Bolu Düğün Mekanları

2 düğün mekanları bulundu.

Bolu’daki Düğün Mekanları

Batı Karadeniz’de bulunan Bolu en güzel düğün mekanlarına ev sahipliği yapan şehirler arasında yer alıyor. Bolu’nun yemyeşil ormanlarındaki mis gibi havayı içine çekmeye gelen ziyaretçilerin sayısı her yıl daha da artıyor. Bolu; doğal güzellikleri, gölleri ve tarihi ahşap evleriyle ön plana çıkıyor. Bolu; yemekleri, müzikleri, dansları ve kültürüyle de dikkat çeken bir şehir.

Böylesine huzurlu ve şahane manzaralı bir şehir olan Bolu’da hayatının en önemli günlerinden birini organize etmek harika olmaz mı? Göl, şehir, orman ve daha nice manzaraların yer aldığı açık veya kapalı davet alanlarında hayalindeki organizasyonu gerçekleştirebilirsin. Otel veya kır düğünü yapabileceğin davet alanlarından; nikah sonrası yemek yiyebileceğin restoranlara kadar çeşitli mekanları Bolu’da bulabilirsin.

Düğün organizasyonları için Bolu’yu tercih eden çiftlerin sayısı devamlı olarak artış gösteriyor. Göl, orman ve doğa manzaralı mekanlar epey talep görüyor. Düğün organizasyonları için hizmet veren mekanların sayısı merkezde oldukça fazla. Merkezin yanı sıra Dörtdivan ve Abant’ta konumlandırılan davet alanları da bulunuyor. Bu ilçelerde bulunan mekanların çoğu uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Gerede, Göynük, Mengen ve Mudurnu’da nikah sonrası yemeği mekanları ve restoranlar bulunuyor. Bu ilçelerde bulunan davet alanları maksimum 200 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Yüksek kapasiteli yemekli organizasyonların için Abant, Dörtdivan ve Merkez ilçelerinde yer alan mekanlara göz atmanı tavsiye ediyoruz. Bolu’da konuk sayına ve bütçene uygun mekanı rahatlıkla bulabileceğini düşünüyoruz!

Bolu Düğün Mekanı Türleri Hakkında

“Bolu’da düğün nerede yapılır?” sorusunun cevabı için öncelikle çiftlerin planlamış olduğu konsepti öğrenmek gerekiyor. Çiftlerin hayal ettiği konsept ile tercih edilecek olan mekanın türü mutlaka uyumlu olmalı. Açık havada gerçekleştirilecek olan organizasyonlar ile kapalı salon düğünleri arasında birtakım farklılıklar bulunuyor. Çiftler için Bolu’da bulunan davet alanlarının türlerini aşağıdaki kısımda inceledik!

Bolu Düğün Mekanları Fiyatları Ne Durumda?

Bolu düğün fiyatları her davet alanında farklı aralıkta seyrediyor. Çiftler en çok, uygun veya ortalama fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler sunan mekanları tercih ediyor. Bolu uygun düğün mekanlarının büyük bir kısmı şehir merkezinde yer alıyor. Bolu’da cep dostu butik organizasyonlar için de yüksek kapasiteli davetler için de mekan seçeneğin bulunuyor.

Uygun veya ortalama fiyatlara hizmet alabileceğin mekanların çoğu merkezde yer alıyor. Merkezin yanı sıra Dörtdivan, Abant, Gerede, Göynük ve Mudurnu’da da uygun fiyatlı birçok opsiyon mevcut. Bolu’da nikah sonrası yemeği yiyebileceğin restoranlar ve otel organizasyonları yapabileceğin bütçe dostu davet alanlarının sayısı oldukça fazla. Bu açıdan planladığın bütçeye uygun organizasyonu yapmakta zorluk yaşamayacağını düşünüyoruz.

Hafta sonu gerçekleştirmeyi planladığın yemekli organizasyonun için ortalama bir ücret ayırdıysan Abant, Dörtdivan ve Merkez ilçelerinde yer alan mekanları inceleyebilirsin. Ortalama fiyatlar karşılığında yemyeşil bir kır ya da manzaralı bir otel düğünü yapabilirsin. Bu noktada otel düğünleri için seçeneklerinin daha fazla olduğunu da belirtelim. Sadece açık alanda hizmet veren butik otellerin sayısı az.

Bolu’da kişi başı ücreti ortalamanın biraz üstünde seyreden otel ve restoran da var. Diğer seçeneklere göre daha yüksek fiyatlı olan otel Abant’ta; restoran ise Mengen’de yer alıyor. Bu lüks mekanlarda maksimum 400 davetlini ağırlayabilirsin. Şehir ve doğa manzaralı bu mekanların her ikisi de gece yarısına kadar hizmetinde!

Bolu Düğün Yerlerinde Sunulan Hizmetler

Tüm Düğün Mekanları