Bolu Termal Otel Hakkında

Bolu Termal Hotel & Spa 1979 yılından beridir hizmet veriyor. Onu diğer otellerden ayıran Türkiye’deki 40 derecelik doğal sıcaklığa sahip termal suyu kullanıyor olması. Bolu’nun kültürünü, doğal bir ortamda konuklarına sunuyor. Konuklarına orman manzarasının ve Bolu’nun göllerinin keyfini çıkarmak kalıyor. Bu güzel mekanda düğün yaparak davetlilerinle beraber doğal güzellikleri en güzel gününe ekleyebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Bolu Termal Otel Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Bolu Termal Otel fiyatları düğüne katılan konuk sayısıyla birlikte yükseliyor. Minimum konuk sayısının altındaki kişilerde minimum kişi katılmış kadar ücret alınıyor.
 • Bolu Termal otel düğün fiyatları seçilen menülere göre değişiklik gösteriyor. Kırmızı et menüleri, tavuk menülerine kıyasla daha yüksek ücretlerle fiyatlandırılıyor.
 • Bolu otel düğünleri arasında yer alan Bolu Termal Otel’de kokteylli düğünler, yemekli düğünlere göre daha uygun fiyatlı.
 • Menüde yapacağınız değişiklikler fiyatta değişikliklere sebep olabilir.
 • Özel beslenme ihtiyacı olan kişilerin sayısı ve menü çeşitlilikleri fiyatta farklılığa yol açabilir.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Bolu Termal Otel
Açık ve Kapalı Alan
Min. 200 - Max. 875 Min. 200 - Max. 875

Bolu Termal Otel Düğün Paketleri

Bolu Termal Otel düğün paketleri, organizasyon sorumlusuyla oluşturuluyor. Otelin kendi organizasyon sorumlusu bulunmasının yanında dışarıdan bir firma ile anlaşmaya da izin veriyorlar. Bu sayede içine sinen seçeneği kendin bulabilirsin. Bunun dışında mekan menü ve süsleme üzerinde yapılan değişiklikler üzerinden paketler hazırlıyor. Fotoğraf ve müzik konusunda da firma dışı kabulde bulunuyor.

Bolu Termal Otel düğün organizasyonu esnasında en dikkat çeken konu yemek oluyor. Yemekler yetenekli aşçılar tarafından hazırlanıyor ve sıcak servis ediliyor. Menülerde de değişiklik imkanı sunuluyor. Diyabet ve çölyak hastalarına uygun tabaklar hazırlanabiliyor. Ayrıca düğününden önce menü tadımı yapabiliyorsun. Bütün bunlar sana uygun değilse, catering firmasını kendin getirme şansın da var.

Otel, düğüne gelecek konuklar ve sonrasında gelin damat için konaklama imkanı sunuyor. Bunu düğünden önce Bolu Termal Otel iletişim ağları üzerinden ileterek sana ve sevdiklerine ayrılmış odaların keyfini çıkarabilirsin. Balayı odası imkanıyla odaya servis kahvaltıyla gününe başlayabilirsin. Düğünün bütün yorgunluğunu atmak için spayı tercih edebilirsin. Düğünün arkasından üst kattaki odana çıkmak büyük kolaylık.

Dekorasyon / Süsleme

 • Birbiriyle uyumlu peçete, şamdan ve runner elegant bir görüntü sunuyor.
 • Termal Otel Bolu, ışıklı dans pisti ile konuklarını etkiliyor ve modern bir dokunuş sağlıyor.
 • Bolu Termal Otel Spa, kullandığı yumuşak minderli ve ahşap sandalyeler sayesinde konukların konforunu sağlıyor.
 • Bolu Termal Hotel sahip olduğu şehir manzarası ile estetik bir görüntü yaratıyor. Mekanın dekorasyonu buna uyuyor.
 • Bolu Termal Otel düğün salonu aynı zamanda bahçe manzarasına sahip. Bahçenin ışıklandırılması romantik bir ortam için harika bir fırsat.
 • Bolu Termal Otel düğün salonunun kapalı kısmında kolon bulunmuyor. Ferah bir ortam oluşuyor. Konuklar ve düğün sahipleri rahatça birbirini görebiliyor.
 • Dekor olarak kullanılan beyaz ağaçlar ve çiçekler ortamı floral ve güzel bir hale getiriyor.
 • Konuk sayısına göre dekorasyon imkanıyla fazla masaları kaldırtabilirsin. Daha geniş bir görünüm için düzenlemeler yapılabiliyor.

Müzik

Bolu Merkez Termal Otel, kaliteli ses ve sahne hizmetlerini konuklarıyla buluşturuyor. Sahnesi ve kullandığı müzik sistemiyle düğünü eğlenceli hale getiriyor. Dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşmanız durumunda müzisyen konusunda esneklikler yapabiliyor. Bu konudaki imkanlar düğünün boyutu ve kapalı-açık mekanlar arasında değişkenlik gösteriyor. Bolu Termal Otel iletişim adreslerinden bu konuyu sorarak müzik konusunu kesinleştirebilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Bolu Termal Otel fotoğraflar için dışarıdan istediğin bir fotoğrafçıyı getirme şansı sunuyor. Tercih ettiğin fotoğrafçıyla hem kayıt alabilir hem de düğün boyunca düşlediğin fotoğrafları çektirebilirsin. Bu sayede kendi ekonomik tercihlerine de daha çok önem verebilirsin. Düğün kaydı içinse Bolu Termal Otel ile görüşerek daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsin.

Otopark

Bolu Termal Otel’de otopark ve vale hizmeti bulunmaktadır. Aracını güvenliğinden emin olduğun bir yere teslim ederek düğün stresini azaltabilirsin. Üstelik günümüzdeki park sorunundan etkilenmemek için bu ayrıcalığa sahip olmanın keyfini çıkarabilirsin. Davetlilerinin içlerinin rahat olması da bu mutlu gününde sana destek oluyor. Otopark ve vale imkanı için Bolu Termal Otel’i tercih edebilirsin.

Bolu Termal Otel Diğer Organizasyonlar

Bolu Termal Otel, düğünün dışındaki toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapmak için seni bekliyor. Kına gecesi ve nişan gibi önemli etkinlikleri burada gerçekleştirebilirsin. Ancak sadece bu özel günlerle sınırlı değil. Baby shower, doğum günü gibi etkinliklere de mekan sağlıyorlar. Bunun dışında da kurumsal organizasyonlar için servisleri mevcut.

Alkışlarımız

 • Merkez Bolu Termal Otel nazik ve istekli çalışanları ile beğeni topluyor.
 • Bolu Termal Otel yorumlar üzerinden anladığımız gibi süslemeler çiftlerin beğenisini topluyor.
 • Bolu Termal Otel, balayı spası ile gelin ve damadı büyülüyor. Bu konfordan yararlanmayı sen de denemelisin.
 • Termal Otel Bolu, bütün dekorasyon sürecinde düğün sahiplerinin fikrini alıyor. Her aşamayı danışmayı tercih ediyor. Bu özelliğiyle gönlümüzü çalıyor.
 • Mekan Bolu kültürünün ve yemeklerinin sunumuna oldukça önem veriyor. Kültürü korumak için verdiği çaba alkışlarımızı hak ediyor.

Bolu Termal Otel Nerede?

Adres:Fatih Mah. İzzet Baysal Cad.14100 Karacasu/Merkez/Bolu

Bolu Termal Otel adres bilgisi ulaşımınız için yeterli değilse yakınındaki yerleri inceleyebilirsiniz. Kurankursu Durağı’nın yakınında olan mekana ulaşım için 9 ve 23 hatlarını kullanabilirsin. En yakın şehir merkezi olan Bolu 5 km uzaklıkta. En yakın havaalanı 190 km ile Ankara Esenboğa. Ayrıca gezi yerlerine yakın. Abant Gölü 35, Gölcük Gölü 7 km mesafede.

Fiyat Teklifi Al