Antalya Öğretmen Evi Hakkında

Hayatının yeni aşamasına “Evet!” demeden önce kırmızı bir halıdan yürümek ve tüm sevdiklerinle havuz başında kusursuz bir düğün organizasyonu yapmak ilgini çekiyor mu? O zaman Kepez Antalya Öğretmenevi senin için mükemmel bir seçim olabilir. İster havuz başında ister ihtişamlı kapalı salonda yapabileceğin düğün organizasyonu konuklarını hayran bırakıyor.

Fiyat Teklifi Al

Antalya Öğretmen Evi Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Antalya sosyal tesisleri geneline bakıldığında Antalya Öğretmenevi fiyatlarının oldukça cep dostu olduğunu görüyoruz. Bütçeni zorlamadan görkemli bir düğün yapmak öğretmenevinde mümkün oluyor.
 • Antalya Öğretmenevi düğün fiyatları tercih edeceğin düğün paketine göre farklılık gösterebiliyor. Seçtiğin yemek paketi ve alacağın ekstra hizmetler fiyat farklılıkları gösteriyor.
 • Antalya Öğretmenevi düğün salonu fiyatları düğünü gerçekleştireceğin güne göre de değişebiliyor. Hafta içi günlerde gerçekleştireceğin organizasyonlar daha düşük rakamlardan başlıyor.
 • Yaz sezonunda yapılan düğünler daha popüler olduğu için kış aylarında düğün yapmak daha uygun fiyatlara gelebiliyor.
 • Antalya Öğretmenevi fiyatları konuk sayısı üzerinden hesaplanıyor. Tasarruflu bir düğün için butik bir organizasyon tercih edebilirsin.
 • Öğretmenevi Antalya, fotoğraf ve video hizmeti gibi kolaylıkları düğün paketine dahil etmesi ve ekstra ücretlendirmemesi ile övgü topluyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Antalya Öğretmen Evi
Açık ve Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 350

Antalya Öğretmen Evi Düğün Paketleri

Antalya Öğretmenevi Kepez düğün için farklı alan opsiyonları sunuyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz kapalı salon genellikle soğuk havalarda tercih ediliyor. Ancak salon kaliteli bir iklimlendirme sistemine sahip olduğu için 4 mevsim kullanılabiliyor. Antalya Öğretmenevi havuz başı açık alanında da yılın 6 ayı hizmet veriyor. Mekanın terasında ise butik organizasyonlar gerçekleşebiliyor.

Antalya Öğretmenevi rezervasyon yaptığın andan itibaren hazırlık çalışmalarına başlıyor. Organizasyon sorumluları fotoğraf, müzik, eğlence, yemek ve dekorasyon isteklerini öğrenip uygun ayarlamaları yerine getiriyor. Mekan; kaliteli ışık, ses ve sahne ekipmanlarının kurulumunu senin için yapıyor. Mekanda düğününden önce hazırlanabileceğin ve son dokunuşlarını yapabileceğin bir gelin hazırlık odası bulunuyor.

Düğününe Antalya Öğretmenevi’nde çalışan profesyonel aşçıların hazırlayacağı özgün lezzetler eşlik ediyor. Düğün gününden önce menü tadımı hizmetinden yararlanabilir ve menünün içeriğini damak tadına uygun olacak şekilde değiştirebilirsin. Antalya Öğretmenevi menüsünde misafirlerin için yaş/ kuru pasta ve meşrubat da yer alıyor. İsteyen konukların diyabet, vegan, vejetaryen ve kosher menülerden yararlanabiliyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Antalya Öğretmenevi Kepez Antalya dekorasyon ile istediğin konsepti oluşturmaya önem veriyor. Aklında spesifik bir konsept yoksa, mekanın beyaz dekorasyonundan da yararlanabilirsin.
 • Konsept çalışması ve mekan giydirme hizmeti için mekanın organizasyon sorumlularının yanı sıra; dışarıdan anlaştığın bir organizasyon firması ile de çalışabilirsin.
 • Havuz başı alan 8 kişilik yuvarlak masalar ile çevreleniyor. Masalara zarif tiffany sandalyeler eşlik ediyor. Kapalı alanda ise genellikle uzun banket masaları tercih ediliyor.
 • Masa ve sandalyeler seçeceğin renk teması ile dekore ediliyor. Masaları canlı çiçek aranjmanları ile süsleyerek ihtişamlı bir görüntü elde edebilirsin.

Müzik

Antalya Öğretmenevi Kepez/Antalya düğün salonu müzik ve eğlence faslını da unutmuyor. Mekanın son teknoloji ses sistemi sayesinde organizasyon boyunca en sevdiğin şarkıları dinleyebilirsin. Düğününde canlı müzik hizmeti almak istersen, mekanın anlaşmalı olduğu birçok farklı müzisyen bulunuyor. Organizasyonda hizmet verecek olan 3’lü müzik grupları, orkestralar veya şarkıcılar ile anlaşabilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Antalya Öğretmenevi fotoğrafların için kusursuz arka planlara sahip. Havuzun önünde yapabileceğin dış çekim görenleri büyülüyor. İstersen, mekana dışarıdan fotoğrafçı getirebiliyorsun. Ancak mekan kendi fotoğraf ve video hizmetini de veriyor. Klasik düğün paketlerinde profesyonel fotoğrafçılar tarafından çekilen video ve 50 poz fotoğraf yer alıyor. Ekstra ücret karşılığında daha çok fotoğraf alabileceğin paketler de bulunuyor.

Otopark

Çoğu çift Antalya Öğretmenevi’ne özel araç ile gitmeyi tercih ediyor. Şehir merkezlerinde aracını park edecek yer bulmak zor olabiliyor. Ancak Antalya Öğretmenevi Kepez özel otoparkı ile sana rahat bir nefes aldırıyor. Mekandaki hem açık hem de kapalı otoparklar sayesinde aracının güvende olduğuna emin olabilirsin. İstersen vale hizmetinden de yararlanabilirsin.

Antalya Öğretmen Evi Kına Gecesi Organizasyonu

Kepez Öğretmenevi’nde düğün dışında birçok organizasyon yapabilirsin. Bunların arasında en sık yapılanların kına ve nişan etkinlikleri olduğunu görüyoruz. Mekan sana özel uygun fiyatlı kına hizmet paketleri sunuyor. Kına geceni kokteylli veya yemekli olarak gerçekleştirebilirsin. Hizmet paketinin içinde kuru kına, kına tahtı, konsept çalışması ve dilek feneri de yer alıyor.

Alkışlarımız

 • Antalya Öğretmenevi değişen düğün trendlerini yakından takip eden bir işletme. Mekan, popüler trendleri araştırıyor ve her yıl kendini yenileyerek karşımıza çıkıyor.
 • Mekanın şehir merkezinde bulunması ve kolay ulaşımı düğün gününde konuklarının alana gelişini kolaylaştırıyor.
 • Antalya Öğretmenevi hakkında yorumların oldukça pozitif olduğunu görüyoruz. Burada düğün yapan çiftler mekanın hizmetlerini ve çalışanların güler yüzlülüğünü övüyor.
 • Düğünün bittikten sonra balayı sürecine Antalya Öğretmenevi’nde başlamak istersen, burada konaklama hizmetinden yararlanabilirsin. Çiftlere özel hazırlanan konforlu balayı odaları ve odaya kahvaltı servisi oldukça ilgi görüyor.
 • Düğün alanına giriş yaparken sana özel hazırlanan gelin yolundan yürüyebilir, gül yaprakları ile süslenen pistte ilk dansını yaparken tüm gözleri üzerine çekebilirsin.

Antalya Öğretmen Evi Çift Yorumları

Saliha: “Mekanda havuz başında 150 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirdim. Mekanın hizmetleri ve güler yüzlü ekibi fazlasıyla iyiydi. Yemekler kesinlikle çok güzel diyebilirim. Müzik sistemi hiçbir şekilde kulak rahatsızlığı vermeden keyifli bir şekilde eğlendirdi. Ulaşım olarak da merkezi bir mekan.”

Müslüm: “Mekan hem kapalı hem havuz başı 2 alana sahip. Bizim 300 kişilik düğünümüz kapalı alanda gerçekleşti. Yemek konusunda ilgi ve hizmetin çok iyi olduğunu belirtmek isterim. Ulaşım hiçbir şekilde sorun olmadı. Nikahın gerçekleşeceği masanın süslemeleri ve masaya giden yolun kırmızı halı ve çiçeklerle süslenmesi çok güzeldi. Bütçe açısından uygun bir mekan, güzel hizmet aldım.”

Antalya Öğretmen Evi Nerede?

Adres:Kültür Mah. Dumlupınar Bulvarı No:2 Kepez/Antalya

Antalya Kepez Öğretmenevi’ne ulaşmak oldukça kolay. Mekan merkezi bir konumda yer alıyor. AF04, DC15, DC15A, LF09 ve benzeri otobüsler ile mekana ulaşım sağlayabilirsin. İstersen tramvay kullanabilir ve sonrasında 9 dakika yürüyerek de mekana ulaşabilirsin. Antalya Öğretmenevi iletişime geçmen durumunda sana yola çıkacağın konumdan detaylı bir yol tarifi verebiliyor.

Fiyat Teklifi Al