Muhtarın Yeri Bolu Hakkında

Muhtarın Yeri Bolu, açık havada evlenmek isteyenlere hayallerindeki ortamı sunuyor. Yeşillikler içinde bulunan davet alanında Bolu’nun ferah atmosferinde keyifli bir düğün gerçekleştirebiliyorsun. Bunun yanında olumsuz hava koşullarına önlem olarak mekanın yarı kapalı bir alanı da bulunuyor. Bolu Muhtarın Yeri, profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla özel günlere uygun kusuruz bir hizmet sağlıyor.

Muhtarın Yeri Bolu Dağı, farklı yemek seçenekleriyle de oldukça tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Et, tavuk, lahmacun ve pide gibi ürünleriyle öne çıkan Bolu Muhtarın Yeri, menüleri düğünlere özel olarak hazırlayarak lezzetlere doyamayacağın bir davet düzenleme imkanı sunuyor. Ayrıca mekan ailelerin tercih edebileceği sakin ve güvenli bir ortama sahip.

Fiyat Teklifi Al

Muhtarın Yeri Bolu Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Muhtarın Yeri Bolu fiyatları, hafta içi ve hafta sonu değişebiliyor. Özellikle yemekli olarak düzenlenecek düğünlerde fiyat farkıyla karşılaşabiliyorsun.
 • Muhtarın Yeri Bolu düğün fiyatları yemekli ve kokteyl menü tercihine göre belirleniyor. Yemeksiz bir davet düzenlemek istersen daha uygun fiyatlarla karşılaşabiliyorsun.
 • Mekan talep ettiğin hizmetlere ve tercih ettiğin paketlere göre farklı fiyatlar sunuyor. Dekorasyondaki değişiklikler ve canlı müzik talebin fiyatları etkiliyor.
 • Yaz ve bahar aylarında düğün salonu olarak daha yoğun bir şekilde hizmet veren mekandan düğün yapacağın tarihe göre net bir fiyat alabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Muhtarın Yeri
Açık ve Kapalı Alan
Min. 200 - Max. 1500 Min. 200 - Max. 1500

Muhtarın Yeri Kır Bahçesi, kalabalık bir organizasyon düzenlemek isteyen çiftler için uygun bir kır bahçesine sahip. Yemekli ve kokteyl düğün gerçekleştirme imkanın olan mekanda 1.500 kişiye kadar misafirini ağırlayabiliyorsun. Mekanın daha az sayıda misafirini ağırlama imkanı sağlayan kapalı davet alanını ise dört mevsim boyunca kullanabiliyorsun. Masa ve sandalyeleri davetli sayına göre düzenleyebilirsin.

Muhtarın Yeri Bolu Düğün Paketleri

Bolu Merkez Muhtarın Yeri, çiftlerin düğün günlerinde ihtiyacı olabilecek her şeyi tek bir pakette sunmayı hedefliyor. Davete rahatça hazırlanabilmen için mekan gelin ve damada özel bir oda ayarlıyor. Bu alanda düğün saatini bekleyebilir ve dinlenebilirsin. Bunun yanında Muhtarın Yeri Bolu menü seçeneklerini özelleştirme imkanı da sunuyor. Yemeklerin tadına bakıp kendi menünü oluşturabilirsin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Muhtarın Yeri Ağaçcılar, birbirinden farklı süsleme seçenekleriyle tarzına uygun pek çok konsept fikri sunuyor. Masa ve sandalye süslemelerinde istediğin renkleri kullanabiliyorsun.
 • Bolu Muhtarın Yeri Düğün Salonu, nikah masasını da özenle süslüyor. Beyaz masa ve sandalyeler yerleştirildikten sonra masanın üstü dilediğin renk çiçekler, inciler ve kadehlerle süsleniyor.
 • Sandalyelerin süslemelerinde dilediğin renkte tül kullanabiliyorsun. Mekan standart süslemelerde genel olarak beyaz Napolyon sandalyeleri pembe tüllerle dekore ediyor.
 • Alana görkemli bir giriş yapabilmen için gelin yolu özenle süsleniyor. Beyaz vazolar çiçeklerle süsleniyor ve yere kırmızı bir halı seriliyor.
 • Konuklarına şık bir giriş alanı yaratmak için ise eşinle isminin ve düğün tarihinin yazılı olduğu hoş geldin pankartı yaptırabilir ve bu alanı rengarenk çiçekler ve dallarla dekore edebilirsin.

Müzik

Muhtarın Yeri Düğün Salonu Bolu’da son teknoloji ses, ışıklandırma ve sahne ekipmanları bulunuyor. Ayrıca sevdiklerinde dilediğince dans edebileceğin geniş bir dans pisti bahçenin ortasında yer alıyor. Mekan, kendi yerli sanatçılarıyla çalışma imkanı da sunuyor. Böylece en sevdiğin şarkılar eşliğinde doyasıya eğlenebiliyorsun. Canlı müzik tercih edebileceğin gibi DJ hizmetinden de yararlanabilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Ağaçcılar Bolu Muhtarın Yeri, düğün organizasyonlarında profesyonel bir fotoğraf ve video çekim ekibiyle çalışıyor. Bahçeye girişinden ilk dansa kadar pek çok anın kayıt altına alındıktan sonra video klip ve albüm oluşturuluyor. Mekanın doğayla iç içe ortamı sayesinde konsept çekimlerini de bu alanda gerçekleştirebiliyorsun. Bunun yanında dilediğin fotoğrafçıyla da anlaşma imkanın bulunuyor.

Otopark

Muhtarın Yeri Kır Düğün Bahçesi, geniş otopark alanı sayesinde konuklarına araçlarını park edecek yeterli bir alan sunuyor. 150 ila 250 kişilik araç kapasitesine sahip otoparktan ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyorsun. Mekanda vale hizmeti bulunmasa da park alanı mekanın önünde yer aldığı için konukların park ve güvenlik sorunu yaşamadan araçlarını bu alana bırakabiliyorlar.

Muhtarın Yeri Bolu Diğer Organizasyonlar

Muhtarın Yeri Pide ve Kebap Salonu, düğün organizasyonları haricinde dilediğin daveti düzenleyebileceğin davet alanlarına sahip. Mekanın kır bahçesinde şık bir nişan töreni gerçekleştirebilir ya da kapalı alanda aile arasında samimi bir davet düzenleyebilirsin. Kır bahçesi; piknik, doğum günü, sünnet ve kalabalık mezuniyet törenli düzenlemek için de oldukça tercih ediliyor.

Alkışlarımız

 • Bolu Muhtarın Yeri Kır Bahçesi, dekorasyon konusunda oldukça esnek olması sayesinde farklı süsleme seçenekleriyle her çifte hitap ediyor.
 • Muhtarın Yeri Kır Düğün Salonu, pek çok Bolu kır düğün mekanlarının aksine havai fişek gibi görsel şovlar konusunda oldukça esnek. Düğün sonunda konuklarına görsel bir şölen sunabilirsin.
 • Muhtarın Yeni Pide ve Kebap Salonu Ağaçcılar, yemek çeşitleriyle ön plana çıkıyor. Pide ve ızgara çeşitleriyle bilinen mekanda ailenle ve arkadaşlarınla keyifli bir yemekli organizasyon gerçekleştirebilirsin.
 • Mekanın sunduğu en iyi hizmetlerden biri olan canlı müzik, farklı sanatçılar eşliğinde eğlenme imkanı sağlıyor.
 • Hizmetler ve yemekler değerlendirildiğinde mekan fiyat-performans olarak oldukça tercih ediliyor. Lezzetli yemekler ve kusursuz hizmetin olduğu birçok organizasyon gerçekleştirebiliyorsun.

Muhtarın Yeri Bolu Çift Yorumları

Gülşah: “Mekan büyük organizasyonlara hitap edecek kapasiteye sahip. Biz mekanda 1.000 kişilik yemekli bir düğün gerçekleştirdik ve hiçbir aksaklık olmadan yemek servislerini yaptılar. Mekan kesinlikle çok şık ve dans pistinin çok büyük olması da büyük artı. Ulaşım olarak rahat. Otoparkının da mevcut olması güzeldi. Yemek ve hizmet kalitesi yüksek olan bir mekan.”

Pınar & Özkan: “Yaklaşık 600 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik. Daha önceden menü tadımı yapmadık ama ikramlar oldukça güzeldi. Ulaşımla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanmadı ve konuklarımız kolaylıkla ulaşımını sağladı. Fiyat konusunda da bütçemize oldukça uygundu. Masa düzeni, renkler ve pek çok seçim bizlerin mekandan memnun ayrılmasını sağladı.”

Muhtarın Yeri Bolu Nerede?

Adres:İzzet Baysal Devlet Hst. Blv., 14300 Ağaçcılar/Bolu

Muhtarın Yeri Bolu, şehrin merkezinden biraz uzakta yer alması sebebiyle müşteriler genel olarak şahsi araçla ulaşım sağlamayı tercih ediyor. Mekana özel olarak giden bir toplu taşıma hattı bulunmuyor. Bolu merkezden 6 km uzaklıkta bulunan mekana kısa sürede ulaşabiliyorsun. Mekan İzzet Baysal Hastanesi’nin biraz ilerisinde yer alıyor ve mekanı kolaylıkla bulabiliyorsun.

Fiyat Teklifi Al