çubuklu hayal kahvesi
Adres Ağaçlık Mesire Yeri No:18 A+B Burun Bahçe Çubuklu Beykoz / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Çubuklu Hayal Kahvesi hakkında

Çubuklu Hayal Kahvesi’ni daha önce duymuş muydun? Özellikle magazinlerde kendisini sıkça görebiliyoruz. Her sene burada farklı ünlü isimlerin düğün organizasyonları yapılıyor. Boğaz manzarası eşliğinde, denizin hemen kenarında mutluluğa ‘Evet’ demek isteyen çiftler, mekana yoğun ilgi gösteriyor.

125 yıllık tarihi bir taş binaları var. Binasıyla buram buram tarih, manzarasıyla da buram buram İstanbul kokan bir mekandan bahsediyoruz! Kapalı ve açık davet alanlarıyla hizmet veriyorlar. Bu sayede yılın her dönemi Çubuklu Hayal Kahvesi’nde organizasyon düzenlenebiliyor.

Çubuklu Hayal Kahvesi düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
 • Çubuklu Hayal Kahvesi fiyatları azcık yüksek. Ama bu manzaraya sahip diğer mekanlara da baktığımız zaman ortalama fiyatlar talep ettiklerini görüyoruz.
 • Mekanın fiyatlarında hafta içi – hafta sonu farkı bulunmuyor.
 • Fiyatlar, seçeceğin menüdeki ana yemek seçimine göre farklılık gösterebiliyor.
 • Çubuklu Hayal Kahvesi menülerinde genelde kırmızı ve beyaz et seçenekleri sunuluyor. Ama özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlilerin varsa onlar için de diyabet, kosher, vegan, vejetaryen menüler hazırlanabiliyor.
 • Minikler de unutulmamış! Çocuklara özel menü seçenekleri de var.

Tablodaki fiyatlar başlangıç menüleri için geçerli. Davetli sayına, seçeceğin menüye, istediğin hizmetlere göre fiyatlarda değişiklik olacaktır. Net bir rakam istiyorsan seni Fiyat Teklifi Al butonuna bekliyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Çubuklu Hayal Kahvesi düğün paketleri

Çubuklu Hayal Kahvesi, çiftlere özel farklı düğün paketleri oluşturabiliyor. Tamamen senin hangi hizmetleri istediğinle alakalı. Paketlerde genelde yemek servisi, fotoğraf ve video, müzik, mekan süslemesi, ses ve ışık sistemleri gibi hizmetler sunuluyor. Yemek servisi yerine kokteyl menü de tercih edebiliyorsun.

İstediğin tüm hizmetleri alıp alamayacağını öğrenmek isteyen çiftleri Çubuklu Hayal Kahvesi iletişime geçmeye davet ediyor.

Dekorasyon ve süsleme

Mekana gittin ve anlaştın diyelim. Sonrasında devreye organizasyon sorumluları giriyor. Davet alanının tüm süslemelerini ve kullanılacak aksesuarlarını kendileriyle birlikte planlıyorsunuz. Konsept belirlendikten sonra da hayalindeki alanı oluşturmak için çalışıyorlar. Çubuklu Hayal Kahvesi’nde şöyle süsleme detayları oluyor: Canlı çiçek

 • Masa örtüleri
 • Sandalye süslemeleri
 • Sarkıt mumluklar
 • Şamdan
 • Supla
 • Servis takımları
 • Masa numaratörleri

Mekana Dışarıdan organizasyon firması getirilmiyor.

Beykoz’daki yemyeşil kır düğünü mekanları da burada: Yemyeşil, Pek Şirin Beykoz Kır Düğünü Mekanları

Müzik

Çubuklu Hayal Kahvesi’ndeki organizasyonlarda çiftinden davetlilerine kadar eğlenmeyen kimse kalmıyor! Çalıştıkları müzisyenler ve ses uzmanları var. Onlarla düğünden önce görüşerek çalınacak şarkılarla ilgili isteklerini belirtebiliyorsun. Düğün günü de gece 03:00’e kadar kesintisiz müzik ile dans ediyorsun!

Düğün fotoğrafçısı

Yetkililer, düğün paketi dahilinde çiftlere fotoğraf ve video hizmeti de sunuyor. Mekanın anlaşmalı fotoğraf ekibiyle çalışabiliyorsun. Dışarıdan fotoğrafçı getirmeni  istemiyorlar.

Çubuklu Hayal Kahvesi, düğün albümün için de çok güzel fotoğraflar çektirebileceğin bir mekan. Boğaz manzarası eşliğinde çekim yaptırabilir, birbirinden güzel karelere sahip olabilirsin. Davetlilerin de sayende fotoğraflarıyla Instagram hesaplarını şenlendirecek!

Otopark

Çubuklu Hayal Kahvesi’nin 250-500 araç kapasiteli, oldukça geniş bir otoparkı bulunuyor. Özel aracıyla gelecek olan davetlilerin mekanın vale hizmetinden de faydalanabiliyor.

Bu arada karar vermeden önce Beykoz’daki düğün salonlarına da bakmak istersen: Fiyat Yelpazesi Geniş, En İyi Beykoz Düğün Salonları

Alkışlarımız

 • Çubuklu Hayal Kahvesi’nde sade süslemeler hakim. Bu çok isabetli bir durum olmuş. Çünkü mekan tarihi yapısı ve konumuyla yeterince ihtişamlı. Abartılı süslemeler yapmamalarını sevdik.
 • Merkezi bir lokasyona sahip olması sayesinde buraya hem kara hem de deniz yoluyla rahatlıkla ulaşılabiliyor.
 • Mekanda dört mevsim organizasyon düzenlenebiliyor. Bu da kışın dahi deniz manzarası eşliğinde evlenebileceğin anlamına geliyor.
 • Çubuklu Hayal Kahvesi’nde evlenen çiftlerin yorumlarını okuduk. Lezzetlerden hizmet kalitesine kadar hep olumlu yorumlar almışlar. Sizden önce evlenen çiftlerin tecrübelerine mutlaka kulak kabartmalısın.
 • Türk ve dünya mutfağından çok sayıda yemek hazırlayabiliyorlar.
 • Düğün provası imkanı sunmaları, özellikle endişeli çiftler açısından büyük şans! Organizasyon tarihinden önce mekana giderek son kontrolleri yapabilme imkanı buluyorsun.

Diğer organizasyonlar

Çubuklu Hayal Kahvesi’nde düzenlenen düğünler uzun süreler konuşuluyor. Ama mekanın düzenlediği organizasyonları düğünlerle sınırlı değil. Burayla kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, parti, piknik, davet, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, after party, bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlar için de iletişime geçebiliyorsun.

Çubuklu Hayal Kahvesi nerede?

Çubuklu Hayal Kahvesi adres: Ağaçlık Mesire Yeri No:18 A+B Burun Bahçe Çubuklu Beykoz / İstanbul

Hayal Kahvesi Çubuklu, toplu taşımayla da şahsi araçlarla da ulaşılabilecek bir noktada yer alıyor. Özel araçlarıyla gelecek olanlar için mekan Üsküdar sahilden Paşabahçe istikametine giderken sol tarafta kalıyor. Buraya kara yoluyla da deniz yoluyla da ulaşılabiliyor. 20 dakikada bir hareket eden İstinye – Çubuklu feribotunu kullanarak mekana kısa sürede gidilebiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları