golden rose düğün ve davet salonu
Adres Esenevler Mah. 3021. Sok. No: 10 Ümraniye – İstanbul
Telefon 02129630631

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Golden Rose Düğün ve Davet Salonu hakkında

İstanbul’un en merkezi ilçelerinden Ümraniye’de bulunan Golden Rose Düğün ve Davet Salonu her bütçeye uygun servisiyle gönüllerde taht kuruyor. Uygun fiyatları, geniş dans pisti ve merkezi konumuyla göze çarpan bu düğün salonunda eğlenceye doyamayacaksınız! “İlgimi çekti gerçekten, daha fazla bilgi alabilir miyim?” diyorsan buyur bakalım yazımızın devamına. golden rose düğün ve davet salonu

Golden Rose Düğün ve Davet Salonu düğün fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
 • İstanbul düğün salonları ücretlerini düşündüğümüzde Golden Rose Düğün Salonu Ümraniye’nin fiyatları gayet uygun.
 • Düğün fiyatında en belirleyici etken düğününde yemek servisi isteyip istemediğin oluyor.
 • Dilersen bu mekana dışarıdan catering firması getirebiliyorsun.
 • Mekanda alkol sevisi bulunmuyor.
 • Yemek servisi saat 22.00’de son buluyor.
 • Bu fiyatların yaklaşık hesaplamalar olduğunu hatırlatalım. Hayalini kurduğun düğün için en doğru fiyatı öğrenmek istersen hemen aşağıdaki butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Golden Rose Düğün ve Davet Salonu düğün paketleri

Bu mekanın sana sağladığı düğün hizmetlerinin başında organizasyon sorumlusu geliyor. Düğününün planlamasıyla ilgili her adımda sana yardımcı olacak bu kişinin yanı sıra servis personeli de elbette pakete dahil. Tercih ettiğin takdirde yemek servisi, dekorasyon ve süslemeler, müzik yayını, otopark ve ışık sahne hizmetleri de paketle beraber sana sunuluyor.

Dekorasyon ve süsleme

Beyaz, altın rengi ve saks mavisini salonun temel renkleri olarak kullanan Golden Rose Düğün ve Davet, yuvarlak masalara ve Tiffany sandalyelere sahip. Düğün için masaları ve sandalyeleri salonun renkleriyle uyumlu biçimde süsleyen mekan, altın rengi şamdanlar ve suplalar kullanıyor.

Müzik

Çiftlerin arzularına göre şekillenen müzik tercihleriyle Golden Rose Düğün ve Davet Salonu’nda yerinde oturmak yasak! Dilersen en güncel pop şarkılarını, yöresel türküleri ya da romantik 45’likleri çaldırabileceğin bu mekanda sana yardımcı olacak bir de müzisyen bulunuyor. Müzik yayını gece 23.00’te son buluyor.

Düğün fotoğrafçısı

Golden Rose Düğün Salonu’na dışarıdan bir fotoğrafçı getirmene müsaade etmiyorlar. Ancak bu demek değil ki düğün gününde fotoğrafların çekilmeyecek. Mekan bu konuda kendi ekibiyle çalışmayı tercih ediyor. Hem senin hem de misafirlerinin en güzel karelerinin çekileceği bu mekandan sana hatıra olarak saklayabileceğin pek çok fotoğraf kalacak.

Otopark

Golden Rose Düğün ve Davet Salonu’nun yaklaşık 50 araçlık bir özel otoparkı bulunuyor. Merkezi konumunu ve Ümraniye’nin keşmekeşini düşündüğümüzde bu otoparkın hayat kurtarıcı olduğunu söyleyebiliriz. Elbette mekanın bu özelliği şahsi aracıyla gelmek isteyen davetlilerin işini epey kolaylaştırıyor. Bu sayede park yeri bulmak için evden saatlerce erken çıkmanız gerekmiyor.

Golden Rose Düğün ve Davet Salonu kına gecesi organizasyonu

Golden Rose Düğün Salonu’nda kına geceni düzenlemek istersen bu da mümkün! Kına gecesi için salonun süslemelerinde kırmızıyı öne çıkarıyorlar. Kına, kına tepsisi, kına ekibi, bindallı ve kına tahtı da unutulmuyor elbette. Eğer dilersen senin kına gecene özel bir dans koreografisi de hazırlıyorlar. İkramlar ve müzik de gecenin olmazsa olmazları elbette.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Ekonomik ve samimi bir düğün yapmak isteyenler için oldukça ideal bir mekan Golden Rose Düğün Salonu Ümraniye!
 • Salonda aynı anda tek bir düğün yapılması çiftler bir artı. Böylece organizasyon konusunda sıkıntılar yaşanmıyor ve tüm mekan çifte ait oluyor.
 • Özel otoparkının bulunması aracıyla gelecek davetliler için hayat kurtarıcı.
 • Kına gecesi konusunda da özenli ve istekli biçimde hizmet veriyorlar.
 • Dışarıdan organizasyon ve catering firmalarıyla çalışma imkanın var.

Golden Rose Düğün ve Davet Salonu çift yorumları

Ebru & Murat: “Düğünümüz burada oldu, çok eğlendik ve çok memnun kaldık. Yetkili kişi, çalışanlar, müzisyen herkes bizimle çok iyi ilgilendi. Davetlilerimiz de çok memnun kaldı. Güler yüzlü bir ekip ve titiz bir düğün salonu.”

Sümeyye & Fatih: “Firma yetkilisi cana yakın işini iyi yapan birisi. Gerçek manada memnun kaldık. Beklentimizin çok üstünde hizmet aldık. Herkese tavsiye ederim. Fiyatları uygun. Biz bu şekilde memnun kalacağımızı düşünmemiştik. Çok ama çok teşekkürler salon çalışanları ve yetkilisine.”

Golden Rose Düğün ve Davet Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Esenevler Mah. 3021. Sok. No: 10 Ümraniye – İstanbul

Telefon: 02129630631

Ümraniye’de bulunan Golden Rose Düğün ve Davet Salonu’na toplu taşımayla ulaşmak istersen pek çok alternatifin bulunuyor. M5 metrosu Yamanevler Durağı’nda indikten sonra bineceğin 20Ü numaralı otobüsle bu mekana ulaşabilirsin. 20Ü numaralı otobüse aktarma yapmak için 11V ya da 13 gibi otobüsleri de kullanabilirsin. Taksi ya da özel araç kullanarak gelecek olanlar navigasyona 30 Ağustos İlkokulu yazabilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları