edebiliyor.
 • Kolonsuz düğün salonunun tavanı açılır kapanır özelliğe sahip olmaklar beraber, açık bir teras da bulunuyor.
 • Yuvarlak masaları tercih eden Beyazgül Toplantı ve Davet Merkezi, bu masaları çiçek buketleri ve şık suplalarla süslüyor.
 • Salonun yıldızı dans pistinin üzerinde bulunan görkemli ve modern avize Bu avizeden ayrıca bembeyaz çiçekler sarkıyor ve bu dans pistini daha da güzelleştiriyor.
 • Nikah masasının bulunduğu platform da salonun geri kalanıyla uyum içinde olacak şekilde süsleniyor.
 • Salonda ayrıca çiçeklerle süslenmiş takların bulunduğu bir gelin yolu da bulunuyor.

Müzik

Dileyen çiftlerin canlı müzik, dileyen çiftlerin DJ performansı şeklinde müzik yayını tercih edebildiği bu mekanda eğlence dur durak bilmeyecek. Müzik yayınının 00.00’a kadar devam ettiği Beyazgül Davet ve Toplantı Salonu Eyüp; eğlence için palyaço gösterisi, barkovizyon gösterisi ve ışık şovları gibi pek çok başka seçeneğe de sahip.

beyazgül davet ve toplantı merkezi

Düğün fotoğrafçısı

Fotoğraf ve video çekiminin düğün paketi içerisinde sunulduğu Beyazgül Davet ve Toplantı Salonu’na dışarıdan fotoğrafçı getiremiyorsun. Ancak sana sağlayacakları hizmet sayesinde böyle bir ihtiyacın kalmayacağına eminiz. Özenle süslenmiş salonlarında çekilecek tüm fotoğraflarda harika çıkacağını şimdiden tahmin edebiliyoruz.beyazgül davet ve toplantı merkezi Eğer dilersen, mekanda fotoğraf köşesi oluşturmak için de onlara danışabiliyorsun.

Otopark

İstanbul’un pek çok yerinden ulaşmanın oldukça kolay olduğu bu mekana arabayla gelmek isteyen misafirlerin park için endişe etmesine gerek yok. 250-500 araçlık büyük bir otoparka sahip olan bu etkinlik merkezinde misafirlerin faydalanabileceği bir vale hizmeti de sağlanıyor. Bu sayede düğün gününde devamlı “Arabayı nasıl yapsak?” demenize gerek kalmayacak.

beyazgül davet ve toplantı merkezi

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi kına gecesi organizasyonu

Kına gecesini bu mekanda organize etmek isteyen müstakbel gelinler için kısaca bilgi verelim. Öncelikle mekanın aksesuar kiralama seçeneği bulunuyor. Kına gecesi için bir kına platformu hazırlıyorlar, süslemeler kırmızı tonlarında da beyaz tonlarında da tercih edilebiliyor. Kına, kına ekibi, kına tepsisi ve kına müziği gibi pek çok diğer hizmeti de sana sağlıyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Ekonomik ve şık bir düğünü olsun isteyen çiftler için bu mekanın harika bir alternatif olduğunu düşünüyoruz.
 • Yaklaşık 32 yıldır hizmet veriyor olmaları oldukça güven verici.
 • Mekanda aynı anda yalnızca bir düğün yapılabiliyor. Bunun çiftler için bir avantaj olduğuna inanıyoruz.
 • Çocuklar için özel bir oyun alanı olmasını ve çocuklara özel menü seçeneklerini çok sevimli bulduk.
 • Mekanda engelli girişi bulunuyor.
 • Mekanın süslemesi, özellikle de şık avizesi akıllardan çıkmayacak görüntüler yaratıyor.

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi çift yorumları

Öznur: Kınamızı ve düğünümüzü Beyazgül’de yaptık gerçekten harika bir mekan. Her detayla özel olarak ilgilendiler. Güler yüzlü, samimi ve çalışkan bir ekibi var. Zaten bu mekanı seçmeden önce başka birçok düğünde misafir olup hayran kalmıştım. Bu yüzden kınamda da düğünümde de tercihim oldu. Bütün ekibe teşekkürler.”

Gizem & Şükrü: Düğünümüzü burada gerçekleştirdik. Her şey o kadar güzel ve kusursuzdu ki. Şu böyle olsun bu böyle olsun diye hiç müdahale etmedik etmemize de gerek kalmadı.. Gayet keyif aldığımız ve çok eğlendiğimiz herkesin büyülendiği bir düğün oldu. Bizimle ilgilenen organizasyon sorumlusuna ve tüm ekibe kocaman bir teşekkürü borç biliriz.“

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Rami Kışla Cad. No: 52 Topçular, Eyüp – İstanbul

Telefon: 0212 963 3579

Özellikle tarihi yarımadadan kalkan halk otobüsleriyle ulaşmanın çok kolay olduğu Beyazgül Düğün Salonu’na nasıl gideceğini anlatalım sana. Eminönü’nden binebileceğin 336E, 37E, 38E gibi pek çok otobüsü tercih edebilirsin. Mekan Edirnekapı Metrobüs Durağı’na ve Bayrampaşa Metro Durağı’na da yürüme mesafesinde bulunuyor. Dileyen misafirlerin taksi ve özel araçla da bu mekana ulaşım sağlayabilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları